Happy New Year 2018 kat. C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Burak MichałPotwierdzony Wrocław 438 1
1 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 390 2
4 Wawrzyniak MariuszPotwierdzony Legnica 491 3
3 Zubiel WiesławPotwierdzony Bolesławiec 459 4
8 Bąkała PiotrPotwierdzony Legnica 625 5
7 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 544 6
10 Kokot GrzegorzPotwierdzony Wrocław 1041 7
12 Kędzior DamianPotwierdzony Żyraków 2045 8
6 Drzazga RobertPotwierdzony Miloradzice 535 9
5 Bartyzel ArturPotwierdzony Szprotawa 492 10
13 Buzon JarekPotwierdzony Legnica 2662 11
9 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 805 12
11 Kłosiński PawełPotwierdzony Legnica 1412 13
15 Rybacki MarekPotwierdzony Legnica 14
14 Arjan MichałPotwierdzony Złotoryja 2821 15
16 Pięta JacekPotwierdzony Legnica 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-01-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Zarwański Piotr
2
  11:3  9:11  11:7
Bartyzel Artur
1
Bąkała Piotr
2
  16:14  11:6
Kłosiński Paweł
0
Pięta Jacek
0
  2:11  2:11
Kędzior Damian
2
Radłowski Tomasz
0
  2:11  7:11
Zubiel Wiesław
2
Wawrzyniak Mariusz
2
  9:11  11:9  11:9
Drzazga Robert
1
Rybacki Marek
0
  9:11  8:11
Piergies Krzysztof
2
Arjan Michał
0
  8:11  1:11
Kokot Grzegorz
2
Buzon Jarek
0
  3:11  2:11
Burak Michał
2
Zarwański Piotr
2
  11:7  11:8
Bąkała Piotr
0
Kędzior Damian
0
  4:11  6:11
Zubiel Wiesław
2
Wawrzyniak Mariusz
2
  11:7  11:6
Piergies Krzysztof
0
Kokot Grzegorz
0
  5:11  0:11
Burak Michał
2
Zarwański Piotr
3
  11:7  11:4  11:6
Zubiel Wiesław
0
Wawrzyniak Mariusz
0
  6:11  1:11  4:11
Burak Michał
3
Zarwański Piotr
2
  6:11  10:12  11:8  11:9  5:11
Burak Michał
3
Burak Michał
Miejsca 3 - 4
Zubiel Wiesław
0
  12:14  9:11  6:11
Wawrzyniak Mariusz
3
Wawrzyniak Mariusz
Miejsca 5 - 8
Bąkała Piotr
2
  8:11  11:5  12:10
Kędzior Damian
1
Piergies Krzysztof
2
  5:11  11:8  11:6
Kokot Grzegorz
1
Bąkała Piotr
2
  11:8  11:9
Piergies Krzysztof
0
Bąkała Piotr
Miejsca 7 - 8
Kędzior Damian
1
  12:10  10:12  3:11
Kokot Grzegorz
2
Kokot Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Bartyzel Artur
2
  11:5  11:7
Kłosiński Paweł
0
Pięta Jacek
0
  1:11  1:11
Radłowski Tomasz
2
Drzazga Robert
2
  11:5  7:11  11:5
Rybacki Marek
1
Arjan Michał
1
  13:11  7:11  4:11
Buzon Jarek
2
Bartyzel Artur
2
  11:5  12:10
Radłowski Tomasz
0
Drzazga Robert
2
  11:5  5:11  11:9
Buzon Jarek
1
Bartyzel Artur
0
  8:11  6:11
Drzazga Robert
2
Drzazga Robert
Miejsca 11 - 12
Radłowski Tomasz
0
  5:11  7:11
Buzon Jarek
2
Buzon Jarek
Miejsca 13 - 16
Kłosiński Paweł
2
  11:5  11:5
Pięta Jacek
0
Rybacki Marek
2
  11:9  11:4
Arjan Michał
0
Kłosiński Paweł
2
  13:11  11:13  11:8
Rybacki Marek
1
Kłosiński Paweł
Miejsca 15 - 16
Pięta Jacek
0
  5:11  4:11
Arjan Michał
2
Arjan Michał
Stan na: 15:58:29 17-01-2018