DEVELEY OPEN KAT. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 87 1
3 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 82 2
1 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 43 3
7 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 151 4
6 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 130 5
2 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 66 6
24 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 667 7
5 Śmiałek MaciejWalkover Poznań 115 8
10 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 276 9
12 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 280 10
16 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 347 11
20 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 425 12
11 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 277 13
22 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 564 14
8 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 213 15
9 Kramer PiotrWalkover Poznań 257 16
27 Jaworowicz DanielPotwierdzony Poznań 947 17
30 Lubińska DominikaPotwierdzony Poznań 1324 18
29 Dobrzyński WojciechPotwierdzony Kiekrz 1205 19
14 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 310 20
17 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 356 21
25 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 683 22
19 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 388 23
32 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 2087 24
18 Pikul DawidPotwierdzony Skórzewo 374 25
26 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 786 26
13 Jabłoński PawełPotwierdzony 307 27
15 Grishin SergeiWalkover Poznań / Russia 330 28
23 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 625 29
21 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 477 30
31 Scheibe DariaPotwierdzony Poznań 1702 31
28 Kudela KarolPotwierdzony Poznań 1202 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 30-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kleszcz Piotr
2
  11:3  11:4
Rusiłowski Roman
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:6  11:8
Leitgeber Artur
0
Kramer Piotr
2
  11:3  10:12  11:7
Pazdaj Cezary
1
Mohamed Nazia
1
  3:11  11:9  9:11
Kieruzal Piotr
2
Śmiałek Maciej
2
  11:6  11:6
Lubińska Dominika
0
Grishin Sergei
0
  9:11  6:11
Sobków Szymon
2
Kudela Karol
1
  11:8  3:11  6:11
Cieśluk Patryk
2
Figurski Mariusz
0
  6:11  6:11
Gałecki Tomasz
2
Filipowski Dariusz
2
  11:3  11:8
Dobrzyński Wojciech
0
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:3  11:5
Jabłoński Paweł
0
Czarnota Kacper
2
  3:11  13:11  15:13
Jaworski Marcin
1
Scheibe Daria
1
  3:11  11:9  11:13
Ripa Adam
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:5  11:6
Krymarys Marcin
0
Rydz Romuald
2
  12:10  11:2
Pikul Dawid
0
Kornowska Małgorzata
2
  11:4  11:6
Tadeusz Marcin
0
Jaworowicz Daniel
1
  6:11  12:10  6:11
Kabaciński Maciej
2
Kleszcz Piotr
2
  11:6  11:1
Jagiełowicz Sylwester
0
Kramer Piotr
0
  2:11  3:11
Kieruzal Piotr
2
Śmiałek Maciej
2
  11:3  11:3
Sobków Szymon
0
Cieśluk Patryk
0
  4:11  4:11
Gałecki Tomasz
2
Filipowski Dariusz
2
  11:6  11:5
Grzelczak Włodzimierz
0
Czarnota Kacper
2
  11:8  11:13  11:9
Ripa Adam
1
Włodarczyk Paweł
2
  11:4  11:2
Rydz Romuald
0
Kornowska Małgorzata
0
  2:11  10:12
Kabaciński Maciej
2
Kleszcz Piotr
2
  11:5  11:9
Kieruzal Piotr
0
Śmiałek Maciej
1
  11:8  8:11  4:11
Gałecki Tomasz
2
Filipowski Dariusz
2
  11:4  11:2
Czarnota Kacper
0
Włodarczyk Paweł
2
  14:12  8:11  11:7
Kabaciński Maciej
1
Kleszcz Piotr
2
  11:7  11:8  8:11  4:11  7:11
Gałecki Tomasz
3
Filipowski Dariusz
3
  11:6  8:11  11:8  11:4
Włodarczyk Paweł
1
Gałecki Tomasz
1
  12:14  5:11  11:3  10:12
Filipowski Dariusz
3
Filipowski Dariusz
Miejsca 3 - 4
Kleszcz Piotr
3
  9:11  11:7  9:11  11:2  13:11
Włodarczyk Paweł
2
Kleszcz Piotr
Miejsca 5 - 8
Kieruzal Piotr
2
  3:11  11:4  11:4
Śmiałek Maciej
1
Czarnota Kacper
0
  5:11  6:11
Kabaciński Maciej
2
Kieruzal Piotr
2
  6:11  11:3  13:11
Kabaciński Maciej
1
Kieruzal Piotr
Miejsca 7 - 8
Śmiałek Maciej
W
WALKOVER
Czarnota Kacper
2
Czarnota Kacper
Miejsca 9 - 16
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:9  7:11  12:10
Kramer Piotr
1
Sobków Szymon
2
  9:11  11:9  12:10
Cieśluk Patryk
1
Grzelczak Włodzimierz
2
  12:10  11:8
Ripa Adam
0
Rydz Romuald
0
  8:11  5:11
Kornowska Małgorzata
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:9  11:7
Sobków Szymon
0
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:5  11:4
Kornowska Małgorzata
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  0:0  9:11
Grzelczak Włodzimierz
1
Grzelczak Włodzimierz
Miejsca 11 - 12
Sobków Szymon
2
WALKOVER
Kornowska Małgorzata
W
Sobków Szymon
Miejsca 13 - 16
Kramer Piotr
W
WALKOVER
Cieśluk Patryk
2
Ripa Adam
1
  11:8  12:14  7:11
Rydz Romuald
2
Cieśluk Patryk
2
  11:6  11:6
Rydz Romuald
0
Cieśluk Patryk
Miejsca 15 - 16
Bye
Ripa Adam
Ripa Adam
Miejsca 17 - 32
Rusiłowski Roman
0
  4:11  2:11
Leitgeber Artur
2
Pazdaj Cezary
0
  7:11  9:11
Mohamed Nazia
2
Lubińska Dominika
2
  11:9  6:11  11:6
Grishin Sergei
1
Kudela Karol
1
  6:11  11:6  8:11
Figurski Mariusz
2
Dobrzyński Wojciech
2
  11:13  12:10  11:1
Jabłoński Paweł
1
Jaworski Marcin
2
  11:6  11:7
Scheibe Daria
0
Krymarys Marcin
2
  10:12  11:9  11:5
Pikul Dawid
1
Tadeusz Marcin
0
  6:11  7:11
Jaworowicz Daniel
2
Leitgeber Artur
0
  7:11  7:11
Mohamed Nazia
2
Lubińska Dominika
2
  11:5  12:10
Figurski Mariusz
0
Dobrzyński Wojciech
2
  9:11  11:2  11:6
Jaworski Marcin
1
Krymarys Marcin
0
  7:11  3:11
Jaworowicz Daniel
2
Mohamed Nazia
0
  6:11  1:11
Lubińska Dominika
2
Dobrzyński Wojciech
0
  4:11  8:11
Jaworowicz Daniel
2
Lubińska Dominika
0
  9:11  9:11
Jaworowicz Daniel
2
Jaworowicz Daniel
Miejsca 19 - 20
Mohamed Nazia
0
  6:11  6:11
Dobrzyński Wojciech
2
Dobrzyński Wojciech
Miejsca 21 - 24
Leitgeber Artur
2
  11:8  11:6
Figurski Mariusz
0
Jaworski Marcin
1
  11:8  8:11  8:11
Krymarys Marcin
2
Leitgeber Artur
2
  11:4  11:9
Krymarys Marcin
0
Leitgeber Artur
Miejsca 23 - 24
Figurski Mariusz
0
  5:11  4:11
Jaworski Marcin
2
Jaworski Marcin
Miejsca 25 - 32
Rusiłowski Roman
0
  6:11  7:11
Pazdaj Cezary
2
Grishin Sergei
2
  8:11  11:9  11:8
Kudela Karol
1
Jabłoński Paweł
2
  11:4  7:11  11:6
Scheibe Daria
1
Pikul Dawid
2
  11:3  7:11  11:6
Tadeusz Marcin
1
Pazdaj Cezary
2
  11:6  11:5
Grishin Sergei
0
Jabłoński Paweł
1
  11:4  2:11  10:12
Pikul Dawid
2
Pazdaj Cezary
0
  10:12  3:11
Pikul Dawid
2
Pikul Dawid
Miejsca 27 - 28
Grishin Sergei
W
WALKOVER
Jabłoński Paweł
2
Jabłoński Paweł
Miejsca 29 - 32
Rusiłowski Roman
2
  11:9  6:11  11:4
Kudela Karol
1
Scheibe Daria
0
  8:11  4:11
Tadeusz Marcin
2
Rusiłowski Roman
0
  0:11  7:11
Tadeusz Marcin
2
Tadeusz Marcin
Miejsca 31 - 32
Kudela Karol
1
  11:7  4:11  11:13
Scheibe Daria
2
Scheibe Daria
Stan na: 08:24:51 22-11-2017