FYRTEL ZAGADEK CUP KAT. C, 29.12.17 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
18 Dyrtkowski DariuszPotwierdzony Turek 1200 1
7 Przybylski TomaszPotwierdzony Leszno 410 2
3 Jabłoński PawełPotwierdzony 293 3
4 Szymkowiak MariuszPotwierdzony Poznań 346 4
2 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 284 5
1 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 282 6
8 Jaworski MarcinPotwierdzony Poznań 424 7
5 Pilarczyk MarcinWalkover Wolsztyn 377 8
12 Magdziarz PawełPotwierdzony Poznań 668 9
10 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 622 10
11 Urbaniak PiotrPotwierdzony 645 11
22 Stolecki LeonPotwierdzony Poznań 1600 12
9 Banaszek ArkadiuszPotwierdzony Ustronie 516 13
16 Olejnik JeremiPotwierdzony Poznań 969 14
14 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 867 15
23 Czyżak PiotrWalkover Poznań 1722 16
32 Szczepański FilipPotwierdzony Poznań 17
29 Kurasiak ArturPotwierdzony Kościan 2414 18
6 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 390 19
33 Jackowski MichałPotwierdzony Poznań 20
13 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 726 21
30 Forreiter AdamPotwierdzony Poznań 3102 22
34 Garczyński MichałPotwierdzony Poznań 23
39 Stachura MateuszPotwierdzony Komorniki 24
17 Gąsior GrzegorzPotwierdzony Poznań 1121 25
35 Menzel ŁukaszPotwierdzony Poznań 26
24 Jaworski MateuszPotwierdzony Poznań 1775 27
20 Chęciński RadosławPotwierdzony Poznań 1402 28
38 Dżumbelak DamianPotwierdzony Poznań 29
15 Chudziak DariuszWalkover Poznań 958 30
27 Bernaciak HubertPotwierdzony Poznań 2064 31
37 Szpiler JarosławWalkover Poznań 32
21 Jędrzejczak MarcinPotwierdzony Koziegłowy 1465 33
36 Pacenko PatrykPotwierdzony Poznań 34
31 Stolecki FilipPotwierdzony Poznań 3144 35
25 Bartkowiak JakubPotwierdzony 1790 36
40 Sobieraj BartekBrak informacji Poznań 37
28 Męski RobertPotwierdzony Poznań 2298 38
19 Kołacki MikołajPotwierdzony Kościan 1298 39
26 Drożyński ArturPotwierdzony Poznań 1835 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 25-12-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cieśluk Patryk
Bye
Bye
Jaworski Mateusz
Jędrzejczak Marcin
0
  6:11  5:11
Stolecki Leon
2
Bye
Wroński Piotr
Olejnik Jeremi
Bye
Bye
Bernaciak Hubert
Męski Robert
0
  2:11  6:11
Dyrtkowski Dariusz
2
Bye
Zarwański Piotr
Pilarczyk Marcin
Bye
Bye
Garczyński Michał
Bartkowiak Jakub
0
  9:11  6:11
Czyżak Piotr
2
Bye
Chudziak Dariusz
Pazdaj Cezary
Bye
Bye
Gąsior Grzegorz
Drożyński Artur
0
  6:11  2:11
Szczepański Filip
2
Bye
Szymkowiak Mariusz
Jabłoński Paweł
2
  11:7  11:3
Sobieraj Bartek
0
Bye
Kurasiak Artur
Menzel Łukasz
Bye
Bye
Urbaniak Piotr
Banaszek Arkadiusz
Bye
Pacenko Patryk
0
  3:11  9:11
Forreiter Adam
2
Szpiler Jarosław
Bye
Bye
Jaworski Marcin
Przybylski Tomasz
Bye
Stolecki Filip
0
  2:11  6:11
Jackowski Michał
2
Dżumbelak Damian
Bye
Bye
Figurski Mariusz
Magdziarz Paweł
Bye
Kołacki Mikołaj
0
  6:11  6:11
Chęciński Radosław
2
Stachura Mateusz
Bye
Bye
Stolecki Paweł
Cieśluk Patryk
2
  11:2  11:6
Jaworski Mateusz
0
Stolecki Leon
2
  11:4  11:4
Wroński Piotr
0
Olejnik Jeremi
2
  11:4  11:7
Bernaciak Hubert
0
Dyrtkowski Dariusz
2
  11:4  11:5
Zarwański Piotr
0
Pilarczyk Marcin
2
  11:4  12:10
Garczyński Michał
0
Czyżak Piotr
2
  12:10  11:8
Chudziak Dariusz
0
Pazdaj Cezary
2
  11:8  11:8
Gąsior Grzegorz
0
Szczepański Filip
0
  12:14  8:11
Szymkowiak Mariusz
2
Jabłoński Paweł
2
  11:7  11:8
Kurasiak Artur
0
Menzel Łukasz
0
  8:11  8:11
Urbaniak Piotr
2
Banaszek Arkadiusz
2
  11:2  11:3
Forreiter Adam
0
Szpiler Jarosław
0
  4:11  3:11
Jaworski Marcin
2
Przybylski Tomasz
2
  11:8  11:5
Jackowski Michał
0
Dżumbelak Damian
0
  9:11  6:11
Figurski Mariusz
2
Magdziarz Paweł
2
  11:5  11:8
Chęciński Radosław
0
Stachura Mateusz
0
  0:11  4:11
Stolecki Paweł
2
Cieśluk Patryk
2
  11:6  11:5
Stolecki Leon
0
Olejnik Jeremi
0
  5:11  8:11
Dyrtkowski Dariusz
2
Pilarczyk Marcin
2
  11:6  9:11  11:0
Czyżak Piotr
1
Pazdaj Cezary
0
  9:11  8:11
Szymkowiak Mariusz
2
Jabłoński Paweł
2
  5:11  11:7  11:7
Urbaniak Piotr
1
Banaszek Arkadiusz
0
  3:11  8:11
Jaworski Marcin
2
Przybylski Tomasz
2
  11:7  11:9
Figurski Mariusz
0
Magdziarz Paweł
0
  5:11  6:11
Stolecki Paweł
2
Cieśluk Patryk
0
  4:11  8:11
Dyrtkowski Dariusz
2
Pilarczyk Marcin
1
  11:7  8:11  6:11
Szymkowiak Mariusz
2
Jabłoński Paweł
2
  11:8  13:11
Jaworski Marcin
0
Przybylski Tomasz
2
  11:9  8:11  12:10
Stolecki Paweł
1
Dyrtkowski Dariusz
2
  11:6  11:7
Szymkowiak Mariusz
0
Jabłoński Paweł
0
  7:11  7:11
Przybylski Tomasz
2
Dyrtkowski Dariusz
2
  5:11  11:1  11:8
Przybylski Tomasz
1
Dyrtkowski Dariusz
Miejsca 3 - 4
Szymkowiak Mariusz
0
  8:11  7:11
Jabłoński Paweł
2
Jabłoński Paweł
Miejsca 5 - 8
Cieśluk Patryk
2
  14:12  12:10
Pilarczyk Marcin
0
Jaworski Marcin
1
  11:13  11:5  3:11
Stolecki Paweł
2
Cieśluk Patryk
0
  8:11  5:11
Stolecki Paweł
2
Stolecki Paweł
Miejsca 7 - 8
Pilarczyk Marcin
W
WALKOVER
Jaworski Marcin
2
Jaworski Marcin
Miejsca 9 - 16
Stolecki Leon
2
  11:9  11:5
Olejnik Jeremi
0
Czyżak Piotr
0
  7:11  3:11
Pazdaj Cezary
2
Urbaniak Piotr
2
  4:11  11:7  11:9
Banaszek Arkadiusz
1
Figurski Mariusz
1
  4:11  13:11  0:11
Magdziarz Paweł
2
Stolecki Leon
0
  9:11  12:14
Pazdaj Cezary
2
Urbaniak Piotr
0
  1:11  7:11
Magdziarz Paweł
2
Pazdaj Cezary
1
  11:8  2:11  8:11
Magdziarz Paweł
2
Magdziarz Paweł
Miejsca 11 - 12
Stolecki Leon
0
  7:11  5:11
Urbaniak Piotr
2
Urbaniak Piotr
Miejsca 13 - 16
Olejnik Jeremi
2
WALKOVER
Czyżak Piotr
W
Banaszek Arkadiusz
2
  9:11  14:12  11:8
Figurski Mariusz
1
Olejnik Jeremi
0
  1:11  1:11
Banaszek Arkadiusz
2
Banaszek Arkadiusz
Miejsca 15 - 16
Bye
Figurski Mariusz
Figurski Mariusz
Miejsca 17 - 32
Jaworski Mateusz
0
  7:11  7:11
Wroński Piotr
2
Bernaciak Hubert
1
  12:10  8:11  6:11
Zarwański Piotr
2
Garczyński Michał
2
  11:7  11:8
Chudziak Dariusz
0
Gąsior Grzegorz
1
  11:5  7:11  9:11
Szczepański Filip
2
Kurasiak Artur
2
  9:11  11:5  11:8
Menzel Łukasz
1
Forreiter Adam
2
  11:3  11:4
Szpiler Jarosław
0
Jackowski Michał
2
  11:5  11:0
Dżumbelak Damian
0
Chęciński Radosław
1
  9:11  11:8  11:13
Stachura Mateusz
2
Wroński Piotr
0
  1:11  8:11
Zarwański Piotr
2
Garczyński Michał
1
  7:11  11:7  10:12
Szczepański Filip
2
Kurasiak Artur
2
  7:11  11:9  11:5
Forreiter Adam
1
Jackowski Michał
2
  11:1  11:9
Stachura Mateusz
0
Zarwański Piotr
1
  9:11  11:5  4:11
Szczepański Filip
2
Kurasiak Artur
2
  7:11  11:5  11:8
Jackowski Michał
1
Szczepański Filip
2
  11:4  13:11
Kurasiak Artur
0
Szczepański Filip
Miejsca 19 - 20
Zarwański Piotr
2
  11:8  11:5
Jackowski Michał
0
Zarwański Piotr
Miejsca 21 - 24
Wroński Piotr
2
  11:6  11:6
Garczyński Michał
0
Forreiter Adam
2
  11:5  12:10
Stachura Mateusz
0
Wroński Piotr
2
  12:10  11:3
Forreiter Adam
0
Wroński Piotr
Miejsca 23 - 24
Garczyński Michał
2
  11:7  11:7
Stachura Mateusz
0
Garczyński Michał
Miejsca 25 - 32
Jaworski Mateusz
2
  11:9  8:11  11:8
Bernaciak Hubert
1
Chudziak Dariusz
0
  6:11  8:11
Gąsior Grzegorz
2
Menzel Łukasz
2
WALKOVER
Szpiler Jarosław
W
Dżumbelak Damian
0
  8:11  4:11
Chęciński Radosław
2
Jaworski Mateusz
0
  10:12  7:11
Gąsior Grzegorz
2
Menzel Łukasz
2
  9:11  12:10  11:4
Chęciński Radosław
1
Gąsior Grzegorz
2
  11:9  5:11  11:9
Menzel Łukasz
1
Gąsior Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Jaworski Mateusz
2
  14:12  4:11  11:0
Chęciński Radosław
1
Jaworski Mateusz
Miejsca 29 - 32
Bernaciak Hubert
1
  11:9  9:11  9:11
Chudziak Dariusz
2
Bye
Dżumbelak Damian
Chudziak Dariusz
W
WALKOVER
Dżumbelak Damian
2
Dżumbelak Damian
Miejsca 31 - 32
Bernaciak Hubert
Bye
Bernaciak Hubert
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Jędrzejczak Marcin
Bye
Bye
Bye
Męski Robert
Bye
Bye
Bye
Bartkowiak Jakub
Bye
Bye
Bye
Drożyński Artur
Bye
Sobieraj Bartek
Bye
Bye
Bye
Bye
Pacenko Patryk
Bye
Bye
Bye
Stolecki Filip
Bye
Bye
Bye
Kołacki Mikołaj
Bye
Bye
Bye
Jędrzejczak Marcin
Bye
Męski Robert
Bye
Bartkowiak Jakub
Bye
Drożyński Artur
Sobieraj Bartek
Bye
Pacenko Patryk
Bye
Stolecki Filip
Bye
Kołacki Mikołaj
Bye
Jędrzejczak Marcin
2
  11:7  11:4
Męski Robert
0
Bartkowiak Jakub
2
  11:8  11:5
Drożyński Artur
0
Sobieraj Bartek
1
  8:11  11:7  6:11
Pacenko Patryk
2
Stolecki Filip
2
  11:7  5:11  11:6
Kołacki Mikołaj
1
Jędrzejczak Marcin
2
  13:11  11:4
Bartkowiak Jakub
0
Pacenko Patryk
2
  16:14  11:8
Stolecki Filip
0
Jędrzejczak Marcin
2
  11:6  13:11
Pacenko Patryk
0
Jędrzejczak Marcin
Miejsca 35 - 36
Bartkowiak Jakub
0
  9:11  7:11
Stolecki Filip
2
Stolecki Filip
Miejsca 37 - 40
Męski Robert
2
  11:3  11:4
Drożyński Artur
0
Sobieraj Bartek
2
  11:7  5:11  12:10
Kołacki Mikołaj
1
Męski Robert
0
  10:12  11:13
Sobieraj Bartek
2
Sobieraj Bartek
Miejsca 39 - 40
Drożyński Artur
0
  1:11  6:11
Kołacki Mikołaj
2
Kołacki Mikołaj
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 15:59:32 17-01-2018