ARENA CUP vol. 2 kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kurman RadosławPotwierdzony Lubin 196 1
5 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 484 2
4 Palt PiotrPotwierdzony Katowice 460 3
6 Wawrzyniak MariuszPotwierdzony Legnica 523 4
3 Zubiel WiesławPotwierdzony Bolesławiec 439 5
7 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 532 6
2 Rembowiecki ArkadiuszPotwierdzony Zielona Góra 384 7
13 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 878 8
8 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 540 9
14 Matuszak PiotrPotwierdzony Legnica 917 10
16 Andrzejewska BeataPotwierdzony Legnica 2531 11
10 Wilas PawełPotwierdzony Bolesławiec 682 12
11 Bąkała PiotrPotwierdzony Legnica 704 13
9 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 578 14
15 Wnęk DorotaPotwierdzony Zielona Góra 1269 15
12 Mastalski MarcinPotwierdzony Bolesławiec 759 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kurman Radosław
2
  11:3  11:4
Andrzejewska Beata
0
Radłowski Tomasz
2
  11:6  11:3
Wnęk Dorota
0
Piergies Krzysztof
2
  11:8  11:4
Rozestwiński Jacek
0
Matuszak Piotr
0
  3:11  4:11
Palt Piotr
2
Zubiel Wiesław
2
  11:4  11:4
Wilas Paweł
0
Wawrzyniak Mariusz
2
  11:5  11:4
Mastalski Marcin
0
Zarwański Piotr
2
  11:3  11:7
Bartyzel Artur
0
Bąkała Piotr
0
  6:11  9:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Kurman Radosław
2
  11:8  11:13  11:8
Radłowski Tomasz
1
Piergies Krzysztof
0
  7:11  10:12
Palt Piotr
2
Zubiel Wiesław
0
  8:11  6:11
Wawrzyniak Mariusz
2
Zarwański Piotr
2
  11:8  11:8
Rembowiecki Arkadiusz
0
Kurman Radosław
3
  12:10  11:7  12:10
Palt Piotr
0
Wawrzyniak Mariusz
2
  11:6  6:11  5:11  11:8  8:11
Zarwański Piotr
3
Kurman Radosław
3
  11:5  11:8  11:3
Zarwański Piotr
0
Kurman Radosław
Miejsca 3 - 4
Palt Piotr
3
  11:7  11:6  11:9
Wawrzyniak Mariusz
0
Palt Piotr
Miejsca 5 - 8
Radłowski Tomasz
0
  4:11  10:12
Piergies Krzysztof
2
Zubiel Wiesław
2
  11:9  6:11  11:8
Rembowiecki Arkadiusz
1
Piergies Krzysztof
0
  5:11  7:11
Zubiel Wiesław
2
Zubiel Wiesław
Miejsca 7 - 8
Radłowski Tomasz
1
  11:4  3:11  10:12
Rembowiecki Arkadiusz
2
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 9 - 16
Andrzejewska Beata
0
  8:11  9:11
Wnęk Dorota
2
Rozestwiński Jacek
1
  9:11  11:1  7:11
Matuszak Piotr
2
Wilas Paweł
2
  11:5  11:0
Mastalski Marcin
0
Bartyzel Artur
2
  11:8  13:11
Bąkała Piotr
0
Andrzejewska Beata
0
  4:11  10:12
Matuszak Piotr
2
Wilas Paweł
0
  3:11  7:11
Bartyzel Artur
2
Matuszak Piotr
1
  11:8  8:11  8:11
Bartyzel Artur
2
Bartyzel Artur
Miejsca 11 - 12
Andrzejewska Beata
2
  10:12  11:7  11:9
Wilas Paweł
1
Andrzejewska Beata
Miejsca 13 - 16
Wnęk Dorota
0
  8:11  8:11
Rozestwiński Jacek
2
Mastalski Marcin
0
  3:11  2:11
Bąkała Piotr
2
Rozestwiński Jacek
1
  3:11  11:8  6:11
Bąkała Piotr
2
Bąkała Piotr
Miejsca 15 - 16
Wnęk Dorota
2
  11:9  14:12
Mastalski Marcin
0
Wnęk Dorota
Stan na: 09:31:24 15-12-2017