Halloweenowy Turniej Klubowy C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Pawłowski KrzysztofPotwierdzony Wałbrzych 722 1
8 Czarzasta Agnieszka Potwierdzony Wałbrzych 1053 2
12 Siomiak DorianPotwierdzony Boguszów-Gorce 1657 3
2 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 540 4
7 Sztajnic ArturPotwierdzony Wałbrzych 885 5
1 Wysoczański MarcinPotwierdzony Wałbrzych 322 6
3 Leśniak BartoszPotwierdzony Pisarzowice 713 7
11 Pałac MaciejPotwierdzony Kamienna Góra 1452 8
6 Antkowiak MarcinPotwierdzony Wałbrzych 868 9
15 Łabaniec MarekPotwierdzony Szczawno-Zdrój 2544 10
14 Majewska KamilaPotwierdzony Wałbrzych 1756 11
16 Jabłońska SylwiaPotwierdzony Wałbrzych 2666 12
10 Kirszenstein PatrycjaPotwierdzony Wałbrzych 1306 13
13 Zawadzki KacperPotwierdzony Wałbrzych 1735 14
9 Nowak MirellaPotwierdzony Wałbrzych 1239 15
5 Krawczyk KrzysztofPotwierdzony 849 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wysoczański Marcin
3
  11:2  11:6  12:10
Nowak Mirella
0
Siomiak Dorian
2
  7:11  11:6  11:10  11:5
Łabaniec Marek
1
Czarzasta Agnieszka
3
  11:8  11:5  11:8
Jabłońska Sylwia
0
Kirszenstein Patrycja
0
  12:14  5:11  7:11
Leśniak Bartosz
3
Pawłowski Krzysztof
3
  11:5  11:4  11:4
Zawadzki Kacper
0
Majewska Kamila
1
  11:4  5:11  5:11  4:11
Pałac Maciej
3
Sztajnic Artur
3
  11:3  11:5  11:6
Krawczyk Krzysztof
0
Antkowiak Marcin
1
  9:11  11:5  7:11  2:11
Bartyzel Artur
3
Wysoczański Marcin
1
  8:11  11:13  11:7  6:11
Siomiak Dorian
3
Czarzasta Agnieszka
3
  14:12  8:11  11:5  11:6
Leśniak Bartosz
1
Pawłowski Krzysztof
3
  11:3  11:6  11:6
Pałac Maciej
0
Sztajnic Artur
2
  11:5  6:11  3:11  11:8  7:11
Bartyzel Artur
3
Siomiak Dorian
1
  7:11  12:10  5:11  8:11
Czarzasta Agnieszka
3
Pawłowski Krzysztof
3
  11:3  11:2  11:8
Bartyzel Artur
0
Czarzasta Agnieszka
1
  7:11  5:11  11:2  7:11
Pawłowski Krzysztof
3
Pawłowski Krzysztof
Miejsca 3 - 4
Siomiak Dorian
3
  11:9  17:15  2:11  6:11  11:4
Bartyzel Artur
2
Siomiak Dorian
Miejsca 5 - 8
Wysoczański Marcin
3
  5:11  11:9  11:2  2:11  12:10
Leśniak Bartosz
2
Pałac Maciej
0
  7:11  7:11  8:11
Sztajnic Artur
3
Wysoczański Marcin
2
  11:9  8:11  11:7  9:11  8:11
Sztajnic Artur
3
Sztajnic Artur
Miejsca 7 - 8
Leśniak Bartosz
3
  9:11  11:8  11:6  11:5
Pałac Maciej
1
Leśniak Bartosz
Miejsca 9 - 16
Nowak Mirella
0
  3:11  2:11  5:11
Łabaniec Marek
3
Jabłońska Sylwia
3
  7:11  11:6  11:9  13:11
Kirszenstein Patrycja
1
Zawadzki Kacper
2
  8:11  11:9  11:3  7:11  5:11
Majewska Kamila
3
Krawczyk Krzysztof
1
  9:11  11:9  9:11  3:11
Antkowiak Marcin
3
Łabaniec Marek
3
  11:4  11:5  9:11  11:6
Jabłońska Sylwia
1
Majewska Kamila
0
  5:11  5:11  9:11
Antkowiak Marcin
3
Łabaniec Marek
0
  6:11  5:11  6:11
Antkowiak Marcin
3
Antkowiak Marcin
Miejsca 11 - 12
Jabłońska Sylwia
0
  12:14  10:12  4:11
Majewska Kamila
3
Majewska Kamila
Miejsca 13 - 16
Nowak Mirella
1
  6:11  11:7  9:11  10:12
Kirszenstein Patrycja
3
Zawadzki Kacper
3
  11:6  5:11  19:17  11:3
Krawczyk Krzysztof
1
Kirszenstein Patrycja
3
  11:9  7:11  9:11  11:6  11:5
Zawadzki Kacper
2
Kirszenstein Patrycja
Miejsca 15 - 16
Nowak Mirella
3
  8:11  11:8  11:9  11:3
Krawczyk Krzysztof
1
Nowak Mirella
Stan na: 08:18:01 22-11-2017