Ew - Bud Rozpoczęcie Sezonu Kat. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 225 1
14 Synówka MaciejPotwierdzony Żarów 1725 2
2 Wysoczański MarcinPotwierdzony Wałbrzych 338 3
3 Bąk-Dzierżyński BartłomiejPotwierdzony Lubawka 599 4
5 Hryń AdamPotwierdzony Wałbrzych 776 5
11 Krawutschke MarcinPotwierdzony Wałbrzych 1291 6
10 Czarzasta Agnieszka Potwierdzony Wałbrzych 1032 7
7 Krawczyk KrzysztofPotwierdzony 842 8
4 Leśniak BartoszPotwierdzony Pisarzowice 639 9
15 Pałac MaciejPotwierdzony Kamienna Góra 1977 10
9 Sztajnic ArturPotwierdzony Wałbrzych 943 11
12 Nowak MirellaPotwierdzony Wałbrzych 1375 12
8 Antkowiak MarcinPotwierdzony Wałbrzych 882 13
13 Czajkowski AleksyPotwierdzony Wałbrzych 1532 14
16 Zawadzki KacperPotwierdzony Wałbrzych 2012 15
6 Pawłowski KrzysztofWalkover Wałbrzych 796 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wojciechowski Grzegorz
3
WALKOVER
Pawłowski Krzysztof
W
Krawutschke Marcin
3
  11:2  11:3  11:3
Nowak Mirella
0
Krawczyk Krzysztof
3
  11:3  11:4  11:5
Czajkowski Aleksy
0
Pałac Maciej
1
  11:9  9:11  5:11  5:11
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
3
Leśniak Bartosz
1
  10:12  11:9  5:11  13:15
Hryń Adam
3
Synówka Maciej
3
  11:2  11:6  12:10
Antkowiak Marcin
0
Sztajnic Artur
1
  11:8  8:11  6:11  10:12
Czarzasta Agnieszka
3
Zawadzki Kacper
0
  7:11  0:11  6:11
Wysoczański Marcin
3
Wojciechowski Grzegorz
3
  11:5  12:10  11:1
Krawutschke Marcin
0
Krawczyk Krzysztof
0
  5:11  2:11  6:11
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
3
Hryń Adam
1
  7:11  11:8  8:11  1:11
Synówka Maciej
3
Czarzasta Agnieszka
1
  11:7  13:15  6:11  9:11
Wysoczański Marcin
3
Wojciechowski Grzegorz
3
  11:2  11:5  11:5
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
0
Synówka Maciej
3
  11:4  12:10  11:3
Wysoczański Marcin
0
Wojciechowski Grzegorz
3
  11:7  11:6  7:11  9:11  11:6
Synówka Maciej
2
Wojciechowski Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej
1
  11:3  9:11  8:11  8:11
Wysoczański Marcin
3
Wysoczański Marcin
Miejsca 5 - 8
Krawutschke Marcin
3
  11:5  11:4  11:2
Krawczyk Krzysztof
0
Hryń Adam
3
  12:10  11:9  12:10
Czarzasta Agnieszka
0
Krawutschke Marcin
0
  5:11  8:11  8:11
Hryń Adam
3
Hryń Adam
Miejsca 7 - 8
Krawczyk Krzysztof
0
  6:11  5:11  7:11
Czarzasta Agnieszka
3
Czarzasta Agnieszka
Miejsca 9 - 16
Bye
Nowak Mirella
Czajkowski Aleksy
0
  5:11  8:11  3:11
Pałac Maciej
3
Leśniak Bartosz
3
  5:11  11:9  11:9  11:4
Antkowiak Marcin
1
Sztajnic Artur
3
  11:6  11:5  11:3
Zawadzki Kacper
0
Nowak Mirella
1
  11:6  4:11  6:11  5:11
Pałac Maciej
3
Leśniak Bartosz
3
  9:11  13:11  11:5  11:7
Sztajnic Artur
1
Pałac Maciej
1
  7:11  5:11  11:5  8:11
Leśniak Bartosz
3
Leśniak Bartosz
Miejsca 11 - 12
Nowak Mirella
1
  8:11  11:8  3:11  10:12
Sztajnic Artur
3
Sztajnic Artur
Miejsca 13 - 16
Bye
Czajkowski Aleksy
Antkowiak Marcin
3
  10:12  11:7  12:10  11:3
Zawadzki Kacper
1
Czajkowski Aleksy
0
  6:11  7:11  8:11
Antkowiak Marcin
3
Antkowiak Marcin
Miejsca 15 - 16
Bye
Zawadzki Kacper
Zawadzki Kacper
Stan na: 03:35:48 24-09-2017