Damski granie o Solny Kryształ kat. C +100 - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
7 Dochód DanutaBrak informacji Pszczyna 186 1
1 Baran AnnaBrak informacji Myślenice 117 2
3 Kurek MałgorzataPotwierdzony Kraków 122 3
14 Palus MartaBrak informacji Kraków 4
2 Woźniak KingaBrak informacji Siepraw 121 5
9 Raczyńska AlicjaPotwierdzony Kraków 234 6
4 Osika KamilaBrak informacji Kraków 136 7
15 Musiał JustynaBrak informacji Proszowice 8
16 Szczerba DonataBrak informacji Kraków 9
8 Adamczyk MałgorzataPotwierdzony 197 10
5 Mnichowska KatarzynaBrak informacji Myślenice 140 11
6 Traciak JoannaBrak informacji Kraków 185 12
10 Kasperczyk AnnaPotwierdzony Kraków 333 13
13 Drabowska KarolinaPotwierdzony Kraków 14
11 Stachura KatarzynaWalkover Wieliczka 16
12 Maszek MariaWalkover Wieliczka 16


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 01-05-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Baran Anna
3
  11:0  11:1  11:0
Drabowska Karolina
0
Musiał Justyna
3
  11:9  11:4  17:15
Traciak Joanna
0
Adamczyk Małgorzata
0
  7:11  10:12  10:12
Raczyńska Alicja
3
Stachura Katarzyna
W
WALKOVER
Kurek Małgorzata
3
Osika Kamila
3
WALKOVER
Maszek Maria
W
Palus Marta
3
  11:9  11:2  11:3
Mnichowska Katarzyna
0
Dochód Danuta
3
  11:3  11:2  11:7
Szczerba Donata
0
Kasperczyk Anna
0
  7:11  9:11  8:11
Woźniak Kinga
3
Baran Anna
3
  11:6  11:6  11:2
Musiał Justyna
0
Raczyńska Alicja
1
  10:12  12:14  11:5  9:11
Kurek Małgorzata
3
Osika Kamila
1
  9:11  13:11  8:11  9:11
Palus Marta
3
Dochód Danuta
3
  7:11  11:9  11:4  11:4
Woźniak Kinga
1
Baran Anna
3
  11:8  11:9  11:9
Kurek Małgorzata
0
Palus Marta
1
  3:11  7:11  11:7  3:11
Dochód Danuta
3
Baran Anna
0
  4:11  6:11  6:11
Dochód Danuta
3
Dochód Danuta
Miejsca 3 - 4
Kurek Małgorzata
3
  12:10  5:11  11:8  11:3
Palus Marta
1
Kurek Małgorzata
Miejsca 5 - 8
Musiał Justyna
0
  8:11  3:11  13:15
Raczyńska Alicja
3
Osika Kamila
1
  11:8  6:11  8:11  3:11
Woźniak Kinga
3
Raczyńska Alicja
1
  11:9  6:11  8:11  8:11
Woźniak Kinga
3
Woźniak Kinga
Miejsca 7 - 8
Musiał Justyna
0
  6:11  2:11  5:11
Osika Kamila
3
Osika Kamila
Miejsca 9 - 16
Drabowska Karolina
0
  1:11  2:11  2:11
Traciak Joanna
3
Adamczyk Małgorzata
Kort 2, 12:40 6.05.2017
Bye
Bye
Kort 3, 12:40 6.05.2017
Mnichowska Katarzyna
Szczerba Donata
3
  4:11  11:8  11:6  11:9
Kasperczyk Anna
1
Traciak Joanna
0
  3:11  9:11  2:11
Adamczyk Małgorzata
3
Mnichowska Katarzyna
0
  4:11  5:11  6:11
Szczerba Donata
3
Adamczyk Małgorzata
0
  8:11  10:12  8:11
Szczerba Donata
3
Szczerba Donata
Miejsca 11 - 12
Traciak Joanna
0
  5:11  5:11  13:15
Mnichowska Katarzyna
3
Mnichowska Katarzyna
Miejsca 13 - 16
Drabowska Karolina
Kort 3, 13:20 6.05.2017
Bye
Bye
Kort 4, 13:20 6.05.2017
Kasperczyk Anna
Drabowska Karolina
0
  3:11  1:11  1:11
Kasperczyk Anna
3
Kasperczyk Anna
Miejsca 15 - 16
Bye
Kort 1, 14:00 6.05.2017
Bye
Bye
Stan na: 22:41:13 23-07-2017