Dunlop Friday Tour - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 292 1
3 Szymkowiak MariuszPotwierdzony Poznań 332 2
4 Paczesny HubertPotwierdzony Kalisz 408 3
2 Jabłoński PawełPotwierdzony 305 4
7 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 790 5
12 Szymkowiak MateuszPotwierdzony Poznań 1823 6
9 Walterowicz RafałPotwierdzony Śrem 1112 7
14 Olszyna MarcinPotwierdzony Kalisz 2903 8
10 Mazurkiewicz PiotrPotwierdzony Mościenica 1261 9
6 Grala PawełPotwierdzony Poznań 631 10
5 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 531 11
15 Twardy JakubPotwierdzony Poznań 12
8 Henshaw MatthewPotwierdzony 826 13
11 Jurkiewicz MarekPotwierdzony Poznań 1477 14
16 Zaremba PawełPotwierdzony Poznań 15
13 Słomski FilipPotwierdzony Chełmża 2749 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-11-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Stolecki Paweł
3
  11:2  7:11  11:1  6:11  11:3
Jurkiewicz Marek
2
Walterowicz Rafał
3
  11:9  11:7  1:11  11:5
Grala Paweł
1
Twardy Jakub
0
  6:11  5:11  5:11
Lipski Mateusz
3
Zaremba Paweł
0
  2:11  7:11  4:11
Paczesny Hubert
3
Szymkowiak Mariusz
3
  11:5  11:8  8:11  7:11  11:5
Skąpski Bartłomiej
2
Olszyna Marcin
3
  11:5  13:11  10:12  11:9
Henshaw Matthew
1
Szymkowiak Mateusz
3
  11:8  11:9  11:3
Słomski Filip
0
Mazurkiewicz Piotr
0
  9:11  11:13  2:11
Jabłoński Paweł
3
Stolecki Paweł
3
  11:3  11:3  11:4
Walterowicz Rafał
0
Lipski Mateusz
0
  12:14  9:11  6:11
Paczesny Hubert
3
Szymkowiak Mariusz
3
  11:6  11:3  11:8
Olszyna Marcin
0
Szymkowiak Mateusz
1
  13:11  6:11  5:11  7:11
Jabłoński Paweł
3
Stolecki Paweł
3
  11:5  6:11  6:11  11:3  11:7
Paczesny Hubert
2
Szymkowiak Mariusz
3
  12:10  11:9  12:10
Jabłoński Paweł
0
Stolecki Paweł
3
  8:11  12:10  11:3  11:2
Szymkowiak Mariusz
1
Stolecki Paweł
Miejsca 3 - 4
Paczesny Hubert
3
  11:7  11:7  11:8
Jabłoński Paweł
0
Paczesny Hubert
Miejsca 5 - 8
Walterowicz Rafał
2
  6:11  11:5  4:11  11:3  4:11
Lipski Mateusz
3
Olszyna Marcin
W
WALKOVER
Szymkowiak Mateusz
3
Lipski Mateusz
3
  9:11  11:4  11:8  13:11
Szymkowiak Mateusz
1
Lipski Mateusz
Miejsca 7 - 8
Walterowicz Rafał
3
WALKOVER
Olszyna Marcin
W
Walterowicz Rafał
Miejsca 9 - 16
Jurkiewicz Marek
0
  2:11  9:11  3:11
Grala Paweł
3
Twardy Jakub
3
  11:2  13:11  5:11  16:14
Zaremba Paweł
1
Skąpski Bartłomiej
3
  11:5  11:7  12:10
Henshaw Matthew
0
Słomski Filip
0
  0:11  4:11  7:11
Mazurkiewicz Piotr
3
Grala Paweł
3
  11:4  11:6  11:6
Twardy Jakub
0
Skąpski Bartłomiej
1
  8:11  11:6  3:11  10:12
Mazurkiewicz Piotr
3
Grala Paweł
1
  11:9  7:11  2:11  2:11
Mazurkiewicz Piotr
3
Mazurkiewicz Piotr
Miejsca 11 - 12
Twardy Jakub
0
  8:11  8:11  8:11
Skąpski Bartłomiej
3
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 13 - 16
Jurkiewicz Marek
3
  11:6  12:10  10:12  11:6
Zaremba Paweł
1
Henshaw Matthew
3
  11:6  11:7  5:11  11:2
Słomski Filip
1
Jurkiewicz Marek
2
  11:4  8:11  7:11  11:7  13:15
Henshaw Matthew
3
Henshaw Matthew
Miejsca 15 - 16
Zaremba Paweł
3
  9:11  11:9  11:9  11:5
Słomski Filip
1
Zaremba Paweł
Stan na: 15:40:45 24-11-2017