DEVELEY OPEN KAT. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 276 1
12 Dobrzyński WojciechPotwierdzony Kiekrz 1200 2
13 Wojciechowski JakubPotwierdzony 1282 3
4 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 315 4
5 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 391 5
16 Baryła KajetanPotwierdzony Poznań 1534 6
6 Rusiłowski RomanPotwierdzony Poznań 473 7
8 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 664 8
3 Jabłoński PawełPotwierdzony 306 9
10 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 820 10
7 Urbaniak PiotrPotwierdzony 649 11
2 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 279 12
17 Chęciński RadosławPotwierdzony Poznań 1748 13
21 Bernaciak HubertPotwierdzony Poznań 3180 14
14 Chojnacki JakubPotwierdzony Poznań 1482 15
23 Handschuh BartoszPotwierdzony Poznań 16
19 Małyszka JoannaPotwierdzony Poznań 2111 17
15 Schwarz MarekPotwierdzony 1488 18
9 Kiwlenko AleksanderPotwierdzony Tarnowo Podgórne 773 19
11 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 1067 20
18 Kotowski MateuszPotwierdzony Poznań 1778 21
20 Solawa JakubPotwierdzony Poznań 2878 22
22 Czarnecki OskarPotwierdzony Poznań 3199 23
24 Kotowski StanisławPotwierdzony Pokrzywnica 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Grzelczak Włodzimierz
Bye
Solawa Jakub
0
  4:11  3:11
Chojnacki Jakub
2
Małyszka Joanna
0
  6:11  8:11
Baryła Kajetan
2
Bye
Urbaniak Piotr
Czarnota Kacper
Bye
Czarnecki Oskar
0
  3:11  4:11
Chęciński Radosław
2
Kiwlenko Aleksander
0
  7:11  10:12
Lipski Mateusz
2
Bye
Stolecki Paweł
Jabłoński Paweł
Bye
Wroński Piotr
0
  6:11  3:11
Dobrzyński Wojciech
2
Kotowski Mateusz
1
  6:11  11:7  8:11
Handschuh Bartosz
2
Bye
Jaworski Marcin
Rusiłowski Roman
Bye
Bernaciak Hubert
2
  11:2  11:8
Kotowski Stanisław
0
Schwarz Marek
0
  2:11  4:11
Wojciechowski Jakub
2
Bye
Cieśluk Patryk
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:6  11:3
Chojnacki Jakub
0
Baryła Kajetan
2
  11:6  11:8
Urbaniak Piotr
0
Czarnota Kacper
2
  11:0  11:3
Chęciński Radosław
0
Lipski Mateusz
0
  6:11  6:11
Stolecki Paweł
2
Jabłoński Paweł
1
  11:8  7:11  11:13
Dobrzyński Wojciech
2
Handschuh Bartosz
0
  8:11  3:11
Jaworski Marcin
2
Rusiłowski Roman
2
  11:3  11:5
Bernaciak Hubert
0
Wojciechowski Jakub
2
  11:7  8:11  11:7
Cieśluk Patryk
1
Grzelczak Włodzimierz
2
  11:0  11:3
Baryła Kajetan
0
Czarnota Kacper
1
  6:11  11:6  7:11
Stolecki Paweł
2
Dobrzyński Wojciech
2
  9:11  11:5  11:4
Jaworski Marcin
1
Rusiłowski Roman
0
  5:11  2:11
Wojciechowski Jakub
2
Grzelczak Włodzimierz
3
  11:9  11:8  9:11  11:4
Stolecki Paweł
1
Dobrzyński Wojciech
3
  11:9  13:11  11:3
Wojciechowski Jakub
0
Grzelczak Włodzimierz
3
  11:9  5:11  13:10  5:11  11:5
Dobrzyński Wojciech
2
Grzelczak Włodzimierz
Miejsca 3 - 4
Stolecki Paweł
1
  8:11  11:7  13:15
Wojciechowski Jakub
2
Wojciechowski Jakub
Miejsca 5 - 8
Baryła Kajetan
2
  11:6  11:6
Czarnota Kacper
0
Jaworski Marcin
2
  11:5  11:5
Rusiłowski Roman
0
Baryła Kajetan
0
  4:11  10:12  8:11
Jaworski Marcin
3
Jaworski Marcin
Miejsca 7 - 8
Czarnota Kacper
0
  4:11  4:11
Rusiłowski Roman
2
Rusiłowski Roman
Miejsca 9 - 16
Chojnacki Jakub
1
  12:10  4:11  8:11
Urbaniak Piotr
2
Chęciński Radosław
0
  7:11  1:11
Lipski Mateusz
2
Jabłoński Paweł
2
  11:9  11:9
Handschuh Bartosz
0
Bernaciak Hubert
1
  4:11  13:11  6:11
Cieśluk Patryk
2
Urbaniak Piotr
1
  11:7  4:11  9:11
Lipski Mateusz
2
Jabłoński Paweł
2
  11:7  11:3
Cieśluk Patryk
0
Lipski Mateusz
0
  5:11  4:11  11:13
Jabłoński Paweł
3
Jabłoński Paweł
Miejsca 11 - 12
Urbaniak Piotr
3
  11:9  9:11  13:11  6:11  14:12
Cieśluk Patryk
2
Urbaniak Piotr
Miejsca 13 - 16
Chojnacki Jakub
1
  8:11  11:9  4:11
Chęciński Radosław
2
Handschuh Bartosz
1
  11:8  5:11  7:11
Bernaciak Hubert
2
Chęciński Radosław
3
  5:11  12:10  11:3  11:7
Bernaciak Hubert
1
Chęciński Radosław
Miejsca 15 - 16
Chojnacki Jakub
2
  11:0  11:0
Handschuh Bartosz
0
Chojnacki Jakub
Miejsca 17 - 32
Bye
Solawa Jakub
Małyszka Joanna
Bye
Bye
Czarnecki Oskar
Kiwlenko Aleksander
Bye
Bye
Wroński Piotr
Kotowski Mateusz
Bye
Bye
Kotowski Stanisław
Schwarz Marek
Bye
Solawa Jakub
0
  7:11  2:11
Małyszka Joanna
2
Czarnecki Oskar
0
  3:11  1:11
Kiwlenko Aleksander
2
Wroński Piotr
2
  11:9  11:5
Kotowski Mateusz
0
Kotowski Stanisław
0
  0:11  4:11
Schwarz Marek
2
Małyszka Joanna
3
  8:11  8:11  11:3  11:6  11:8
Kiwlenko Aleksander
2
Wroński Piotr
0
  8:11  8:11  9:11
Schwarz Marek
3
Małyszka Joanna
3
  11:7  11:2  11:4
Schwarz Marek
0
Małyszka Joanna
Miejsca 19 - 20
Kiwlenko Aleksander
3
  11:9  11:8  11:7
Wroński Piotr
0
Kiwlenko Aleksander
Miejsca 21 - 24
Solawa Jakub
3
  11:4  11:9  11:9
Czarnecki Oskar
0
Kotowski Mateusz
3
  11:9  11:4  11:9
Kotowski Stanisław
0
Solawa Jakub
2
  11:6  6:11  5:11  11:4  8:11
Kotowski Mateusz
3
Kotowski Mateusz
Miejsca 23 - 24
Czarnecki Oskar
2
  11:4  7:11  11:5
Kotowski Stanisław
1
Czarnecki Oskar
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:09:32 22-11-2017