ASICS Kahuna Tour vol. 1 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Nowisz WojciechPotwierdzony Warszawa 2 1
2 Pieńkowski KrzysztofPotwierdzony Strzelce Krajeńskie 45 2
10 Nowak PiotrPotwierdzony Ząbki 186 3
3 Piechotka TomaszPotwierdzony Warszawa 83 4
8 Kania PiotrPotwierdzony Olsztyn 138 5
5 Kwiatkowski GrzegorzPotwierdzony Poznań 106 6
7 Bakuła WojciechPotwierdzony Warszawa 126 7
6 Kowalik MaciejPotwierdzony Warszawa 124 8
4 Rubczyński SzczepanPotwierdzony 88 9
18 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 953 10
15 Fordoński AleksanderPotwierdzony Warszawa 739 11
17 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 876 12
16 Staszkiewicz JakubPotwierdzony Warszawa 791 13
22 Nowisz SławomirPotwierdzony Warszawa 1345 14
13 Kocieł PawełPotwierdzony Łańcut 529 15
9 Rogalski ArturWalkover Warszawa 168 16
25 Hyams MartinPotwierdzony Wielka Brytania 2025 17
11 Słowikowski AndrzejPotwierdzony Warszawa 420 18
21 Janiszewski BartoszPotwierdzony Wałbrzych 1342 19
20 Pardyka PawełPotwierdzony Łódź 1199 20
24 Janasiewicz RobertPotwierdzony Warszawa 1960 21
19 Voute LouisWalkover Warszawa 1146 24
23 Ostrowski JakubPotwierdzony Warszawa 1415 25
12 Fordoński JakubWalkover Warszawa 486 32
14 Sienkiewicz PiotrWalkover Warszawa 648 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Nowisz Wojciech
Bye
Janiszewski Bartosz
0
  2:11  3:11
Fordoński Aleksander
2
Fordoński Jakub
W
WALKOVER
Kocieł Paweł
2
Bye
Kwiatkowski Grzegorz
Kowalik Maciej
2
  11:7  11:5
Ostrowski Jakub
0
Janasiewicz Robert
0
  5:11  1:11
Staszkiewicz Jakub
2
Nowak Piotr
2
  11:3  11:3
Słowikowski Andrzej
0
Bye
Rubczyński Szczepan
Piechotka Tomasz
Bye
Voute Louis
1
  6:11  11:8  8:11
Witkowska Dominika
2
Hyams Martin
0
  14:16  8:11
Nowisz Sławomir
2
Bye
Bakuła Wojciech
Kania Piotr
Bye
Rogalski Artur
2
WALKOVER
Sienkiewicz Piotr
W
Sztyber Jakub
2
  11:4  11:3
Pardyka Paweł
0
Bye
Pieńkowski Krzysztof
Nowisz Wojciech
3
  11:6  11:5  11:1
Fordoński Aleksander
0
Kocieł Paweł
0
  5:11  5:11  4:11
Kwiatkowski Grzegorz
3
Kowalik Maciej
3
  11:4  12:10  11:8
Staszkiewicz Jakub
0
Nowak Piotr
3
  11:7  11:9  12:10
Rubczyński Szczepan
0
Piechotka Tomasz
3
  11:4  11:6  11:6
Witkowska Dominika
0
Nowisz Sławomir
0
  5:11  7:11  5:11
Bakuła Wojciech
3
Kania Piotr
3
WALKOVER
Rogalski Artur
W
Sztyber Jakub
0
  3:11  3:11  1:11
Pieńkowski Krzysztof
3
Nowisz Wojciech
3
  11:5  11:1  11:5
Kwiatkowski Grzegorz
0
Kowalik Maciej
0
  6:11  7:11  7:11
Nowak Piotr
3
Piechotka Tomasz
3
  11:6  11:8  10:12  11:7
Bakuła Wojciech
1
Kania Piotr
0
  6:11  8:11  5:11
Pieńkowski Krzysztof
3
Nowisz Wojciech
3
  11:7  11:4  11:2
Nowak Piotr
0
Piechotka Tomasz
0
  7:11  5:11  5:11
Pieńkowski Krzysztof
3
Nowisz Wojciech
3
  11:8  16:14  11:8
Pieńkowski Krzysztof
0
Nowisz Wojciech
Miejsca 3 - 4
Nowak Piotr
3
  9:11  11:9  11:4  11:9
Piechotka Tomasz
1
Nowak Piotr
Miejsca 5 - 8
Kwiatkowski Grzegorz
2
  11:7  11:6
Kowalik Maciej
0
Bakuła Wojciech
1
  5:11  11:8  8:11
Kania Piotr
2
Kwiatkowski Grzegorz
0
  7:11  7:11  6:11
Kania Piotr
3
Kania Piotr
Miejsca 7 - 8
Kowalik Maciej
1
  7:11  2:11  11:7  6:11
Bakuła Wojciech
3
Bakuła Wojciech
Miejsca 9 - 16
Fordoński Aleksander
2
  11:2  11:4
Kocieł Paweł
0
Staszkiewicz Jakub
0
  9:11  5:11
Rubczyński Szczepan
2
Witkowska Dominika
2
  11:6  11:9
Nowisz Sławomir
0
Bye
Sztyber Jakub
Fordoński Aleksander
0
  8:11  8:11
Rubczyński Szczepan
2
Witkowska Dominika
2
  11:2  11:5
Sztyber Jakub
0
Rubczyński Szczepan
3
  11:7  11:8  11:9
Witkowska Dominika
0
Rubczyński Szczepan
Miejsca 11 - 12
Fordoński Aleksander
3
  11:6  11:3  11:6
Sztyber Jakub
0
Fordoński Aleksander
Miejsca 13 - 16
Kocieł Paweł
0
  9:11  4:11
Staszkiewicz Jakub
2
Nowisz Sławomir
Bye
Staszkiewicz Jakub
3
  11:5  11:7  5:11  15:13
Nowisz Sławomir
1
Staszkiewicz Jakub
Miejsca 15 - 16
Kocieł Paweł
Bye
Kocieł Paweł
Miejsca 17 - 32
Bye
Janiszewski Bartosz
Bye
Bye
Ostrowski Jakub
1
  6:11  12:10  3:11
Janasiewicz Robert
2
Słowikowski Andrzej
Bye
Bye
Voute Louis
Hyams Martin
Bye
Bye
Bye
Pardyka Paweł
Bye
Janiszewski Bartosz
Bye
Janasiewicz Robert
1
  8:11  11:5  4:11
Słowikowski Andrzej
2
Voute Louis
W
WALKOVER
Hyams Martin
2
Bye
Pardyka Paweł
Janiszewski Bartosz
0
  9:11  3:11
Słowikowski Andrzej
2
Hyams Martin
2
  11:3  11:1
Pardyka Paweł
0
Słowikowski Andrzej
0
  9:11  7:11  4:11
Hyams Martin
3
Hyams Martin
Miejsca 19 - 20
Janiszewski Bartosz
3
  11:2  11:6  11:9
Pardyka Paweł
0
Janiszewski Bartosz
Miejsca 21 - 24
Bye
Janasiewicz Robert
Bye
Bye
Janasiewicz Robert
Bye
Janasiewicz Robert
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Ostrowski Jakub
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Ostrowski Jakub
Bye
Bye
Ostrowski Jakub
Bye
Ostrowski Jakub
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:35:41 24-09-2017