Bydgoski Amatorski Turniej Squasha - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C+ (C0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Stolecki MaciejPotwierdzony Katowice 169 1
2 Michalak PawełPotwierdzony Bydgoszcz 193 2
4 Urbański RobertBrak informacji Toruń 509 3
3 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 251 4
7 Ornowski MarcinBrak informacji Bydgoszcz 828 5
15 Jamroszczak JarosławPotwierdzony Bydgoszcz 2054 6
16 Tarnoci MiroslavBrak informacji Bydgoszcz 7
5 Firfas DamianPotwierdzony Maksymilianowo 562 8
10 Przybitkowski JarosławBrak informacji Bydgoszcz 1098 9
14 Szczerbiński AndrzejPotwierdzony Solec Kujawski 1993 10
6 Don KrzysztofBrak informacji Bydgoszcz 763 11
9 Przybitkowska JoannaBrak informacji Bydgoszcz 1036 12
8 Godziński DawidBrak informacji Bydgoszcz 1023 13
12 Zielińska JoannaPotwierdzony Białe Błota 1253 14
13 Zieliński KrzysztofBrak informacji Białe Błota 1907 15
11 Zakrzewska AgataBrak informacji 1116 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 07-08-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Stolecki Maciej
3
  11:5  11:9  11:9
Przybitkowska Joanna
0
Zieliński Krzysztof
0
  9:11  4:11  6:11
Ornowski Marcin
3
Godziński Dawid
1
  11:8  9:11  7:11  8:11
Tarnoci Miroslav
3
Przybitkowski Jarosław
0
  7:11  3:11  5:11
Urbański Robert
3
Firfas Rafał
3
  16:14  13:11  11:9
Zakrzewska Agata
0
Jamroszczak Jarosław
3
  11:9  11:8  11:8
Don Krzysztof
0
Firfas Damian
3
  11:5  11:6  11:9
Zielińska Joanna
0
Szczerbiński Andrzej
0
  5:11  5:11  7:11
Michalak Paweł
3
Stolecki Maciej
3
  11:6  11:4  11:5
Ornowski Marcin
0
Tarnoci Miroslav
1
  5:11  11:8  3:11  4:11
Urbański Robert
3
Firfas Rafał
3
  11:4  11:5  11:5
Jamroszczak Jarosław
0
Firfas Damian
1
  11:9  5:11  3:11  1:11
Michalak Paweł
3
Stolecki Maciej
3
  11:4  12:10  11:3
Urbański Robert
0
Firfas Rafał
0
  8:11  9:11  5:11
Michalak Paweł
3
Stolecki Maciej
3
  11:4  11:8  11:6
Michalak Paweł
0
Stolecki Maciej
Miejsca 3 - 4
Urbański Robert
3
  11:9  14:12  11:13  5:11  11:8
Firfas Rafał
2
Urbański Robert
Miejsca 5 - 8
Ornowski Marcin
3
  7:11  11:9  11:7  19:17
Tarnoci Miroslav
1
Jamroszczak Jarosław
3
  11:9  11:8  12:10
Firfas Damian
0
Ornowski Marcin
3
  13:15  6:11  11:7  11:9  11:9
Jamroszczak Jarosław
2
Ornowski Marcin
Miejsca 7 - 8
Tarnoci Miroslav
3
  11:8  13:15  11:5  11:4
Firfas Damian
1
Tarnoci Miroslav
Miejsca 9 - 16
Przybitkowska Joanna
3
  11:3  11:3  9:11  11:8
Zieliński Krzysztof
1
Godziński Dawid
0
  5:11  6:11  7:11
Przybitkowski Jarosław
3
Zakrzewska Agata
0
  7:11  3:11  2:11
Don Krzysztof
3
Zielińska Joanna
0
  2:11  9:11  3:11
Szczerbiński Andrzej
3
Przybitkowska Joanna
0
  1:11  6:11  4:11
Przybitkowski Jarosław
3
Don Krzysztof
1
  8:11  1:11  12:10  7:11
Szczerbiński Andrzej
3
Przybitkowski Jarosław
3
  11:6  11:5  11:2
Szczerbiński Andrzej
0
Przybitkowski Jarosław
Miejsca 11 - 12
Przybitkowska Joanna
W
WALKOVER
Don Krzysztof
3
Don Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Zieliński Krzysztof
0
  4:11  4:11  9:11
Godziński Dawid
3
Zakrzewska Agata
1
  8:11  11:7  8:11  5:11
Zielińska Joanna
3
Godziński Dawid
3
  11:3  11:4  11:4
Zielińska Joanna
0
Godziński Dawid
Miejsca 15 - 16
Zieliński Krzysztof
3
  11:7  11:3  11:8
Zakrzewska Agata
0
Zieliński Krzysztof
Stan na: 02:46:43 23-08-2017