DUNLOP FRIDAY TOUR - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 227 1
2 Szymkowiak MariuszPotwierdzony Poznań 297 2
6 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 451 3
13 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 951 4
7 Szymkowiak AleksanderPotwierdzony Poznań 565 5
4 Brzeski MaciejPotwierdzony Palędzie 366 6
3 Jabłoński PawełPotwierdzony 322 7
9 Kostaniak MikołajWalkover Poznań 666 8
5 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 424 9
11 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 807 10
10 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 691 11
15 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 1105 12
16 Jurkiewicz MarekPotwierdzony Poznań 1582 13
14 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 1049 14
8 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 660 15
12 Henshaw MatthewPotwierdzony 894 16
19 Stankowski AdamPotwierdzony Poznań 2948 17
20 Jackowski MichałPotwierdzony Poznań 18
18 Osiak AndrzejPotwierdzony Poznań 2817 19
17 Schönknecht ArturPotwierdzony Poznań 2366 20


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 03-07-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Bye
Henshaw Matthew
Markiewicz Patryk
3
  6:11  11:6  11:7  11:8
Jackowski Michał
1
Bye
Szymkowiak Aleksander
Jaworski Marcin
Bye
Bye
Wroński Piotr
Kotkowiak Mateusz
3
  11:4  11:5  11:3
Schönknecht Artur
0
Bye
Jabłoński Paweł
Brzeski Maciej
Bye
Stankowski Adam
0
  4:11  5:11  11:13
Czarnota Kacper
3
Rydz Romuald
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Stolecki Paweł
Bye
Osiak Andrzej
0
  9:11  5:11  6:11
Kostaniak Mikołaj
3
Jurkiewicz Marek
Bye
Bye
Szymkowiak Mariusz
Cendal Szymon
3
  11:4  11:5  11:4
Henshaw Matthew
0
Markiewicz Patryk
1
  11:9  7:11  6:11  4:11
Szymkowiak Aleksander
3
Jaworski Marcin
3
  11:4  11:6  11:4
Wroński Piotr
0
Kotkowiak Mateusz
0
  6:11  8:11  11:13
Jabłoński Paweł
3
Brzeski Maciej
3
  15:17  8:11  11:7  11:0  11:3
Czarnota Kacper
2
Rydz Romuald
3
  14:12  12:10  11:5
Skąpski Bartłomiej
0
Stolecki Paweł
0
  5:11  5:11  8:11
Kostaniak Mikołaj
3
Jurkiewicz Marek
0
  9:11  7:11  8:11
Szymkowiak Mariusz
3
Cendal Szymon
3
  11:4  11:2  12:10
Szymkowiak Aleksander
0
Jaworski Marcin
3
  11:5  11:7  1:11  11:7
Jabłoński Paweł
1
Brzeski Maciej
2
  7:11  9:11  11:2  11:7  8:11
Rydz Romuald
3
Kostaniak Mikołaj
1
  7:11  11:8  9:11  9:11
Szymkowiak Mariusz
3
Cendal Szymon
3
  11:4  11:6  11:5
Jaworski Marcin
0
Rydz Romuald
0
  13:15  7:11  5:11
Szymkowiak Mariusz
3
Cendal Szymon
3
  7:11  14:12  11:7  11:9
Szymkowiak Mariusz
1
Cendal Szymon
Miejsca 3 - 4
Jaworski Marcin
3
  11:7  11:7  11:5
Rydz Romuald
0
Jaworski Marcin
Miejsca 5 - 8
Szymkowiak Aleksander
3
  11:7  11:9  9:11  11:8
Jabłoński Paweł
1
Brzeski Maciej
3
WALKOVER
Kostaniak Mikołaj
W
Szymkowiak Aleksander
3
  11:8  9:11  11:7  6:11  11:5
Brzeski Maciej
2
Szymkowiak Aleksander
Miejsca 7 - 8
Jabłoński Paweł
Bye
Jabłoński Paweł
Miejsca 9 - 16
Henshaw Matthew
0
  4:11  2:11  10:12
Markiewicz Patryk
3
Wroński Piotr
0
  3:11  5:11  5:11
Kotkowiak Mateusz
3
Czarnota Kacper
3
  11:3  11:1  11:3
Skąpski Bartłomiej
0
Stolecki Paweł
3
  11:9  11:2  11:3
Jurkiewicz Marek
0
Markiewicz Patryk
1
  12:10  6:11  7:11  7:11
Kotkowiak Mateusz
3
Czarnota Kacper
0
  5:11  8:11  4:11
Stolecki Paweł
3
Kotkowiak Mateusz
1
  8:11  9:11  13:11  9:11
Stolecki Paweł
3
Stolecki Paweł
Miejsca 11 - 12
Markiewicz Patryk
3
  11:7  8:11  11:9  9:11  11:9
Czarnota Kacper
2
Markiewicz Patryk
Miejsca 13 - 16
Henshaw Matthew
0
  9:11  5:11  9:11
Wroński Piotr
3
Skąpski Bartłomiej
1
  5:11  9:11  11:9  9:11
Jurkiewicz Marek
3
Wroński Piotr
2
  11:8  11:9  2:11  5:11  8:11
Jurkiewicz Marek
3
Jurkiewicz Marek
Miejsca 15 - 16
Henshaw Matthew
0
  6:11  9:11  8:11
Skąpski Bartłomiej
3
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Jackowski Michał
Bye
Bye
Bye
Schönknecht Artur
Bye
Bye
Stankowski Adam
Bye
Bye
Bye
Osiak Andrzej
Bye
Bye
Bye
Jackowski Michał
Bye
Schönknecht Artur
Stankowski Adam
Bye
Osiak Andrzej
Bye
Jackowski Michał
3
  11:8  11:8  11:1
Schönknecht Artur
0
Stankowski Adam
3
  11:9  11:7  13:11
Osiak Andrzej
0
Jackowski Michał
1
  11:9  1:11  10:12  6:11
Stankowski Adam
3
Stankowski Adam
Miejsca 19 - 20
Schönknecht Artur
1
  3:11  0:11  11:6  4:11
Osiak Andrzej
3
Osiak Andrzej
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:30:56 17-11-2017