Develey Open Kat. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Mazur PiotrPotwierdzony Poznań 447 1
1 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 292 2
3 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 426 3
2 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 331 4
10 Baryła KajetanPotwierdzony Poznań 986 5
11 Kudela KarolPotwierdzony Poznań 1087 6
16 Scheibe DariaPotwierdzony Poznań 1500 7
6 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 763 8
8 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 962 9
5 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 609 10
21 Siodmiak MikołajPotwierdzony Bydgoszcz 2334 11
7 Nosowicz MichałPotwierdzony Zalasewo 913 12
14 Chojnacki JakubPotwierdzony Poznań 1342 13
19 Czyżak PiotrPotwierdzony Poznań 2021 14
15 Szarafiński MikołajPotwierdzony 1379 15
13 Schwarz MarekPotwierdzony 1257 16
12 Socha MichałPotwierdzony Środa Wielkopolska 1134 17
9 Olejnik JeremiPotwierdzony Poznań 973 18
22 Ratajczak TomaszPotwierdzony Poznań 3244 19
17 Chęciński RadosławPotwierdzony Poznań 1521 20
18 Dziedzic RadosławPotwierdzony 1962 21
20 Drożyński ArturPotwierdzony Poznań 2057 22
23 Pocztarek EwelinaPotwierdzony Poznań 23


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cieśluk Patryk
Bye
Bye
Schwarz Marek
Olejnik Jeremi
0
  8:11  8:11
Kudela Karol
2
Bye
Nosowicz Michał
Pazdaj Cezary
Bye
Scheibe Daria
2
  11:2  11:4
Drożyński Artur
0
Ratajczak Tomasz
1
  11:7  5:11  8:11
Czyżak Piotr
2
Bye
Jaworski Marcin
Mazur Piotr
Bye
Chęciński Radosław
0
  10:12  6:11
Chojnacki Jakub
2
Baryła Kajetan
2
  11:3  11:9
Dziedzic Radosław
0
Bye
Figurski Mariusz
Wroński Piotr
Bye
Szarafiński Mikołaj
2
WALKOVER
Pocztarek Ewelina
W
Siodmiak Mikołaj
2
  10:12  11:9  11:9
Socha Michał
1
Bye
Grishin Sergei
Cieśluk Patryk
2
  11:7  11:5
Schwarz Marek
0
Kudela Karol
2
  11:9  11:5
Nosowicz Michał
0
Pazdaj Cezary
1
  3:11  11:7  9:11
Scheibe Daria
2
Czyżak Piotr
1
  7:11  12:10  5:11
Jaworski Marcin
2
Mazur Piotr
2
  11:8  11:8
Chojnacki Jakub
0
Baryła Kajetan
2
  11:4  11:8
Figurski Mariusz
0
Wroński Piotr
2
  10:12  11:7  11:5
Szarafiński Mikołaj
1
Siodmiak Mikołaj
1
  13:11  7:11  3:11
Grishin Sergei
2
Cieśluk Patryk
2
  11:2  11:2
Kudela Karol
0
Scheibe Daria
0
  1:11  7:11
Jaworski Marcin
2
Mazur Piotr
2
  9:11  11:8  11:5
Baryła Kajetan
1
Wroński Piotr
0
  10:12  2:11
Grishin Sergei
2
Cieśluk Patryk
3
  11:7  12:10  11:5
Jaworski Marcin
0
Mazur Piotr
3
  11:6  11:4  11:7
Grishin Sergei
0
Cieśluk Patryk
0
  12:14  4:12  8:11
Mazur Piotr
3
Mazur Piotr
Miejsca 3 - 4
Jaworski Marcin
2
WALKOVER
Grishin Sergei
W
Jaworski Marcin
Miejsca 5 - 8
Kudela Karol
2
  11:9  11:6
Scheibe Daria
0
Baryła Kajetan
2
  11:7  11:7
Wroński Piotr
0
Kudela Karol
1
  7:11  11:6  3:11
Baryła Kajetan
2
Baryła Kajetan
Miejsca 7 - 8
Scheibe Daria
2
  11:9  11:6
Wroński Piotr
0
Scheibe Daria
Miejsca 9 - 16
Schwarz Marek
1
  11:9  10:12  7:11
Nosowicz Michał
2
Pazdaj Cezary
2
  11:9  11:3
Czyżak Piotr
0
Chojnacki Jakub
1
  3:11  12:10  6:11
Figurski Mariusz
2
Szarafiński Mikołaj
0
  5:11  9:11
Siodmiak Mikołaj
2
Nosowicz Michał
0
  5:11  5:11
Pazdaj Cezary
2
Figurski Mariusz
2
  11:7  11:6
Siodmiak Mikołaj
0
Pazdaj Cezary
0
  4:11  9:11
Figurski Mariusz
2
Figurski Mariusz
Miejsca 11 - 12
Nosowicz Michał
0
  9:11  7:11
Siodmiak Mikołaj
2
Siodmiak Mikołaj
Miejsca 13 - 16
Schwarz Marek
0
  8:11  0:11
Czyżak Piotr
2
Chojnacki Jakub
2
  11:2  11:3
Szarafiński Mikołaj
0
Czyżak Piotr
0
  6:11  9:11
Chojnacki Jakub
2
Chojnacki Jakub
Miejsca 15 - 16
Schwarz Marek
1
  11:5  6:11  9:11
Szarafiński Mikołaj
2
Szarafiński Mikołaj
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Olejnik Jeremi
Bye
Bye
Drożyński Artur
Ratajczak Tomasz
Bye
Bye
Chęciński Radosław
Dziedzic Radosław
Bye
Bye
Pocztarek Ewelina
Socha Michał
Bye
Bye
Olejnik Jeremi
Drożyński Artur
0
  7:11  9:11
Ratajczak Tomasz
2
Chęciński Radosław
2
  11:3  13:11
Dziedzic Radosław
0
Pocztarek Ewelina
W
WALKOVER
Socha Michał
2
Olejnik Jeremi
2
  7:11  11:8  11:7
Ratajczak Tomasz
1
Chęciński Radosław
1
  7:11  12:10  6:11
Socha Michał
2
Olejnik Jeremi
1
  11:8  5:11  6:11
Socha Michał
2
Socha Michał
Miejsca 19 - 20
Ratajczak Tomasz
2
  11:7  9:11  16:14
Chęciński Radosław
1
Ratajczak Tomasz
Miejsca 21 - 24
Bye
Drożyński Artur
Dziedzic Radosław
2
WALKOVER
Pocztarek Ewelina
W
Drożyński Artur
0
  6:11  6:11
Dziedzic Radosław
2
Dziedzic Radosław
Miejsca 23 - 24
Bye
Pocztarek Ewelina
Pocztarek Ewelina
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:07:05 17-01-2018