II Turniej Ligowy B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 158 1
2 Górski ArturPotwierdzony Lublin 271 2
7 Borkiewicz ArkadiuszPotwierdzony Jarocin 579 3
11 Sobiło JacekPotwierdzony Lublin 922 4
8 Kotowski ZbigniewPotwierdzony Lublin 584 5
13 Kozioł MarcinPotwierdzony 1723 6
6 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 492 7
12 Janiszewski PrzemysławPotwierdzony Lublin 1026 8
5 Zienkiewicz PawełPotwierdzony Lublin 406 9
9 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 663 10
16 Mazur WaldemarBrak informacji Lublin 2581 11
3 Król RafałPotwierdzony Lublin 377 12
10 Drwal JacekPotwierdzony Lublin 734 13
14 Sekuła DanielPotwierdzony Lublin 1854 14
4 Wryk MaciejPotwierdzony 398 15
15 Koziej WojciechPotwierdzony Garbów 1896 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 30-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kołodziński Michał
2
  11:9  11:9
Zienkiewicz Paweł
0
Drwal Jacek
0
  5:11  1:11
Kozioł Marcin
2
Koziej Wojciech
0
  6:11  5:11
Borkiewicz Arkadiusz
2
Janiszewski Przemysław
2
  4:11  11:6  11:8
Król Rafał
1
Wryk Maciej
1
  9:11  11:8  6:11
Sobiło Jacek
2
Mazur Waldemar
0
  7:11  4:11
Wójcik Michał
2
Dziewa Ernest
0
  6:11  4:11
Kotowski Zbigniew
2
Sekuła Daniel
0
  5:11  6:11
Górski Artur
2
Kołodziński Michał
2
  11:6  11:9
Kozioł Marcin
0
Borkiewicz Arkadiusz
2
  11:6  11:8
Janiszewski Przemysław
0
Sobiło Jacek
2
  11:7  11:6
Wójcik Michał
0
Kotowski Zbigniew
0
  4:11  2:11
Górski Artur
2
Kołodziński Michał
3
  11:8  11:7  11:2
Borkiewicz Arkadiusz
0
Sobiło Jacek
0
  4:11  7:11  6:11
Górski Artur
3
Kołodziński Michał
3
  11:3  11:4  11:9
Górski Artur
0
Kołodziński Michał
Miejsca 3 - 4
Borkiewicz Arkadiusz
3
  12:10  11:4  11:7
Sobiło Jacek
0
Borkiewicz Arkadiusz
Miejsca 5 - 8
Kozioł Marcin
2
  11:7  11:1
Janiszewski Przemysław
0
Wójcik Michał
0
  5:11  9:11
Kotowski Zbigniew
2
Kozioł Marcin
1
  14:12  5:11  7:11
Kotowski Zbigniew
2
Kotowski Zbigniew
Miejsca 7 - 8
Janiszewski Przemysław
0
  9:11  4:11
Wójcik Michał
2
Wójcik Michał
Miejsca 9 - 16
Zienkiewicz Paweł
2
  11:5  11:6
Drwal Jacek
0
Koziej Wojciech
0
  7:11  6:11
Król Rafał
2
Wryk Maciej
1
  11:5  10:12  8:11
Mazur Waldemar
2
Dziewa Ernest
2
  6:11  11:8  11:8
Sekuła Daniel
1
Zienkiewicz Paweł
2
  11:6  11:9
Król Rafał
0
Mazur Waldemar
0
  8:11  8:11
Dziewa Ernest
2
Zienkiewicz Paweł
2
  11:3  11:1
Dziewa Ernest
0
Zienkiewicz Paweł
Miejsca 11 - 12
Król Rafał
0
  6:11  5:11
Mazur Waldemar
2
Mazur Waldemar
Miejsca 13 - 16
Drwal Jacek
2
  11:8  11:5
Koziej Wojciech
0
Wryk Maciej
1
  11:2  10:12  9:11
Sekuła Daniel
2
Drwal Jacek
2
  11:5  11:8
Sekuła Daniel
0
Drwal Jacek
Miejsca 15 - 16
Koziej Wojciech
0
  5:11  4:11
Wryk Maciej
2
Wryk Maciej
Stan na: 08:10:12 22-11-2017