Gym Factory & Ecorson Cup 2017 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
12 Tannen NadavNieobecny Szczecin 583
19 Majewski Radosław Nieobecny Piła 1587
1 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 5 1
2 Khan FaizanPotwierdzony 6 2
4 Dominiak KamilPotwierdzony Warszawa 27 3
3 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 10 4
6 Korsak MikołajPotwierdzony Bezrzecze 145 5
7 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 361 6
5 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 133 7
25 Banasiak TomaszPotwierdzony Warszawa 1949 8
9 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 427 9
23 Szwedowicz JarosławPotwierdzony Piła 1764 10
30 Kowalewski TomaszPotwierdzony Piła 2651 11
13 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 611 12
26 Lipski ŁukaszPotwierdzony Piła 2147 13
17 Pionke JacekPotwierdzony Piła 1162 14
18 Kmieć MichałPotwierdzony Szczecin 1205 15
20 Kościelnik KrystianPotwierdzony Trzcianka 1608 16
10 Dutka DariuszPotwierdzony Nowy Sącz 444 17
15 Lach MichałPotwierdzony Piła 746 18
27 Kaja KrzysztofPotwierdzony Piła 2216 19
14 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 743 20
21 Smalera NorbertPotwierdzony Ostrowiec Świętokrzyski 1660 21
22 Wojtania MichałPotwierdzony Ujście 1666 22
32 Matus MichałPotwierdzony Trzcianka 23
29 Figurski MariuszWalkover Kaczory 2651 24
11 Murawski PiotrPotwierdzony Szczecin 447 25
16 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 782 26
24 Żukowski SebastianPotwierdzony Piła 1908 27
31 Wiśniewski MaciejPotwierdzony Piła 2813 28
8 Piotrowski KarolPotwierdzony Szczecin 367 29
28 Szuster PiotrPotwierdzony Piła 2449 30


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Shinnie Chris
2
  11:6  11:5
Smalera Norbert
0
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:6  11:2
Murawski Piotr
0
Kościelnik Krystian
2
WALKOVER
Tannen Nadav
W
Dutka Dariusz
0
  3:11  3:11
Korsak Mikołaj
2
Stachurski Jakub
2
  11:6  11:5
Żukowski Sebastian
0
Sikorski Grzegorz
2
  11:6  9:11  11:7
Ślązak Marcin
1
Lipski Łukasz
2
  11:3  11:5
Szuster Piotr
0
Figurski Mariusz
0
  3:11  0:11
Dominiak Kamil
2
Matejski Tomasz
2
  11:3  11:8
Lach Michał
0
Majewski Radosław
W
WALKOVER
Kowalewski Tomasz
2
Kmieć Michał
2
  5:11  11:7  11:6
Wojtania Michał
1
Wiśniewski Maciej
0
  2:11  7:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Piotrowski Karol
0
  6:11  9:11
Banasiak Tomasz
2
Pionke Jacek
2
  12:10  8:11  11:1
Kaja Krzysztof
1
Szwedowicz Jarosław
2
  11:8  11:4
Matus Michał
0
Pazdaj Cezary
0
  3:11  2:11
Khan Faizan
2
Shinnie Chris
2
  12:10  11:0
Chalimoniuk Mariusz
0
Kościelnik Krystian
0
  3:11  5:11
Korsak Mikołaj
2
Stachurski Jakub
2
  11:6  11:2
Sikorski Grzegorz
0
Lipski Łukasz
0
  3:11  4:11
Dominiak Kamil
2
Matejski Tomasz
2
  11:6  11:7
Kowalewski Tomasz
0
Kmieć Michał
0
  6:11  5:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Banasiak Tomasz
2
  11:5  12:10
Pionke Jacek
0
Szwedowicz Jarosław
0
  4:11  0:11
Khan Faizan
2
Shinnie Chris
2
  11:2  11:3
Korsak Mikołaj
0
Stachurski Jakub
0
  5:11  3:11
Dominiak Kamil
2
Matejski Tomasz
2
  11:5  11:8
Chalimoniuk Łukasz
0
Banasiak Tomasz
0
  6:11  8:11
Khan Faizan
2
Shinnie Chris
3
  11:7  11:7  11:4
Dominiak Kamil
0
Matejski Tomasz
1
  6:11  11:8  10:12  1:11
Khan Faizan
3
Shinnie Chris
3
  11:7  11:4  11:6
Khan Faizan
0
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Dominiak Kamil
3
  11:4  11:2  5:11  6:11  11:9
Matejski Tomasz
2
Dominiak Kamil
Miejsca 5 - 8
Korsak Mikołaj
2
  11:4  11:8
Stachurski Jakub
0
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:7  8:11  11:8
Banasiak Tomasz
1
Korsak Mikołaj
2
  11:6  11:2
Chalimoniuk Łukasz
0
Korsak Mikołaj
Miejsca 7 - 8
Stachurski Jakub
2
  11:2  11:5
Banasiak Tomasz
0
Stachurski Jakub
Miejsca 9 - 16
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:7  11:2
Kościelnik Krystian
0
Sikorski Grzegorz
2
  7:11  11:8  12:10
Lipski Łukasz
1
Kowalewski Tomasz
2
  12:10  2:11  11:9
Kmieć Michał
1
Pionke Jacek
1
  8:11  11:7  5:11
Szwedowicz Jarosław
2
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:5  11:2
Sikorski Grzegorz
0
Kowalewski Tomasz
1
  11:5  10:12  12:14
Szwedowicz Jarosław
2
Chalimoniuk Mariusz
2
  14:12  16:14
Szwedowicz Jarosław
0
Chalimoniuk Mariusz
Miejsca 11 - 12
Sikorski Grzegorz
0
  2:11  8:11
Kowalewski Tomasz
2
Kowalewski Tomasz
Miejsca 13 - 16
Kościelnik Krystian
0
  4:11  1:11
Lipski Łukasz
2
Kmieć Michał
0
  3:11  1:11
Pionke Jacek
2
Lipski Łukasz
2
  11:6  11:3
Pionke Jacek
0
Lipski Łukasz
Miejsca 15 - 16
Kościelnik Krystian
0
  10:12  6:11
Kmieć Michał
2
Kmieć Michał
Miejsca 17 - 32
Smalera Norbert
2
  11:2  11:6
Murawski Piotr
0
Bye
Dutka Dariusz
Żukowski Sebastian
1
  11:8  6:11  7:11
Ślązak Marcin
2
Szuster Piotr
1
  11:4  7:11  8:11
Figurski Mariusz
2
Lach Michał
Bye
Wojtania Michał
2
  11:7  11:4
Wiśniewski Maciej
0
Piotrowski Karol
0
  11:13  1:11
Kaja Krzysztof
2
Matus Michał
2
  11:9  11:9
Pazdaj Cezary
0
Smalera Norbert
1
  11:9  5:11  5:11
Dutka Dariusz
2
Ślązak Marcin
2
  11:8  14:12
Figurski Mariusz
0
Lach Michał
2
  11:5  11:4
Wojtania Michał
0
Kaja Krzysztof
2
  11:8  11:6
Matus Michał
0
Dutka Dariusz
2
  6:11  11:8  11:4
Ślązak Marcin
1
Lach Michał
2
  11:7  11:4
Kaja Krzysztof
0
Dutka Dariusz
2
  2:11  11:6  11:7
Lach Michał
1
Dutka Dariusz
Miejsca 19 - 20
Ślązak Marcin
0
  10:12  8:11
Kaja Krzysztof
2
Kaja Krzysztof
Miejsca 21 - 24
Smalera Norbert
2
  13:11  11:9
Figurski Mariusz
0
Wojtania Michał
2
  11:6  11:6
Matus Michał
0
Smalera Norbert
2
  11:5  5:11  11:5
Wojtania Michał
1
Smalera Norbert
Miejsca 23 - 24
Figurski Mariusz
W
WALKOVER
Matus Michał
2
Matus Michał
Miejsca 25 - 32
Murawski Piotr
Bye
Żukowski Sebastian
2
  11:8  11:8
Szuster Piotr
0
Bye
Wiśniewski Maciej
Piotrowski Karol
1
  3:11  12:10  5:11
Pazdaj Cezary
2
Murawski Piotr
2
  11:4  11:5
Żukowski Sebastian
0
Wiśniewski Maciej
0
  2:11  9:11
Pazdaj Cezary
2
Murawski Piotr
2
  9:11  11:9  11:9
Pazdaj Cezary
1
Murawski Piotr
Miejsca 27 - 28
Żukowski Sebastian
2
WALKOVER
Wiśniewski Maciej
W
Żukowski Sebastian
Miejsca 29 - 32
Bye
Szuster Piotr
Bye
Piotrowski Karol
Szuster Piotr
1
  11:5  8:11  8:11
Piotrowski Karol
2
Piotrowski Karol
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 09:29:54 15-12-2017