Drugi klubowy turniej o ZGRZEWKĘ! - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wielgus MaksymilianPotwierdzony Zakopane 1
3 Szewczyk MateuszPotwierdzony Bielsko-Biała 2
2 Kliś MaciejPotwierdzony Łodygowice 3
4 Figura TomaszPotwierdzony Bielsko-Biała 4
5 Sztafa WojciechPotwierdzony 5
7 Sitarz JarosławPotwierdzony 6
8 Salitra RobertPotwierdzony Kraków 7
6 Dębski PawełWalkover Bielsko-Biała 8
10 Hernas NatanielPotwierdzony Bielsko-Biała 9
16 Rozmus KrzysztofPotwierdzony Bielsko-Biała 10
20 Łapa JoannaPotwierdzony Bielsko-BIała 11
9 Krzak RobertWalkover Jaworze 12
19 Kubik ZbigniewPotwierdzony 13
27 Domachowski DamianPotwierdzony 14
29 Grendowicz SylwiaPotwierdzony Bielsko-Biała 15
15 Badura JerzyPotwierdzony Kozy 16
11 Grzybek PrzemysławPotwierdzony 17
14 Jaszczurowski PiotrPotwierdzony Bielsko-Biała 18
30 Ostrowicki TomaszPotwierdzony 19
23 Bieńkowski RobertPotwierdzony Bielsko Biała 20
22 Lepiarczyk WojciechPotwierdzony Bielsko-Biała 21
21 Jagiełło TomaszPotwierdzony Cieszyn 22
18 Kręcichwost LucynaWalkover Bielsko Biała 24
24 Shawky MohamedWalkover Bielsko-Biała 24
13 Jędrysek SławomirPotwierdzony Bielsko-Biała 25
17 Bambynek JarosławPotwierdzony Bielsko-Biała 26
26 Gałuszka AdamPotwierdzony Bielsko-Biała 27
28 Suchy AnnaPotwierdzony Bielsko-BIała 29
25 Ponikwia DanielPotwierdzony 30
12 Toboła ŁukaszWalkover Bielsko-Biała 32




Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wielgus Maksymilian
Bye
Hernas Nataniel
3
  11:4  11:6  9:11  11:6
Jaszczurowski Piotr
1
Grendowicz Sylwia
3
WALKOVER
Toboła Łukasz
W
Lepiarczyk Wojciech
0
  1:11  1:11  1:11
Sitarz Jarosław
3
Dębski Paweł
3
  11:5  11:5  11:4
Bambynek Jarosław
0
Łapa Joanna
3
  11:9  11:9  11:7
Kręcichwost Lucyna
0
Domachowski Damian
3
  11:2  11:4  11:4
Suchy Anna
0
Ostrowicki Tomasz
2
  11:8  11:8  3:11  4:11  1:11
Figura Tomasz
3
Szewczyk Mateusz
3
  11:2  11:2  11:4
Grzybek Przemysław
0
Jędrysek Sławomir
0
  4:11  8:11  7:11
Krzak Robert
3
Kubik Zbigniew
3
  11:6  11:2  11:4
Ponikwia Daniel
0
Jagiełło Tomasz
0
  5:11  6:11  7:11
Salitra Robert
3
Sztafa Wojciech
3
  11:6  11:4  11:5
Gałuszka Adam
0
Rozmus Krzysztof
3
  11:4  12:10  11:2
Shawky Mohamed
0
Badura Jerzy
3
  11:4  11:7  11:8
Bieńkowski Robert
0
Bye
Kliś Maciej
Wielgus Maksymilian
3
  11:6  11:2  11:1
Hernas Nataniel
0
Grendowicz Sylwia
0
  4:11  8:11  6:11
Sitarz Jarosław
3
Dębski Paweł
3
  11:9  11:9  12:10
Łapa Joanna
0
Domachowski Damian
2
  11:6  11:8  6:11  8:11  8:11
Figura Tomasz
3
Szewczyk Mateusz
3
  11:4  11:6  11:2
Krzak Robert
0
Kubik Zbigniew
0
  3:11  6:11  4:11
Salitra Robert
3
Sztafa Wojciech
3
  11:9  11:8  11:4
Rozmus Krzysztof
0
Badura Jerzy
0
  6:11  5:11  2:11
Kliś Maciej
3
Wielgus Maksymilian
3
  11:3  11:3  11:5
Sitarz Jarosław
0
Dębski Paweł
1
  11:8  6:11  4:11  9:11
Figura Tomasz
3
Szewczyk Mateusz
3
  11:8  11:4  11:7
Salitra Robert
0
Sztafa Wojciech
0
  2:11  3:11  7:11
Kliś Maciej
3
Wielgus Maksymilian
3
  11:7  11:9  11:5
Figura Tomasz
0
Szewczyk Mateusz
3
  11:8  11:7  11:4
Kliś Maciej
0
Wielgus Maksymilian
3
  11:3  11:7  11:7
Szewczyk Mateusz
0
Wielgus Maksymilian
Miejsca 3 - 4
Figura Tomasz
1
  5:11  11:9  4:11  5:11
Kliś Maciej
3
Kliś Maciej
Miejsca 5 - 8
Sitarz Jarosław
3
  11:9  11:9  11:9
Dębski Paweł
0
Salitra Robert
0
  7:11  7:11  10:12
Sztafa Wojciech
3
Sitarz Jarosław
0
  7:11  2:11  8:11
Sztafa Wojciech
3
Sztafa Wojciech
Miejsca 7 - 8
Dębski Paweł
W
WALKOVER
Salitra Robert
3
Salitra Robert
Miejsca 9 - 16
Hernas Nataniel
3
  11:6  11:2  11:7
Grendowicz Sylwia
0
Łapa Joanna
3
  11:6  7:11  11:7  11:6
Domachowski Damian
1
Krzak Robert
3
  9:11  11:6  11:7  9:11  11:9
Kubik Zbigniew
2
Rozmus Krzysztof
3
  9:11  11:8  11:6  11:1
Badura Jerzy
1
Hernas Nataniel
3
  11:4  11:5  11:5
Łapa Joanna
0
Krzak Robert
1
  9:11  2:11  11:8  7:11
Rozmus Krzysztof
3
Hernas Nataniel
3
  11:7  11:1  11:8
Rozmus Krzysztof
0
Hernas Nataniel
Miejsca 11 - 12
Łapa Joanna
3
WALKOVER
Krzak Robert
W
Łapa Joanna
Miejsca 13 - 16
Grendowicz Sylwia
0
  3:11  8:11  7:11
Domachowski Damian
3
Kubik Zbigniew
3
  9:11  11:7  11:8  11:6
Badura Jerzy
1
Domachowski Damian
0
  5:11  5:11  5:11
Kubik Zbigniew
3
Kubik Zbigniew
Miejsca 15 - 16
Grendowicz Sylwia
3
  7:11  11:8  11:5  11:6
Badura Jerzy
1
Grendowicz Sylwia
Miejsca 17 - 32
Bye
Jaszczurowski Piotr
Bye
Lepiarczyk Wojciech
Bambynek Jarosław
2
  9:11  13:11  11:5  5:11  5:11
Kręcichwost Lucyna
3
Suchy Anna
0
  3:11  4:11  5:11
Ostrowicki Tomasz
3
Grzybek Przemysław
3
  11:7  11:5  11:6
Jędrysek Sławomir
0
Ponikwia Daniel
0
  3:11  4:11  2:11
Jagiełło Tomasz
3
Gałuszka Adam
0
  2:11  7:11  0:11
Shawky Mohamed
3
Bieńkowski Robert
Bye
Jaszczurowski Piotr
3
  11:0  11:5  11:9
Lepiarczyk Wojciech
0
Kręcichwost Lucyna
1
  11:9  7:11  7:11  7:11
Ostrowicki Tomasz
3
Grzybek Przemysław
3
  11:2  11:6  11:7
Jagiełło Tomasz
0
Shawky Mohamed
1
  7:11  11:9  6:11  4:11
Bieńkowski Robert
3
Jaszczurowski Piotr
3
  11:9  11:7  11:8
Ostrowicki Tomasz
0
Grzybek Przemysław
3
  11:5  11:4  11:2
Bieńkowski Robert
0
Jaszczurowski Piotr
0
  7:11  7:11  7:11
Grzybek Przemysław
3
Grzybek Przemysław
Miejsca 19 - 20
Ostrowicki Tomasz
3
  11:6  11:9  11:3
Bieńkowski Robert
0
Ostrowicki Tomasz
Miejsca 21 - 24
Lepiarczyk Wojciech
3
WALKOVER
Kręcichwost Lucyna
W
Jagiełło Tomasz
3
WALKOVER
Shawky Mohamed
W
Lepiarczyk Wojciech
3
  11:7  6:11  11:9  11:9
Jagiełło Tomasz
1
Lepiarczyk Wojciech
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bambynek Jarosław
3
  11:9  11:9  11:9
Suchy Anna
0
Jędrysek Sławomir
3
  11:4  11:1  11:4
Ponikwia Daniel
0
Gałuszka Adam
Bye
Bye
Bambynek Jarosław
Jędrysek Sławomir
3
  11:0  11:0  11:0
Gałuszka Adam
0
Bambynek Jarosław
0
  3:11  5:11  9:11
Jędrysek Sławomir
3
Jędrysek Sławomir
Miejsca 27 - 28
Bye
Gałuszka Adam
Gałuszka Adam
Miejsca 29 - 32
Bye
Suchy Anna
Ponikwia Daniel
Bye
Suchy Anna
3
  11:9  9:11  11:9  8:11  11:9
Ponikwia Daniel
2
Suchy Anna
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:15:54 22-11-2017