Najdłuższy mecz

EliminacjeFinały 1-8Finały 9-16Finały 17-20
24"53'Kołodziejczak Paweł1
Hałupka Paweł2
21"36'Łasicki Bartosz1
Jonkisz Paweł2
20"34'Cichowski Michał2
Górczewski Waldemar1
16"49'Łasicki Bartosz0
Ostańkowicz Maciej2
15"59'Cichowski Michał2
Kuczera Konrad1
15"44'Górczewski Waldemar2
Kuczera Konrad1
14"54'Górczewski Waldemar1
Rajpert Michał2
14"6'Rohleder Katarzyna0
Kuczera Konrad2
13"28'Tronina Wojciech1
Panek Piotr2
12"54'Jonkisz Paweł0
Ostańkowicz Maciej2
31"10'Jonkisz Paweł2
Rajpert Michał3
17"9'Rajpert Michał0
Ostańkowicz Maciej3
17"4'Hałupka Paweł0
Tronina Wojciech3
16"5'Tronina Wojciech3
Panek Piotr0
15"32'Panek Piotr3
Ostańkowicz Maciej0
15"25'Jonkisz Paweł2
Górczewski Waldemar1
15"4'Ostańkowicz Maciej3
Kołodziejczak Paweł0
14"26'Rajpert Michał0
Tronina Wojciech3
14"22'Górczewski Waldemar0
Panek Piotr3
13"48'Górczewski Waldemar0
Kołodziejczak Paweł2
25"32'Cichowski Michał1
Łasicki Bartosz2
13"1'Pardyka Paweł2
Polak Piotr0
11"4'Pilaszek Marcin0
Cichowski Michał2
10"13'Rogus Marcin0
Kuczera Konrad2
10"7'Pilaszek Marcin2
Pardyka Paweł0
10"2'Łasicki Bartosz2
Pardyka Paweł0
7"49'Cichowski Michał2
Rogus Marcin0
7"46'Łasicki Bartosz2
Kuczera Konrad0
7"38'Obidowski Łukasz0
Polak Piotr2
7"4'Kuczera Konrad2
Polak Piotr0
12"43'Strokowska Natalia2
Polak Joanna1
4"51'Rohleder Katarzyna2
Polak Joanna0
4"21'Rohleder Katarzyna2
Strokowska Natalia0

Najdłużej na korcie

EliminacjeFinały 1-8Finały 9-16Finały 17-20
Górczewski Waldemar53"16'
Cichowski Michał49"33'
Kuczera Konrad45"38'
Kołodziejczak Paweł45"33'
Łasicki Bartosz45"20'
Ostańkowicz Maciej40"34'
Hałupka Paweł40"33'
Rohleder Katarzyna39"29'
Jonkisz Paweł39"8'
Rajpert Michał37"6'
Rajpert Michał51"11'
Jonkisz Paweł47"13'
Tronina Wojciech40"47'
Panek Piotr37"47'
Ostańkowicz Maciej37"36'
Górczewski Waldemar37"31'
Kołodziejczak Paweł32"49'
Hałupka Paweł31"38'
Cichowski Michał38"24'
Łasicki Bartosz38"0'
Pardyka Paweł28"1'
Polak Piotr25"15'
Kuczera Konrad22"55'
Pilaszek Marcin22"26'
Rogus Marcin21"23'
Obidowski Łukasz17"44'
Polak Joanna15"32'
Strokowska Natalia15"0'
Rohleder Katarzyna8"46'

Czas setów

WSZYSTKIEEliminacjeFinały 1-8Finały 9-16Finały 17-20

623 min
54 s



10 h 23 min 54 s

338 min 55 s

10"3'
1 set
Kołodziejczak Paweł1
Hałupka Paweł2
8"22'
1 set
Rohleder Katarzyna0
Kuczera Konrad2
7"41'
2 set
Kołodziejczak Paweł1
Hałupka Paweł2
7"32'
1 set
Pilaszek Marcin0
Ostańkowicz Maciej2
7"29'
1 set
Cichowski Michał2
Górczewski Waldemar1
7"29'
2 set
Łasicki Bartosz0
Ostańkowicz Maciej2
6"56'
2 set
Łasicki Bartosz1
Jonkisz Paweł2
6"36'
1 set
Pilaszek Marcin2
Polak Joanna0
6"21'
2 set
Kołodziejczak Paweł2
Rogus Marcin0
6"19'
1 set
Łasicki Bartosz0
Ostańkowicz Maciej2

158 min 16 s

8"58'
1 set
Górczewski Waldemar0
Kołodziejczak Paweł2
6"1'
3 set
Rajpert Michał0
Ostańkowicz Maciej3
5"55'
2 set
Hałupka Paweł0
Tronina Wojciech3
5"16'
1 set
Jonkisz Paweł0
Hałupka Paweł2
5"11'
4 set
Jonkisz Paweł2
Rajpert Michał3
5"5'
1 set
Jonkisz Paweł2
Rajpert Michał3
5"4'
3 set
Tronina Wojciech3
Panek Piotr0
5"2'
2 set
Hałupka Paweł0
Kołodziejczak Paweł2
4"55'
3 set
Jonkisz Paweł2
Rajpert Michał3
4"55'
2 set
Rajpert Michał0
Ostańkowicz Maciej3

107 min 4 s

7"56'
2 set
Cichowski Michał1
Łasicki Bartosz2
7"32'
1 set
Cichowski Michał1
Łasicki Bartosz2
7"1'
2 set
Pardyka Paweł2
Polak Piotr0
7"0'
3 set
Cichowski Michał1
Łasicki Bartosz2
5"19'
1 set
Rogus Marcin0
Kuczera Konrad2
4"45'
1 set
Pilaszek Marcin0
Cichowski Michał2
4"40'
1 set
Pardyka Paweł2
Polak Piotr0
4"37'
2 set
Łasicki Bartosz2
Pardyka Paweł0
4"34'
2 set
Obidowski Łukasz0
Polak Piotr2
4"33'
2 set
Cichowski Michał2
Rogus Marcin0

19 min 39 s

4"5'
3 set
Strokowska Natalia2
Polak Joanna1
3"46'
1 set
Strokowska Natalia2
Polak Joanna1
3"2'
2 set
Strokowska Natalia2
Polak Joanna1
2"21'
1 set
Rohleder Katarzyna2
Polak Joanna0
2"18'
2 set
Rohleder Katarzyna2
Polak Joanna0
2"16'
2 set
Rohleder Katarzyna2
Strokowska Natalia0
1"51'
1 set
Rohleder Katarzyna2
Strokowska Natalia0

małych punktów

WSZYSTKIEEliminacjeFinały 1-8Finały 9-16Finały 17-20

2419

1286

Górczewski Waldemar101
Hałupka Paweł99
Rajpert Michał93
Ostańkowicz Maciej91
Łasicki Bartosz91
Kołodziejczak Paweł90
Cichowski Michał89
Jonkisz Paweł83
Kuczera Konrad78
Panek Piotr74

616

Tronina Wojciech102
Panek Piotr89
Jonkisz Paweł89
Rajpert Michał82
Ostańkowicz Maciej82
Kołodziejczak Paweł59
Hałupka Paweł59
Górczewski Waldemar54

421

Łasicki Bartosz78
Cichowski Michał76
Pilaszek Marcin58
Kuczera Konrad53
Rogus Marcin47
Polak Piotr46
Pardyka Paweł45
Obidowski Łukasz18

96

Rohleder Katarzyna44
Strokowska Natalia30
Polak Joanna22

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEEliminacjeFinały 1-8Finały 9-16Finały 17-20

63

36

12

12

3

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEEliminacjeFinały 1-8Finały 9-16Finały 17-20

146

79

35

25

7

Szybkość zdobycia punktów

EliminacjeFinały 1-8Finały 9-16Finały 17-20
10.55'
1 set
Strokowska Natalia0
Rogus Marcin2
11.45'
1 set
Polak Joanna0
Jonkisz Paweł2
11.73'
2 set
Kołodziejczak Paweł2
Strokowska Natalia0
12.55'
2 set
Strokowska Natalia0
Hałupka Paweł2
12.73'
2 set
Polak Joanna0
Ostańkowicz Maciej2
13.09'
2 set
Strokowska Natalia0
Rogus Marcin2
13.18'
1 set
Kołodziejczak Paweł2
Strokowska Natalia0
13.64'
2 set
Polak Joanna0
Jonkisz Paweł2
14.64'
1 set
Strokowska Natalia0
Hałupka Paweł2
15.00'
2 set
Pilaszek Marcin0
Ostańkowicz Maciej2
16.73'
1 set
Rajpert Michał0
Ostańkowicz Maciej3
17.91'
2 set
Ostańkowicz Maciej3
Kołodziejczak Paweł0
18.73'
3 set
Hałupka Paweł0
Tronina Wojciech3
18.82'
1 set
Hałupka Paweł0
Kołodziejczak Paweł2
19.00'
2 set
Górczewski Waldemar0
Kołodziejczak Paweł2
19.27'
1 set
Górczewski Waldemar0
Panek Piotr3
19.82'
2 set
Rajpert Michał0
Tronina Wojciech3
20.64'
1 set
Ostańkowicz Maciej3
Kołodziejczak Paweł0
20.91'
2 set
Górczewski Waldemar0
Panek Piotr3
21.00'
3 set
Panek Piotr3
Ostańkowicz Maciej0
11.82'
1 set
Rogus Marcin2
Obidowski Łukasz0
14.09'
2 set
Rogus Marcin2
Obidowski Łukasz0
14.45'
1 set
Obidowski Łukasz0
Polak Piotr2
14.91'
2 set
Pilaszek Marcin2
Obidowski Łukasz0
16.00'
1 set
Kuczera Konrad2
Polak Piotr0
16.55'
1 set
Pilaszek Marcin2
Obidowski Łukasz0
16.64'
1 set
Cichowski Michał2
Rogus Marcin0
18.45'
1 set
Łasicki Bartosz2
Pardyka Paweł0
18.64'
2 set
Kuczera Konrad2
Polak Piotr0
18.82'
2 set
Łasicki Bartosz2
Kuczera Konrad0
10.09'
1 set
Rohleder Katarzyna2
Strokowska Natalia0
12.36'
2 set
Rohleder Katarzyna2
Strokowska Natalia0
12.55'
2 set
Rohleder Katarzyna2
Polak Joanna0
12.82'
1 set
Rohleder Katarzyna2
Polak Joanna0
16.55'
2 set
Strokowska Natalia2
Polak Joanna1
20.55'
1 set
Strokowska Natalia2
Polak Joanna1
22.27'
3 set
Strokowska Natalia2
Polak Joanna1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0