Czwartkowe Granie Finał - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Kazanecki TomaszPotwierdzony Sosnowiec 1
1 Gorczycki WojciechPotwierdzony Tychy 2
3 Karkoszka KrzysztofPotwierdzony Sosnowiec 3
4 Szczepański DawidPotwierdzony Mysłowice 4
5 Gliwiak RobertPotwierdzony Czeladź 5
7 Serafin TomaszPotwierdzony Mysłowice 6
10 Lipnicki PiotrPotwierdzony Sosnowiec 7
8 Żakowski GrzegorzPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 8
9 Wymazała MartaPotwierdzony Gliwice 9
11 Kuliński DamianPotwierdzony Sosnowiec 10
6 Nowakowski KrzysztofPotwierdzony Katowice 11
14 Jagodziński AdamBrak informacji Dąbrowa Górnicza 12
13 Podgórny MichałBrak informacji Czeladź 13
12 Klich BeniaminPotwierdzony Ruda Śląska 14
15 Kontowicz SebastianBrak informacji Sosnowiec 15
16 Rusak AgnieszkaBrak informacji Sosnowiec 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gorczycki Wojciech
3
  11:4  11:2  11:3
Rusak Agnieszka
0
Lipnicki Piotr
3
  11:6  11:4  11:9
Nowakowski Krzysztof
0
Gliwiak Robert
3
  11:8  11:4  3:11  5:11  11:8
Kuliński Damian
2
Podgórny Michał
0
  7:11  5:11  8:11
Szczepański Dawid
3
Karkoszka Krzysztof
3
  11:4  11:3  11:6
Jagodziński Adam
0
Klich Beniamin
0
  2:11  7:11  2:11
Żakowski Grzegorz
3
Serafin Tomasz
3
  11:3  12:10  16:14
Wymazała Marta
0
Kontowicz Sebastian
0
  6:11  3:11  2:11
Kazanecki Tomasz
3
Gorczycki Wojciech
3
  11:7  11:4  11:4
Lipnicki Piotr
0
Gliwiak Robert
1
  11:8  9:11  4:11  6:11
Szczepański Dawid
3
Karkoszka Krzysztof
3
  11:6  11:8  11:0
Żakowski Grzegorz
0
Serafin Tomasz
0
  5:11  4:11  8:11
Kazanecki Tomasz
3
Gorczycki Wojciech
3
  8:11  11:5  11:6  11:3
Szczepański Dawid
1
Karkoszka Krzysztof
2
  6:11  11:7  9:11  11:6  7:11
Kazanecki Tomasz
3
Gorczycki Wojciech
2
  4:11  10:12  11:8  11:5  9:11
Kazanecki Tomasz
3
Kazanecki Tomasz
Miejsca 3 - 4
Szczepański Dawid
0
  2:11  3:11  7:11
Karkoszka Krzysztof
3
Karkoszka Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Lipnicki Piotr
0
  7:11  5:11  9:11
Gliwiak Robert
3
Żakowski Grzegorz
1
  13:11  7:11  6:11  4:11
Serafin Tomasz
3
Gliwiak Robert
3
  9:11  11:4  11:4  11:6
Serafin Tomasz
1
Gliwiak Robert
Miejsca 7 - 8
Lipnicki Piotr
3
  11:7  11:7  11:3
Żakowski Grzegorz
0
Lipnicki Piotr
Miejsca 9 - 16
Rusak Agnieszka
0
  4:11  6:11  7:11
Nowakowski Krzysztof
3
Kuliński Damian
3
  11:7  8:11  11:6  12:10
Podgórny Michał
1
Jagodziński Adam
3
  11:4  12:10  11:5
Klich Beniamin
0
Wymazała Marta
3
  11:4  11:2  11:7
Kontowicz Sebastian
0
Nowakowski Krzysztof
0
  4:11  6:11  10:12
Kuliński Damian
3
Jagodziński Adam
0
  4:11  9:11  9:11
Wymazała Marta
3
Kuliński Damian
1
  11:6  13:15  6:11  7:11
Wymazała Marta
3
Wymazała Marta
Miejsca 11 - 12
Nowakowski Krzysztof
3
  11:7  11:5  11:9
Jagodziński Adam
0
Nowakowski Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Rusak Agnieszka
0
  10:12  7:11  10:12
Podgórny Michał
3
Klich Beniamin
3
  11:5  11:7  11:9
Kontowicz Sebastian
0
Podgórny Michał
3
  7:11  11:8  11:3  11:8
Klich Beniamin
1
Podgórny Michał
Miejsca 15 - 16
Rusak Agnieszka
0
  10:12  5:11  5:11
Kontowicz Sebastian
3
Kontowicz Sebastian
Stan na: 12:49:44 23-07-2017