Amatorski turniej squasha w Radomsku - OPEN

Łódzki ranking squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Lewandowski SzymonPotwierdzony Kamieńsk 1
3 Arczewski RobertPotwierdzony Radomsko 2
2 Kociniak DanielPotwierdzony Radomsko 3
4 Makowski MarcinPotwierdzony Konary 4
5 Skalski PiotrPotwierdzony Radomsko 5
8 Sosnowicz MariuszPotwierdzony Radomsko 6
6 Kubiak BartłomiejPotwierdzony Radomsko 7
13 Woch PaulinaPotwierdzony Częstochowa 8
10 Skórniewski PawełPotwierdzony Radomsko 9
9 Tarnowski MichałPotwierdzony Kraków 10
12 Sroka PiotrPotwierdzony Radomsko 11
14 Politańska KamilaPotwierdzony Radomsko 12
15 Filipczak AnetaPotwierdzony Łódź 13
16 Majchrzak AgnieszkaPotwierdzony Radomsko 14
11 Górecki JakubPotwierdzony Radomsko 15
7 Bąkowicz SewerynWalkover Radomsko 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Lewandowski Szymon
2
  11:8  11:2
Skórniewski Paweł
0
Filipczak Aneta
1
  11:9  3:11  9:11
Kubiak Bartłomiej
2
Skalski Piotr
2
  11:2  11:3
Politańska Kamila
0
Górecki Jakub
0
  1:11  2:11
Makowski Marcin
2
Arczewski Robert
2
  11:3  11:1
Tarnowski Michał
0
Woch Paulina
2
WALKOVER
Bąkowicz Seweryn
W
Sosnowicz Mariusz
2
  11:1  11:3
Sroka Piotr
0
Majchrzak Agnieszka
0
  0:11  0:11
Kociniak Daniel
2
Lewandowski Szymon
3
  11:2  11:8  11:0
Kubiak Bartłomiej
0
Skalski Piotr
1
  12:14  11:4  8:11
Makowski Marcin
2
Arczewski Robert
3
  11:5  12:10  11:2
Woch Paulina
0
Sosnowicz Mariusz
0
  1:11  6:11  7:11
Kociniak Daniel
3
Lewandowski Szymon
3
  11:0  11:4  11:3
Makowski Marcin
0
Arczewski Robert
3
  11:8  5:11  7:11  11:6  11:9
Kociniak Daniel
2
Lewandowski Szymon
3
  12:10  11:9  11:9
Arczewski Robert
0
Lewandowski Szymon
Miejsca 3 - 4
Makowski Marcin
0
  6:11  6:11  10:12
Kociniak Daniel
3
Kociniak Daniel
Miejsca 5 - 8
Kubiak Bartłomiej
1
  5:11  11:7  6:11
Skalski Piotr
2
Woch Paulina
1
  11:8  8:11  7:11  0:11
Sosnowicz Mariusz
3
Skalski Piotr
2
  11:7  11:7
Sosnowicz Mariusz
0
Skalski Piotr
Miejsca 7 - 8
Kubiak Bartłomiej
2
  12:10  11:5
Woch Paulina
0
Kubiak Bartłomiej
Miejsca 9 - 16
Skórniewski Paweł
3
  11:4  11:4  11:1
Filipczak Aneta
0
Politańska Kamila
3
  16:14  11:5  11:4
Górecki Jakub
0
Tarnowski Michał
3
WALKOVER
Bąkowicz Seweryn
W
Sroka Piotr
3
  13:11  9:11  11:9  11:8
Majchrzak Agnieszka
1
Skórniewski Paweł
2
  11:3  11:5
Politańska Kamila
0
Tarnowski Michał
2
  11:8  11:6
Sroka Piotr
0
Skórniewski Paweł
2
  11:3  11:1
Tarnowski Michał
0
Skórniewski Paweł
Miejsca 11 - 12
Politańska Kamila
1
  11:9  7:11  5:11
Sroka Piotr
2
Sroka Piotr
Miejsca 13 - 16
Filipczak Aneta
2
  11:0  11:4
Górecki Jakub
0
Bąkowicz Seweryn
W
WALKOVER
Majchrzak Agnieszka
2
Filipczak Aneta
2
  11:2  9:11  11:4
Majchrzak Agnieszka
1
Filipczak Aneta
Miejsca 15 - 16
Górecki Jakub
2
WALKOVER
Bąkowicz Seweryn
W
Górecki Jakub
Stan na: 08:25:53 22-11-2017