I'm Fit Squash Cup PFS B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 1
2 Krzyżaniak TomaszPotwierdzony Łódź 2
3 Krysicki JakubPotwierdzony Łódź 3
10 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 4
8 Ciszewski MarcinPotwierdzony Łódź 5
13 Kopiec TomaszPotwierdzony Łódź 6
6 Dałek MarcinPotwierdzony Łódź 7
7 Górzyński BartoszWalkover Łódź 8
9 Gorzelak PiotrPotwierdzony Łódź 9
12 Siemaszko MichałPotwierdzony Łódź 10
31 Polinceusz DariuszPotwierdzony Piotrków Trybunalski 11
17 Post MichałWalkover łódź 12
11 Florczyk PiotrPotwierdzony Łódź 13
15 Janiszewski MichałWalkover Łódź 14
27 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 15
4 Florczyk PawełWalkover Łódź 16
20 Motyka DamianPotwierdzony Łódź 17
30 Kaczmarek NikodemPotwierdzony Aleksandrów Łódzki 18
22 Maciak RafałPotwierdzony Łódź 19
21 Surray PeterWalkover Częstochowa 20
16 Antosik ŁukaszPotwierdzony Łódź 21
18 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 22
28 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 23
23 Piątkowski MarcinPotwierdzony Łódź 24
25 Michalski PiotrPotwierdzony Łódź 25
32 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 26
36 Kośliński SebastianPotwierdzony Łódź 27
39 Morawiec DanielWalkover Łódź(?) 28
26 Kowalski BartoszPotwierdzony Łódź 29
29 Sopiński MichałWalkover Łódź 30
5 Leżuch GrzegorzWalkover Kielce 31
14 Giemza MikołajWalkover Piekoszów 32
33 Witkowski RafałPotwierdzony Łódź 33
35 Bjorn LislegaaardPotwierdzony Łódź 34
37 Grabowski MichałPotwierdzony Łódź 35
38 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 36
24 Olkowicz RadosławPotwierdzony Łódź 37
19 Wiślicki KonradWalkover Radom 38
40 Czyszanowski TomaszWalkover Łódź 39
34 Romanowski PawełWalkover Łódź 40




Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Kaleemullah
Bye
Bye
Michalski Piotr
Motyka Damian
2
  11:4  11:5
Supeł Tomasz
0
Bye
Florczyk Piotr
Antosik Łukasz
Bye
Bye
Post Michał
Kowalski Bartosz
2
  11:5  11:7
Czyszanowski Tomasz
0
Bye
Ciszewski Marcin
Dałek Marcin
Bye
Bye
Kaźmierczak Kacper
Olkowicz Radosław
0
  2:11  6:11
Morawiec Daniel
2
Bye
Siemaszko Michał
Giemza Mikołaj
Bye
Bye
Janiszewski Paweł
Maciak Rafał
2
  12:10  11:9
Bjorn Lislegaaard
0
Bye
Krysicki Jakub
Florczyk Paweł
Bye
Witkowski Rafał
1
  11:9  8:11  10:12
Suwalski Hubert
2
Tarsalewski Rafał
Bye
Bye
Kopiec Tomasz
Gajos Jakub
Bye
Romanowski Paweł
0
  4:11  5:11
Kaczmarek Nikodem
2
Polinceusz Dariusz
Bye
Bye
Leżuch Grzegorz
Górzyński Bartosz
Bye
Kośliński Sebastian
2
WALKOVER
Wiślicki Konrad
W
Piątkowski Marcin
Bye
Bye
Gorzelak Piotr
Janiszewski Michał
Bye
Grabowski Michał
0
  5:11  4:11
Surray Peter
2
Sopiński Michał
Bye
Bye
Krzyżaniak Tomasz
Khan Kaleemullah
2
  14:12  11:7
Michalski Piotr
0
Motyka Damian
0
  8:11  14:16
Florczyk Piotr
2
Antosik Łukasz
0
  4:11  9:11
Post Michał
2
Kowalski Bartosz
0
  3:11  6:11
Ciszewski Marcin
2
Dałek Marcin
2
  11:1  11:4
Kaźmierczak Kacper
0
Morawiec Daniel
0
  9:11  8:11
Siemaszko Michał
2
Giemza Mikołaj
1
  11:9  10:12  11:13
Janiszewski Paweł
2
Maciak Rafał
0
  6:11  2:11
Krysicki Jakub
2
Florczyk Paweł
2
  11:6  11:7
Suwalski Hubert
0
Tarsalewski Rafał
0
  10:12  1:11
Kopiec Tomasz
2
Gajos Jakub
2
  11:6  11:7
Kaczmarek Nikodem
0
Polinceusz Dariusz
2
  11:0  11:0
Leżuch Grzegorz
0
Górzyński Bartosz
2
  11:8  11:4
Kośliński Sebastian
0
Piątkowski Marcin
0
  6:11  4:11
Gorzelak Piotr
2
Janiszewski Michał
2
  11:7  10:12  11:4
Surray Peter
1
Sopiński Michał
W
WALKOVER
Krzyżaniak Tomasz
2
Khan Kaleemullah
2
  11:2  11:8
Florczyk Piotr
0
Post Michał
0
  3:11  7:11
Ciszewski Marcin
2
Dałek Marcin
2
  11:9  11:3
Siemaszko Michał
0
Janiszewski Paweł
0
  3:11  5:11
Krysicki Jakub
2
Florczyk Paweł
W
WALKOVER
Kopiec Tomasz
2
Gajos Jakub
2
  11:6  11:0
Polinceusz Dariusz
0
Górzyński Bartosz
2
  11:9  8:11  11:8
Gorzelak Piotr
1
Janiszewski Michał
0
  2:11  6:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Khan Kaleemullah
2
  11:2  11:3
Ciszewski Marcin
0
Dałek Marcin
0
  11:13  8:11
Krysicki Jakub
2
Kopiec Tomasz
0
  6:11  10:12
Gajos Jakub
2
Górzyński Bartosz
0
  7:11  7:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Khan Kaleemullah
1
  11:8  4:3  0:0
Krysicki Jakub
0
Gajos Jakub
0
  11:13  9:11  9:11
Krzyżaniak Tomasz
3
Khan Kaleemullah
3
  5:11  11:6  12:10  11:7
Krzyżaniak Tomasz
1
Khan Kaleemullah
Miejsca 3 - 4
Krysicki Jakub
3
  11:6  11:13  11:9  11:6
Gajos Jakub
1
Krysicki Jakub
Miejsca 5 - 8
Ciszewski Marcin
2
  11:8  9:11  13:11
Dałek Marcin
1
Kopiec Tomasz
2
WALKOVER
Górzyński Bartosz
W
Ciszewski Marcin
2
  7:11  12:10  11:2
Kopiec Tomasz
1
Ciszewski Marcin
Miejsca 7 - 8
Dałek Marcin
2
WALKOVER
Górzyński Bartosz
W
Dałek Marcin
Miejsca 9 - 16
Florczyk Piotr
1
  12:10  7:11  9:11
Post Michał
2
Siemaszko Michał
2
  11:9  11:9
Janiszewski Paweł
0
Florczyk Paweł
W
WALKOVER
Polinceusz Dariusz
2
Gorzelak Piotr
2
  11:4  11:9
Janiszewski Michał
0
Post Michał
0
  7:11  9:11
Siemaszko Michał
2
Polinceusz Dariusz
0
  1:11  9:11
Gorzelak Piotr
2
Siemaszko Michał
0
  6:11  9:11
Gorzelak Piotr
2
Gorzelak Piotr
Miejsca 11 - 12
Post Michał
W
WALKOVER
Polinceusz Dariusz
2
Polinceusz Dariusz
Miejsca 13 - 16
Florczyk Piotr
2
  11:6  11:6
Janiszewski Paweł
0
Florczyk Paweł
W
WALKOVER
Janiszewski Michał
2
Florczyk Piotr
2
WALKOVER
Janiszewski Michał
W
Florczyk Piotr
Miejsca 15 - 16
Janiszewski Paweł
2
WALKOVER
Florczyk Paweł
W
Janiszewski Paweł
Miejsca 17 - 32
Michalski Piotr
1
  12:10  3:11  8:11
Motyka Damian
2
Antosik Łukasz
2
  11:1  11:7
Kowalski Bartosz
0
Kaźmierczak Kacper
2
  7:11  11:7  11:4
Morawiec Daniel
1
Giemza Mikołaj
W
WALKOVER
Maciak Rafał
2
Suwalski Hubert
2
  11:5  11:5
Tarsalewski Rafał
0
Kaczmarek Nikodem
2
WALKOVER
Leżuch Grzegorz
W
Kośliński Sebastian
0
  9:11  4:11
Piątkowski Marcin
2
Surray Peter
2
WALKOVER
Sopiński Michał
W
Motyka Damian
2
  11:8  11:8
Antosik Łukasz
0
Kaźmierczak Kacper
1
  11:8  9:11  8:11
Maciak Rafał
2
Suwalski Hubert
0
  4:11  7:11
Kaczmarek Nikodem
2
Piątkowski Marcin
1
  11:9  8:11  5:11
Surray Peter
2
Motyka Damian
2
  11:6  11:3
Maciak Rafał
0
Kaczmarek Nikodem
2
WALKOVER
Surray Peter
W
Motyka Damian
2
  9:11  11:7  11:7
Kaczmarek Nikodem
1
Motyka Damian
Miejsca 19 - 20
Maciak Rafał
2
WALKOVER
Surray Peter
W
Maciak Rafał
Miejsca 21 - 24
Antosik Łukasz
2
  11:7  11:8
Kaźmierczak Kacper
0
Suwalski Hubert
2
  11:3  11:9
Piątkowski Marcin
0
Antosik Łukasz
2
  11:5  11:8
Suwalski Hubert
0
Antosik Łukasz
Miejsca 23 - 24
Kaźmierczak Kacper
2
  12:14  11:6  11:7
Piątkowski Marcin
1
Kaźmierczak Kacper
Miejsca 25 - 32
Michalski Piotr
2
  11:6  11:8
Kowalski Bartosz
0
Morawiec Daniel
2
WALKOVER
Giemza Mikołaj
W
Tarsalewski Rafał
2
WALKOVER
Leżuch Grzegorz
W
Kośliński Sebastian
2
WALKOVER
Sopiński Michał
W
Michalski Piotr
2
WALKOVER
Morawiec Daniel
W
Tarsalewski Rafał
2
  11:2  4:11  11:9
Kośliński Sebastian
1
Michalski Piotr
2
  11:3  11:7
Tarsalewski Rafał
0
Michalski Piotr
Miejsca 27 - 28
Morawiec Daniel
W
WALKOVER
Kośliński Sebastian
2
Kośliński Sebastian
Miejsca 29 - 32
Kowalski Bartosz
2
WALKOVER
Giemza Mikołaj
W
Leżuch Grzegorz
W
WALKOVER
Sopiński Michał
2
Kowalski Bartosz
2
WALKOVER
Sopiński Michał
W
Kowalski Bartosz
Miejsca 31 - 32
Giemza Mikołaj
W
WALKOVER
Leżuch Grzegorz
2
Leżuch Grzegorz
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Supeł Tomasz
Bye
Bye
Bye
Czyszanowski Tomasz
Bye
Bye
Bye
Olkowicz Radosław
Bye
Bye
Bye
Bjorn Lislegaaard
Bye
Bye
Witkowski Rafał
Bye
Bye
Bye
Romanowski Paweł
Bye
Bye
Bye
Wiślicki Konrad
Bye
Bye
Bye
Grabowski Michał
Bye
Bye
Bye
Supeł Tomasz
Bye
Czyszanowski Tomasz
Bye
Olkowicz Radosław
Bye
Bjorn Lislegaaard
Witkowski Rafał
Bye
Romanowski Paweł
Bye
Wiślicki Konrad
Bye
Grabowski Michał
Bye
Supeł Tomasz
2
WALKOVER
Czyszanowski Tomasz
W
Olkowicz Radosław
1
  4:11  11:7  10:12
Bjorn Lislegaaard
2
Witkowski Rafał
2
WALKOVER
Romanowski Paweł
W
Wiślicki Konrad
0
  4:11  7:11
Grabowski Michał
2
Supeł Tomasz
1
  11:9  7:11  9:11
Bjorn Lislegaaard
2
Witkowski Rafał
2
  11:5  11:2
Grabowski Michał
0
Bjorn Lislegaaard
0
  7:11  8:11
Witkowski Rafał
2
Witkowski Rafał
Miejsca 35 - 36
Supeł Tomasz
0
  9:11  6:11
Grabowski Michał
2
Grabowski Michał
Miejsca 37 - 40
Czyszanowski Tomasz
W
WALKOVER
Olkowicz Radosław
2
Romanowski Paweł
W
WALKOVER
Wiślicki Konrad
2
Olkowicz Radosław
2
WALKOVER
Wiślicki Konrad
W
Olkowicz Radosław
Miejsca 39 - 40
Czyszanowski Tomasz
2
WALKOVER
Romanowski Paweł
W
Czyszanowski Tomasz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 13:53:50 16-12-2017