DEVELEY OPEN KAT. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
15 Szymaniak KingaBrak informacji Poznań 1023 1
1 Śmiałek MaciejBrak informacji Poznań 115 2
11 Dobrzyński WojciechBrak informacji Kiekrz 893 3
10 Magdziarz PawełBrak informacji Poznań 702 4
7 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 518 5
3 Cieśluk PatrykBrak informacji Poznań 276 6
5 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 350 7
8 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 523 8
4 Kramer PiotrBrak informacji Poznań 287 9
22 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 1728 10
2 Grzelczak WłodzimierzBrak informacji Poznań 241 11
6 Rusiłowski RomanBrak informacji Poznań 471 12
9 Urbaniak PiotrPotwierdzony Poznań 654 13
19 Socha MichałBrak informacji Środa Wielkopolska 1494 14
14 Olejnik JeremiBrak informacji Poznań 987 15
25 Kanior AlbertBrak informacji 2098 16
16 Lubińska DominikaBrak informacji Poznań 1148 17
26 Rożentalski MarcinBrak informacji Poznań 2180 18
17 Schwarz MarekBrak informacji 1363 19
18 Jóźwiak PawełWalkover Jarocin 1441 20
12 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 900 21
29 Jaworski MateuszBrak informacji Poznań 2676 22
24 Bartkowiak JakubBrak informacji Poznań 1988 23
13 Chudziak DariuszBrak informacji Poznań 927 25
28 Bernaciak HubertPotwierdzony Poznań 2354 26
32 Linke NataliaBrak informacji Poznań 27
31 Kotowski StanisławBrak informacji Pokrzywnica 3165 28
23 Dziedzic RadosławWalkover 1959 32
27 Jurasz WojciechWalkover 2183 32
20 Bednarek BartoszWalkover Poznań 1519 32
30 Józefowski DamianWalkover Poznań 2736 32
21 Chęciński RadosławWalkover Poznań 1536 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 20-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Śmiałek Maciej
2
WALKOVER
Chęciński Radosław
W
Figurski Mariusz
2
WALKOVER
Józefowski Damian
W
Kotowski Stanisław
0
  6:11  7:11
Kanior Albert
2
Rożentalski Marcin
0
  6:11  6:11
Skąpski Bartłomiej
2
Rusiłowski Roman
2
  11:2  11:4
Schwarz Marek
0
Bernaciak Hubert
0
  5:11  6:11
Magdziarz Paweł
2
Urbaniak Piotr
2
WALKOVER
Dziedzic Radosław
W
Jaworski Mateusz
0
  3:11  8:11
Cieśluk Patryk
2
Kramer Piotr
2
WALKOVER
Bednarek Bartosz
W
Szymaniak Kinga
2
  12:10  9:11  11:5
Lubińska Dominika
1
Chudziak Dariusz
1
  11:13  11:8  8:11
Olejnik Jeremi
2
Wroński Piotr
0
  6:11  6:11
Leitgeber Artur
2
Czarnota Kacper
2
WALKOVER
Jurasz Wojciech
W
Socha Michał
2
  11:3  13:11
Bartkowiak Jakub
0
Dobrzyński Wojciech
2
  11:1  11:1
Linke Natalia
0
Jóźwiak Paweł
0
  8:11  8:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Śmiałek Maciej
2
  11:6  11:8
Figurski Mariusz
0
Kanior Albert
0
  7:11  3:11
Skąpski Bartłomiej
2
Rusiłowski Roman
0
  9:11  8:11
Magdziarz Paweł
2
Urbaniak Piotr
1
  8:11  12:10  10:12
Cieśluk Patryk
2
Kramer Piotr
0
  1:11  9:11
Szymaniak Kinga
2
Olejnik Jeremi
0
  1:11  4:11
Leitgeber Artur
2
Czarnota Kacper
2
  11:7  11:1
Socha Michał
0
Dobrzyński Wojciech
2
  11:7  12:10
Grzelczak Włodzimierz
0
Śmiałek Maciej
2
  11:8  11:2
Skąpski Bartłomiej
0
Magdziarz Paweł
2
  11:3  7:11  11:8
Cieśluk Patryk
1
Szymaniak Kinga
2
  11:9  11:5
Leitgeber Artur
0
Czarnota Kacper
0
  7:11  11:13
Dobrzyński Wojciech
2
Śmiałek Maciej
3
  11:8  12:3  11:0
Magdziarz Paweł
0
Szymaniak Kinga
3
  11:13  11:4  11:7  11:3
Dobrzyński Wojciech
1
Śmiałek Maciej
2
  11:5  9:11  8:11  11:6  8:11
Szymaniak Kinga
3
Szymaniak Kinga
Miejsca 3 - 4
Magdziarz Paweł
0
  6:11  5:11
Dobrzyński Wojciech
2
Dobrzyński Wojciech
Miejsca 5 - 8
Skąpski Bartłomiej
1
  10:12  12:10  5:11
Cieśluk Patryk
2
Leitgeber Artur
0
  6:11  5:11
Czarnota Kacper
2
Cieśluk Patryk
W
WALKOVER
Czarnota Kacper
2
Czarnota Kacper
Miejsca 7 - 8
Skąpski Bartłomiej
0
  8:11  10:12
Leitgeber Artur
2
Leitgeber Artur
Miejsca 9 - 16
Figurski Mariusz
2
  11:3  11:6
Kanior Albert
0
Rusiłowski Roman
2
  12:10  11:9
Urbaniak Piotr
0
Kramer Piotr
2
  11:6  11:3
Olejnik Jeremi
0
Socha Michał
1
  4:11  11:5  3:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Figurski Mariusz
2
  11:7  12:10
Rusiłowski Roman
0
Kramer Piotr
2
  11:9  11:7
Grzelczak Włodzimierz
0
Figurski Mariusz
0
  3:11  7:11
Kramer Piotr
2
Kramer Piotr
Miejsca 11 - 12
Rusiłowski Roman
W
WALKOVER
Grzelczak Włodzimierz
2
Grzelczak Włodzimierz
Miejsca 13 - 16
Kanior Albert
1
  4:11  11:9  3:11
Urbaniak Piotr
2
Olejnik Jeremi
0
  5:11  6:11
Socha Michał
2
Urbaniak Piotr
2
  4:11  11:8  11:9
Socha Michał
1
Urbaniak Piotr
Miejsca 15 - 16
Kanior Albert
0
  5:11  9:11
Olejnik Jeremi
2
Olejnik Jeremi
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Kotowski Stanisław
0
  7:11  7:11
Rożentalski Marcin
2
Schwarz Marek
2
  11:2  11:4
Bernaciak Hubert
0
Bye
Jaworski Mateusz
Bye
Lubińska Dominika
Chudziak Dariusz
0
  9:11  7:11
Wroński Piotr
2
Bye
Bartkowiak Jakub
Linke Natalia
0
  9:11  8:11
Jóźwiak Paweł
2
Bye
Rożentalski Marcin
Schwarz Marek
2
  11:7  11:8
Jaworski Mateusz
0
Lubińska Dominika
2
  11:9  11:3
Wroński Piotr
0
Bartkowiak Jakub
0
  10:12  4:11
Jóźwiak Paweł
2
Rożentalski Marcin
2
  11:8  11:9
Schwarz Marek
0
Lubińska Dominika
2
WALKOVER
Jóźwiak Paweł
W
Rożentalski Marcin
0
  4:11  4:11
Lubińska Dominika
2
Lubińska Dominika
Miejsca 19 - 20
Schwarz Marek
Bye
Schwarz Marek
Miejsca 21 - 24
Bye
Jaworski Mateusz
Wroński Piotr
2
  11:9  11:7
Bartkowiak Jakub
0
Jaworski Mateusz
1
  6:11  11:9  9:11
Wroński Piotr
2
Wroński Piotr
Miejsca 23 - 24
Bye
Bartkowiak Jakub
Bartkowiak Jakub
Miejsca 25 - 32
Bye
Kotowski Stanisław
Bernaciak Hubert
Bye
Bye
Chudziak Dariusz
Bye
Linke Natalia
Kotowski Stanisław
0
  4:11  3:11
Bernaciak Hubert
2
Chudziak Dariusz
2
  11:4  11:6
Linke Natalia
0
Bernaciak Hubert
0
  8:11  3:11
Chudziak Dariusz
2
Chudziak Dariusz
Miejsca 27 - 28
Kotowski Stanisław
0
  5:11  7:11
Linke Natalia
2
Linke Natalia
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:24:51 22-04-2018