Friday Cup vol.3 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Góra PrzemysławPotwierdzony Katowice 323 1
1 Świeca BartoszPotwierdzony 301 2
3 Mandrysz DamianPotwierdzony Rybnik 378 3
11 Ludwig RafałPotwierdzony Sosnowiec 2387 4
5 Jędrocha GrzegorzPotwierdzony Jaworzno 1015 5
9 Słupik GrzegorzPotwierdzony Orzesze 1677 6
6 Grzędziński MichałPotwierdzony 1310 7
14 Jędryka KrzysztofPotwierdzony Sosnowiec 8
4 Adolf AdrianPotwierdzony Będzin 815 9
8 Kotula BartłomiejPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 1654 10
7 Borysowski MarcinPotwierdzony Bytom 1501 11
13 Brzuchowski DawidPotwierdzony Katowice 12
12 Burza MarcinPotwierdzony Będzin 13
10 Jarmułowicz EliaszPotwierdzony Bytom 1867 14


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Świeca Bartosz
Bye
Grzędziński Michał
3
  11:6  11:5  11:9
Burza Marcin
0
Borysowski Marcin
0
  6:11  5:11  7:11
Słupik Grzegorz
3
Mandrysz Damian
3
  11:5  11:0  11:2
Kotula Bartłomiej
0
Ludwig Rafał
3
  11:6  15:13  11:7
Brzuchowski Dawid
0
Jędryka Krzysztof
3
  11:9  2:11  11:7  9:11  11:7
Jarmułowicz Eliasz
2
Adolf Adrian
1
  7:11  11:8  3:11  10:12
Jędrocha Grzegorz
3
Bye
Góra Przemysław
Świeca Bartosz
3
  11:7  11:2  11:8
Grzędziński Michał
0
Słupik Grzegorz
0
  7:11  4:11  3:11
Mandrysz Damian
3
Ludwig Rafał
3
  11:6  11:5  11:8
Jędryka Krzysztof
0
Jędrocha Grzegorz
0
  4:11  5:11  3:11
Góra Przemysław
3
Świeca Bartosz
3
  11:8  11:7  11:8
Mandrysz Damian
0
Ludwig Rafał
0
  4:11  3:11  0:11
Góra Przemysław
3
Świeca Bartosz
0
  4:11  8:11  6:11
Góra Przemysław
3
Góra Przemysław
Miejsca 3 - 4
Mandrysz Damian
3
  11:2  11:4  11:3
Ludwig Rafał
0
Mandrysz Damian
Miejsca 5 - 8
Grzędziński Michał
0
  6:11  2:11  6:11
Słupik Grzegorz
3
Jędryka Krzysztof
0
  7:11  1:11  5:11
Jędrocha Grzegorz
3
Słupik Grzegorz
1
  12:14  8:11  17:15  9:11
Jędrocha Grzegorz
3
Jędrocha Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Grzędziński Michał
3
  11:6  11:3  11:9
Jędryka Krzysztof
0
Grzędziński Michał
Stan na: 20:12:52 20-11-2017

    o miejsce 9
    Kort: 3
    Jarmułowicz EliaszKotula BartłomiejBurza MarcinBrzuchowski DawidAdolf AdrianBorysowski Marcin Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Jarmułowicz EliaszX
    0 2 3 8  
    11 11  
    0 2 10 2  
    12 11  
    2 1 9 11 11
    11 9 6
    0 2 9 7  
    11 11  
    0 2 12 11  
    14 13  
    Kotula Bartłomiej
    2 0 11 11  
    3 8  
    X
    2 0 11 11  
    7 8  
    2 0 11 11  
    7 9  
    0 2 8 10  
    11 12  
    2 1 7 11 15
    11 3 13
    Burza Marcin
    2 0 12 11  
    10 2  
    0 2 7 8  
    11 11  
    X
    0 2 10 2  
    12 11  
    0 2 7 5  
    11 11  
    0 2 8 8  
    11 11  
    Brzuchowski Dawid
    1 2 11 9 6
    9 11 11
    0 2 7 9  
    11 11  
    2 0 12 11  
    10 2  
    X
    0 2 9 12  
    11 14  
    1 2 12 4 7
    10 11 11
    Adolf Adrian
    2 0 11 11  
    9 7  
    2 0 11 12  
    8 10  
    2 0 11 11  
    7 5  
    2 0 11 14  
    9 12  
    X
    2 0 11 11  
    9 9  
    Borysowski Marcin
    2 0 14 13  
    12 11  
    1 2 11 3 13
    7 11 15
    2 0 11 11  
    8 8  
    2 1 10 11 11
    12 4 7
    0 2 9 9  
    11 11  
    X