ASICS Kahuna Tour vol. 3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 4
2 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 16
3 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 18
4 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 25
5 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 34
6 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 38
7 Pieńkowski KrzysztofPotwierdzony Strzelce Krajeńskie 45
8 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 53
9 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 55
10 Jankowski MarekPotwierdzony Warszawa 60
11 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 68
12 Włodarczyk SzymonPotwierdzony Lublin 78
13 Nowak PiotrPotwierdzony Ząbki 82
14 Prokop PiotrPotwierdzony Lublin 95
15 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 96
16 Rubczyński SzczepanPotwierdzony Warszawa 97
17 Kozłowski RafałPotwierdzony Lublin 100
18 Busłowski LeszekPotwierdzony 101
19 Kowalik MaciejPotwierdzony Warszawa 121
20 Bakuła WojciechPotwierdzony Warszawa 123
21 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 130
22 Sapierzyński RobertPotwierdzony Szczecin 224
23 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 231
24 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 266
25 Wojtecki AleksanderPotwierdzony Warszawa 295
26 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 352
27 Janiszewski / PozoEliminacje
28 Supeł / SzumowskiEliminacje
29 Pilarczyk / SztyberEliminacje
30 Kocieł / ŁopaciukEliminacje
31 Tomczyk / KraszewskiEliminacje
32 Grochocki / PlenclerEliminacje


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pełczyński Adam
0
Kort 2, 11:20 25.11.2017
Nowak Piotr
0
Purzewski Mateusz
0
Kort 1, 11:20 25.11.2017
Słaboszewski Bartłomiej
0
Soszka Stefan
0
Kort 2, 11:40 25.11.2017
Tomczyk / Kraszewski
0
Busłowski Leszek
0
Kort 6, 11:20 25.11.2017
Michałowski Krzysztof
0
Daniluk Rafał
0
Kort 5, 11:20 25.11.2017
Sapierzyński Robert
0
Supeł / Szumowski
0
Kort 3, 12:00 25.11.2017
Jankowski Marek
0
Suwalski Hubert
0
Kort 4, 11:20 25.11.2017
Rubczyński Szczepan
0
Włodarczyk Szymon
0
Kort 3, 11:20 25.11.2017
Popko Łukasz
0
Spoljar Domagoj
0
Kort 4, 12:00 25.11.2017
Janiszewski / Pozo
0
Wojtecki Aleksander
0
Kort 1, 11:40 25.11.2017
Kozłowski Rafał
0
Bakuła Wojciech
0
Kort 3, 11:40 25.11.2017
Pilarczyk / Sztyber
0
Piskórz Tomasz
0
Kort 6, 11:40 25.11.2017
Pieńkowski Krzysztof
0
Gnitecki Przemysław
0
Kort 5, 11:40 25.11.2017
Kocieł / Łopaciuk
0
Królewski Edward
0
Kort 4, 11:40 25.11.2017
Kołodziński Michał
0
Grochocki / Plencler
0
Kort 2, 12:00 25.11.2017
Prokop Piotr
0
Kowalik Maciej
0
Kort 1, 12:00 25.11.2017
Kurek Michał
0
Miejsca 3 - 4
Miejsca 5 - 8
Miejsca 7 - 8
Miejsca 9 - 16
Miejsca 11 - 12
Miejsca 13 - 16
Miejsca 15 - 16
Miejsca 17 - 32
Miejsca 19 - 20
Miejsca 21 - 24
Miejsca 23 - 24
Miejsca 25 - 32
Miejsca 27 - 28
Miejsca 29 - 32
Miejsca 31 - 32
Stan na: 15:39:13 24-11-2017