HEAD S4S Silesia Cup vol 15 PFS 500+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
25 Mazur DawidPotwierdzony Poręba 1839 1
5 Kossowski KrzysztofPotwierdzony Bytom 617 2
4 Prokopiak TomaszPotwierdzony 601 3
2 Piasecki ŁukaszPotwierdzony Bytom 508 4
3 Kowalewski TomaszPotwierdzony Bytom 553 5
13 Wac ŁukaszPotwierdzony Zabrze 945 6
16 Strużyna PiotrPotwierdzony Chorzów 1034 7
7 Rakoszek JacekPotwierdzony Katowice 724 8
29 Mazur KatarzynaBrak informacji 9
24 Łodej MichałPotwierdzony Gliwice 1817 10
18 Postawa KamilPotwierdzony Sosnowiec 1120 11
10 Widera RafałPotwierdzony 891 12
26 Hadaś TomaszPotwierdzony Gliwice 1973 13
15 Irach MarcinPotwierdzony Chorzów 965 14
20 Marchelek MarcinPotwierdzony Zabrze 1186 15
12 Otrębski JakubWalkover Katowice 941 16
9 Bekus RadosławPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 884 17
6 Sołtys JarosławPotwierdzony Bytom 712 18
8 Skuplik MarcinPotwierdzony Bytom 829 19
11 Adamczyk GrzegorzPotwierdzony Piekary Śląskie 929 20
28 Brydak MarcinPotwierdzony Kraków 2110 21
14 Borysowski MarcinPotwierdzony Bytom 946 22
22 Michalak OskarPotwierdzony 1507 23
30 Szyjka MateuszBrak informacji Sosnowiec 2300 24
21 Burza MarcinPotwierdzony Będzin 1271 25
23 Achtelik ArkadiuszPotwierdzony Zabrze 1510 26
27 Jenerał TomaszPotwierdzony Zabrze 2071 27
19 Pawełczyk MichałPotwierdzony Bytom 1124 28
32 Kołodziejski MarcinBrak informacji Kraków 2783 29
17 Jarmułowicz EliaszPotwierdzony Bytom 1052 30
1 Wójcik KrzysztofPotwierdzony Świętochłowice 2353 31
31 Rosół KarolinaBrak informacji Bytom 3247 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wójcik Krzysztof
1
  7:11  4:11  11:9  7:11
Wac Łukasz
3
Brydak Marcin
0
  8:11  9:11  8:11
Łodej Michał
3
Pawełczyk Michał
1
  5:11  11:7  2:11  3:11
Hadaś Tomasz
3
Mazur Dawid
3
  11:4  11:3  11:2
Sołtys Jarosław
0
Skuplik Marcin
1
  8:11  10:12  11:3  6:11
Strużyna Piotr
3
Widera Rafał
3
  11:7  11:4  11:9
Burza Marcin
0
Szyjka Mateusz
1
  6:11  7:11  11:6  6:11
Otrębski Jakub
3
Jarmułowicz Eliasz
0
  0:11  2:11  8:11
Prokopiak Tomasz
3
Kowalewski Tomasz
3
  11:3  11:8  11:5
Bekus Radosław
0
Irach Marcin
3
  11:7  11:7  11:9
Kołodziejski Marcin
0
Mazur Katarzyna
3
  11:3  11:9  12:10
Michalak Oskar
0
Jenerał Tomasz
0
  6:11  4:11  4:11
Kossowski Krzysztof
3
Rakoszek Jacek
3
  8:11  11:8  11:8  11:13  11:7
Borysowski Marcin
2
Rosół Karolina
1
  11:9  5:11  4:11  6:11
Marchelek Marcin
3
Achtelik Arkadiusz
2
  12:10  10:12  11:8  4:11  2:11
Postawa Kamil
3
Adamczyk Grzegorz
0
  5:11  4:11  6:11
Piasecki Łukasz
3
Wac Łukasz
3
  11:6  6:11  11:7  11:7
Łodej Michał
1
Hadaś Tomasz
0
  5:11  8:11  7:11
Mazur Dawid
3
Strużyna Piotr
3
  10:12  11:4  11:1  11:1
Widera Rafał
1
Otrębski Jakub
0
  8:11  2:11  0:11
Prokopiak Tomasz
3
Kowalewski Tomasz
3
  11:2  11:2  9:11  11:8
Irach Marcin
1
Mazur Katarzyna
2
  11:8  5:11  11:9  2:11  6:11
Kossowski Krzysztof
3
Rakoszek Jacek
3
  11:5  11:9  11:8
Marchelek Marcin
0
Postawa Kamil
0
  9:11  10:12  4:11
Piasecki Łukasz
3
Wac Łukasz
0
  9:11  3:11  3:11
Mazur Dawid
3
Strużyna Piotr
2
  6:11  5:11  11:9  11:5  1:11
Prokopiak Tomasz
3
Kowalewski Tomasz
1
  7:11  7:11  11:9  12:14
Kossowski Krzysztof
3
Rakoszek Jacek
1
  6:11  2:11  11:9  14:16
Piasecki Łukasz
3
Mazur Dawid
3
  11:5  12:10  9:11  11:8
Prokopiak Tomasz
1
Kossowski Krzysztof
3
  11:5  11:9  12:10
Piasecki Łukasz
0
Mazur Dawid
3
  11:8  11:7  11:3
Kossowski Krzysztof
0
Mazur Dawid
Miejsca 3 - 4
Prokopiak Tomasz
3
  11:9  11:4  13:15  11:7
Piasecki Łukasz
1
Prokopiak Tomasz
Miejsca 5 - 8
Wac Łukasz
2
  11:4  11:13  11:3
Strużyna Piotr
1
Kowalewski Tomasz
2
  11:6  11:9
Rakoszek Jacek
0
Wac Łukasz
0
  0:11  6:11
Kowalewski Tomasz
2
Kowalewski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Strużyna Piotr
2
  11:0  11:0
Rakoszek Jacek
0
Strużyna Piotr
Miejsca 9 - 16
Łodej Michał
2
  11:6  9:11  11:7
Hadaś Tomasz
1
Widera Rafał
2
  12:10  6:11  12:10
Otrębski Jakub
1
Irach Marcin
1
  14:12  6:11  4:11
Mazur Katarzyna
2
Marchelek Marcin
1
  2:11  11:6  9:11
Postawa Kamil
2
Łodej Michał
2
  11:6  7:11  11:8
Widera Rafał
1
Mazur Katarzyna
2
  11:6  11:3
Postawa Kamil
0
Łodej Michał
1
  11:6  4:11  6:11
Mazur Katarzyna
2
Mazur Katarzyna
Miejsca 11 - 12
Widera Rafał
0
  8:11  6:11
Postawa Kamil
2
Postawa Kamil
Miejsca 13 - 16
Hadaś Tomasz
2
WALKOVER
Otrębski Jakub
W
Irach Marcin
2
  11:7  5:11  11:8
Marchelek Marcin
1
Hadaś Tomasz
2
  13:11  9:11  11:6
Irach Marcin
1
Hadaś Tomasz
Miejsca 15 - 16
Bye
Marchelek Marcin
Marchelek Marcin
Miejsca 17 - 32
Wójcik Krzysztof
0
  4:11  2:11
Brydak Marcin
2
Pawełczyk Michał
0
  10:12  6:11
Sołtys Jarosław
2
Skuplik Marcin
2
  11:6  11:6
Burza Marcin
0
Szyjka Mateusz
2
  11:7  11:1
Jarmułowicz Eliasz
0
Bekus Radosław
2
  11:5  11:6
Kołodziejski Marcin
0
Michalak Oskar
2
  17:15  11:5
Jenerał Tomasz
0
Borysowski Marcin
2
  11:8  11:5
Rosół Karolina
0
Achtelik Arkadiusz
1
  8:11  11:7  6:11
Adamczyk Grzegorz
2
Brydak Marcin
1
  15:13  7:11  8:11
Sołtys Jarosław
2
Skuplik Marcin
2
  11:5  11:7
Szyjka Mateusz
0
Bekus Radosław
2
  11:5  11:3
Michalak Oskar
0
Borysowski Marcin
1
  11:7  8:11  10:12
Adamczyk Grzegorz
2
Sołtys Jarosław
2
  8:11  11:9  11:6
Skuplik Marcin
1
Bekus Radosław
2
  11:7  11:7
Adamczyk Grzegorz
0
Sołtys Jarosław
1
  9:11  11:9  5:11
Bekus Radosław
2
Bekus Radosław
Miejsca 19 - 20
Skuplik Marcin
2
  6:11  11:8  11:5
Adamczyk Grzegorz
1
Skuplik Marcin
Miejsca 21 - 24
Brydak Marcin
2
  11:6  11:9
Szyjka Mateusz
0
Michalak Oskar
0
  3:11  3:11
Borysowski Marcin
2
Brydak Marcin
2
  11:9  12:10
Borysowski Marcin
0
Brydak Marcin
Miejsca 23 - 24
Szyjka Mateusz
0
  10:12  4:11
Michalak Oskar
2
Michalak Oskar
Miejsca 25 - 32
Wójcik Krzysztof
0
  7:11  10:12
Pawełczyk Michał
2
Burza Marcin
2
  11:7  6:11  11:6
Jarmułowicz Eliasz
1
Kołodziejski Marcin
1
  11:8  5:11  7:11
Jenerał Tomasz
2
Rosół Karolina
0
  3:11  3:11
Achtelik Arkadiusz
2
Pawełczyk Michał
1
  15:13  5:11  13:15
Burza Marcin
2
Jenerał Tomasz
0
  8:11  7:11
Achtelik Arkadiusz
2
Burza Marcin
2
  11:2  9:11  11:9
Achtelik Arkadiusz
1
Burza Marcin
Miejsca 27 - 28
Pawełczyk Michał
0
  9:11  5:11
Jenerał Tomasz
2
Jenerał Tomasz
Miejsca 29 - 32
Wójcik Krzysztof
1
  11:8  7:11  5:11
Jarmułowicz Eliasz
2
Kołodziejski Marcin
2
  11:8  9:11  11:7
Rosół Karolina
1
Jarmułowicz Eliasz
0
  6:11  9:11
Kołodziejski Marcin
2
Kołodziejski Marcin
Miejsca 31 - 32
Wójcik Krzysztof
2
  10:12  11:4  11:9
Rosół Karolina
1
Wójcik Krzysztof
Stan na: 16:52:37 17-12-2017