Benefit Systems - Zakończenie Sezonu kat.B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
15 Sztajnic ArturNieobecny 1059
1 Draus AlanPotwierdzony Wałbrzych 151 1
2 Gotówko DamianPotwierdzony Wałbrzych 158 2
4 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 277 3
3 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 249 4
22 Górski HubertPotwierdzony Wałbrzych 1887 5
8 Szmańda ŁukaszPotwierdzony 546 6
17 Paradowski PiotrPotwierdzony Wałbrzych 1297 7
6 Zubiel WiesławPotwierdzony Bolesławiec 523 8
25 Franuszkiewicz MariuszPotwierdzony 9
18 Krawutschke MarcinPotwierdzony Wałbrzych 1680 10
7 Polakowski JanPotwierdzony Wrocław 541 11
9 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 560 12
23 Ciborski MaciejPotwierdzony Szczawno Zdrój 2182 13
5 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 297 14
12 Leśniak BartoszPotwierdzony Pisarzowice 754 15
16 Antkowiak MarcinPotwierdzony Wałbrzych 1072 16
10 Bąk-Dzierżyński BartłomiejPotwierdzony Lubawka 571 17
20 Pietrzyk PiotrPotwierdzony Wałbrzych 1757 18
19 Szmańda PawełPotwierdzony Wałbrzych 1704 19
14 Krawczyk KrzysztofPotwierdzony 920 20
11 Wilas PawełPotwierdzony Bolesławiec 680 21
24 Majewska KamilaPotwierdzony Wałbrzych 3128 22
27 Łabaniec MarekPotwierdzony Szczawno-Zdrój 23
21 Czajkowski AleksyPotwierdzony Wałbrzych 1813 24
13 Czajkowski MariuszPotwierdzony Wałbrzych 822 25
26 Zawadzki KacperPotwierdzony Wałbrzych 27


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-06-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Draus Alan
Bye
Franuszkiewicz Mariusz
3
  11:2  11:7  11:5
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
0
Antkowiak Marcin
3
  10:12  11:5  11:7  11:3
Majewska Kamila
1
Bye
Zubiel Wiesław
Polakowski Jan
3
  11:4  11:5  11:4
Czajkowski Aleksy
0
Górski Hubert
3
WALKOVER
Sztajnic Artur
W
Krawczyk Krzysztof
0
  1:11  7:11  11:13
Ciborski Maciej
3
Bye
Kamińska Magda
Wojciechowski Grzegorz
Bye
Szmańda Paweł
1
  9:11  11:6  3:11  6:11
Leśniak Bartosz
3
Parpura Michał
3
  11:5  11:3  11:4
Łabaniec Marek
0
Zawadzki Kacper
0
  6:11  4:11  1:11
Szmańda Łukasz
3
Darul Grzegorz
3
  11:9  11:5  11:8
Pietrzyk Piotr
0
Paradowski Piotr
3
  11:5  11:5  11:4
Czajkowski Mariusz
0
Wilas Paweł
0
  2:11  5:11  4:11
Krawutschke Marcin
3
Bye
Gotówko Damian
Draus Alan
3
  11:5  11:8  11:5
Franuszkiewicz Mariusz
0
Antkowiak Marcin
0
  7:11  9:11  6:11
Zubiel Wiesław
3
Polakowski Jan
0
  5:11  12:14  13:15
Górski Hubert
3
Ciborski Maciej
0
  4:11  6:11  0:11
Kamińska Magda
3
Wojciechowski Grzegorz
3
  11:8  11:7  6:11  11:1
Leśniak Bartosz
1
Parpura Michał
0
  8:11  9:11  7:11
Szmańda Łukasz
3
Darul Grzegorz
0
  7:11  7:11  8:11
Paradowski Piotr
3
Krawutschke Marcin
2
  5:11  13:11  11:8  8:11  9:11
Gotówko Damian
3
Draus Alan
3
  11:3  11:7  11:1
Zubiel Wiesław
0
Górski Hubert
0
  7:11  2:11  3:11
Kamińska Magda
3
Wojciechowski Grzegorz
3
  11:4  11:6  15:13
Szmańda Łukasz
0
Paradowski Piotr
0
  5:11  9:11  9:11
Gotówko Damian
3
Draus Alan
3
  11:7  7:11  11:8  8:11  11:9
Kamińska Magda
2
Wojciechowski Grzegorz
1
  7:11  11:8  4:11  5:11
Gotówko Damian
3
Draus Alan
3
  11:4  11:8  11:8
Gotówko Damian
0
Draus Alan
Miejsca 3 - 4
Kamińska Magda
3
  12:10  11:4  11:2
Wojciechowski Grzegorz
0
Kamińska Magda
Miejsca 5 - 8
Zubiel Wiesław
0
  7:11  6:11
Górski Hubert
2
Szmańda Łukasz
2
  8:11  12:10  12:10
Paradowski Piotr
1
Górski Hubert
2
  11:8  11:7
Szmańda Łukasz
0
Górski Hubert
Miejsca 7 - 8
Zubiel Wiesław
1
  11:5  5:11  9:11
Paradowski Piotr
2
Paradowski Piotr
Miejsca 9 - 16
Franuszkiewicz Mariusz
2
  11:9  11:2
Antkowiak Marcin
0
Polakowski Jan
2
  11:9  6:11  11:5
Ciborski Maciej
1
Leśniak Bartosz
0
  8:11  7:11
Parpura Michał
2
Darul Grzegorz
1
  8:11  11:7  4:11
Krawutschke Marcin
2
Franuszkiewicz Mariusz
2
  11:9  11:6
Polakowski Jan
0
Parpura Michał
1
  10:12  11:2  3:11
Krawutschke Marcin
2
Franuszkiewicz Mariusz
2
  8:11  11:8  11:7
Krawutschke Marcin
1
Franuszkiewicz Mariusz
Miejsca 11 - 12
Polakowski Jan
2
  11:9  11:7
Parpura Michał
0
Polakowski Jan
Miejsca 13 - 16
Antkowiak Marcin
1
  11:9  6:11  5:11
Ciborski Maciej
2
Leśniak Bartosz
1
  11:7  9:11  10:12
Darul Grzegorz
2
Ciborski Maciej
2
  11:7  11:9
Darul Grzegorz
0
Ciborski Maciej
Miejsca 15 - 16
Antkowiak Marcin
0
  3:11  10:12
Leśniak Bartosz
2
Leśniak Bartosz
Miejsca 17 - 32
Bye
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
Majewska Kamila
Bye
Czajkowski Aleksy
Bye
Krawczyk Krzysztof
Bye
Bye
Szmańda Paweł
Łabaniec Marek
2
  11:1  11:7
Zawadzki Kacper
0
Pietrzyk Piotr
2
  11:7  15:13
Czajkowski Mariusz
0
Wilas Paweł
Bye
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
  11:7  11:6
Majewska Kamila
0
Czajkowski Aleksy
0
  9:11  5:11
Krawczyk Krzysztof
2
Szmańda Paweł
2
  11:3  11:3
Łabaniec Marek
0
Pietrzyk Piotr
2
  11:4  11:7
Wilas Paweł
0
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
  11:7  11:8
Krawczyk Krzysztof
0
Szmańda Paweł
1
  9:11  11:8  9:11
Pietrzyk Piotr
2
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
2
  11:9  8:11  11:4
Pietrzyk Piotr
1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
Miejsca 19 - 20
Krawczyk Krzysztof
1
  11:8  4:11  6:11
Szmańda Paweł
2
Szmańda Paweł
Miejsca 21 - 24
Majewska Kamila
2
  11:2  11:5
Czajkowski Aleksy
0
Łabaniec Marek
1
  11:9  9:11  5:11
Wilas Paweł
2
Majewska Kamila
1
  10:12  11:7  6:11
Wilas Paweł
2
Wilas Paweł
Miejsca 23 - 24
Czajkowski Aleksy
0
  8:11  7:11
Łabaniec Marek
2
Łabaniec Marek
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Zawadzki Kacper
Czajkowski Mariusz
Bye
Bye
Bye
Zawadzki Kacper
0
  6:11  9:11
Czajkowski Mariusz
2
Bye
Czajkowski Mariusz
Czajkowski Mariusz
Miejsca 27 - 28
Bye
Zawadzki Kacper
Zawadzki Kacper
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 10:40:15 21-07-2017