I Mistrzostwa Bolesławca w Squasha - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 9 1
3 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 63 2
11 Kamińska MagdaPotwierdzony Bogatynia 226 3
4 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 64 4
6 Szkuta ŁukaszPotwierdzony Lubin 108 5
8 Misiński MaciejPotwierdzony Wrocław 163 6
7 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 114 7
17 Zubiel WiesławPotwierdzony Bolesławiec 496 8
9 Pierzgalski MarcinPotwierdzony Wrocław 173 9
22 Parpura JacekPotwierdzony Bolesławiec 649 10
16 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 455 11
30 Ramza KrzysztofWalkover 1030 12
15 Szmańda ŁukaszPotwierdzony 437 13
21 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 570 14
29 Franczyk ZbigniewPotwierdzony 954 15
32 Pieśla TomaszWalkover Wrocław 16
25 Kuliński WojciechPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 853 17
12 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 320 18
28 Saganowski WojciechPotwierdzony Wrocław 925 19
19 Palt PiotrWalkover Katowice 560 20
24 Mastalski MarcinPotwierdzony Bolesławiec 763 21
14 Śledziński RajmundWalkover Bolesławiec 376 22
20 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 567 23
10 Kozłowska BeataPotwierdzony Raciborowice 828 24
18 Drzazga RobertPotwierdzony Miloradzice 524 25
13 Darul GrzegorzWalkover Bolesławiec 324 26
31 Kruk MateuszPotwierdzony Bolesławiec 1315 27
23 Wilas PawełWalkover Bolesławiec 685 28
27 Radłowski TomaszPotwierdzony Legnica 916 29
5 Maciejewski AdamWalkover Wrocław 87 32
26 Szymański MikołajWalkover Bolesławiec 864 32
2 Przybitkowski KamilWalkover Bydgoszcz 53 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 14-08-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Matejski Tomasz
2
  5:11  11:7  11:3
Kuliński Wojciech
1
Kruk Mateusz
0
  8:11  6:11
Pierzgalski Marcin
2
Śledziński Rajmund
1
  8:11  11:4  9:11
Zubiel Wiesław
2
Franczyk Zbigniew
3
  11:8  11:8  11:7
Maciejewski Adam
0
Misiński Maciej
2
  11:6  11:9
Parpura Michał
0
Szymański Mikołaj
W
WALKOVER
Szmańda Łukasz
2
Darul Grzegorz
0
  4:11  3:11
Ramza Krzysztof
2
Palt Piotr
0
  2:11  5:11
Wilas Dawid
2
Podgórski Bartłomiej
2
  11:1  11:0
Radłowski Tomasz
0
Parpura Jacek
2
  11:5  11:4
Kozłowska Beata
0
Mohamed Nazia
1
  7:11  11:5  4:11
Pieśla Tomasz
2
Drzazga Robert
1
  7:11  12:10  3:11
Żak Marcin
2
Szkuta Łukasz
2
  11:2  11:2
Wilas Paweł
0
Saganowski Wojciech
0
  5:11  8:11
Sobków Szymon
2
Kamińska Magda
2
  11:3  11:3
Mastalski Marcin
0
Piergies Krzysztof
2
  11:9  11:9
Przybitkowski Kamil
0
Matejski Tomasz
2
  11:6  11:6
Pierzgalski Marcin
0
Zubiel Wiesław
2
  11:7  13:11
Franczyk Zbigniew
0
Misiński Maciej
2
  11:5  11:7
Szmańda Łukasz
0
Ramza Krzysztof
0
  6:11  8:11
Wilas Dawid
2
Podgórski Bartłomiej
2
  11:4  11:8
Parpura Jacek
0
Pieśla Tomasz
1
  12:10  9:11  2:11
Żak Marcin
2
Szkuta Łukasz
2
  11:3  11:4
Sobków Szymon
0
Kamińska Magda
2
  11:2  11:3
Piergies Krzysztof
0
Matejski Tomasz
2
  11:5  11:4
Zubiel Wiesław
0
Misiński Maciej
1
  12:10  7:11  6:11
Wilas Dawid
2
Podgórski Bartłomiej
2
  10:12  11:9  11:1
Żak Marcin
1
Szkuta Łukasz
0
  3:11  7:11
Kamińska Magda
2
Matejski Tomasz
3
  11:6  11:7  7:11  11:7
Wilas Dawid
1
Podgórski Bartłomiej
3
  11:9  11:7  9:11  11:6
Kamińska Magda
1
Matejski Tomasz
3
  10:12  11:7  8:11  11:9  11:1
Podgórski Bartłomiej
2
Matejski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Wilas Dawid
1
  3:11  11:3  5:11  7:11
Kamińska Magda
3
Kamińska Magda
Miejsca 5 - 8
Zubiel Wiesław
0
  5:11  2:11
Misiński Maciej
2
Żak Marcin
0
  2:11  5:11
Szkuta Łukasz
2
Misiński Maciej
1
  11:7  5:11  4:11
Szkuta Łukasz
2
Szkuta Łukasz
Miejsca 7 - 8
Zubiel Wiesław
0
  6:11  5:11
Żak Marcin
2
Żak Marcin
Miejsca 9 - 16
Pierzgalski Marcin
2
  11:9  11:4
Franczyk Zbigniew
0
Szmańda Łukasz
0
  4:11  6:11
Ramza Krzysztof
2
Parpura Jacek
2
  11:8  13:15  12:10
Pieśla Tomasz
1
Sobków Szymon
2
  11:8  11:8
Piergies Krzysztof
0
Pierzgalski Marcin
2
  11:9  11:7
Ramza Krzysztof
0
Parpura Jacek
2
  11:1  11:5
Sobków Szymon
0
Pierzgalski Marcin
2
  7:11  11:7  13:11
Parpura Jacek
1
Pierzgalski Marcin
Miejsca 11 - 12
Ramza Krzysztof
W
WALKOVER
Sobków Szymon
2
Sobków Szymon
Miejsca 13 - 16
Franczyk Zbigniew
0
  2:11  4:11
Szmańda Łukasz
2
Pieśla Tomasz
W
WALKOVER
Piergies Krzysztof
2
Szmańda Łukasz
2
  7:11  11:6  11:7
Piergies Krzysztof
1
Szmańda Łukasz
Miejsca 15 - 16
Franczyk Zbigniew
Bye
Franczyk Zbigniew
Miejsca 17 - 32
Kuliński Wojciech
2
  11:2  11:2
Kruk Mateusz
0
Śledziński Rajmund
2
WALKOVER
Maciejewski Adam
W
Parpura Michał
Bye
Darul Grzegorz
1
  11:8  8:11  4:11
Palt Piotr
2
Radłowski Tomasz
0
  7:11  8:11
Kozłowska Beata
2
Mohamed Nazia
2
  11:5  11:4
Drzazga Robert
0
Wilas Paweł
0
  8:11  4:11
Saganowski Wojciech
2
Mastalski Marcin
2
WALKOVER
Przybitkowski Kamil
W
Kuliński Wojciech
2
  11:4  11:5
Śledziński Rajmund
0
Parpura Michał
0
  9:11  6:11
Palt Piotr
2
Kozłowska Beata
0
  1:11  2:11
Mohamed Nazia
2
Saganowski Wojciech
2
  11:7  11:5
Mastalski Marcin
0
Kuliński Wojciech
2
  14:12  11:9
Palt Piotr
0
Mohamed Nazia
2
  11:8  11:2
Saganowski Wojciech
0
Kuliński Wojciech
2
  11:2  11:4
Mohamed Nazia
0
Kuliński Wojciech
Miejsca 19 - 20
Palt Piotr
W
WALKOVER
Saganowski Wojciech
2
Saganowski Wojciech
Miejsca 21 - 24
Śledziński Rajmund
2
  11:5  11:3
Parpura Michał
0
Kozłowska Beata
0
  7:11  9:11
Mastalski Marcin
2
Śledziński Rajmund
W
WALKOVER
Mastalski Marcin
2
Mastalski Marcin
Miejsca 23 - 24
Parpura Michał
2
  11:7  11:7
Kozłowska Beata
0
Parpura Michał
Miejsca 25 - 32
Kruk Mateusz
Bye
Bye
Darul Grzegorz
Radłowski Tomasz
0
  4:11  2:11
Drzazga Robert
2
Wilas Paweł
Bye
Kruk Mateusz
1
  8:11  11:5  4:11
Darul Grzegorz
2
Drzazga Robert
2
WALKOVER
Wilas Paweł
W
Darul Grzegorz
W
WALKOVER
Drzazga Robert
2
Drzazga Robert
Miejsca 27 - 28
Kruk Mateusz
Bye
Kruk Mateusz
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Radłowski Tomasz
Bye
Bye
Radłowski Tomasz
Radłowski Tomasz
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 02:47:27 23-08-2017