Indywidualne Mistrzostwa Polski 2015 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii IMP

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Komentarz Pozycja końcowa
63 Bartolewski MarcinPotwierdzony Częstochowa 107 Dzika karta 43
67 Suchocki DominikRezerwowy Kraków 80
55 Szewczyk FilipWalkover Częstochowa 64 63
29 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 34 23
56 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 66 58
5 Stachowski ŁukaszWalkover Poznań 6 32
6 Wojnarski MarekPotwierdzony Kietrz 7 7
18 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 22 5
7 Maciantowicz MaciejPotwierdzony Kraków 8 8
69 Wieczorek MaciejRezerwowy Częstochowa 83
16 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 20 12
36 Kaleta GrzegorzPotwierdzony Pińczów 41 38
76 Śmiałek MaciejRezerwowy Poznań 114
59 Krzanik JakubPotwierdzony Kraków 69 55
2 Nowisz WojciechPotwierdzony Warszawa 2 4
1 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 1 3
8 Kotra MichałPotwierdzony Rzeszów 9 6
48 Kapral DawidPotwierdzony Myszków 54 40
9 Wasilewski JakubPotwierdzony Zabrze 11 17
21 Pietras KrzysztofPotwierdzony Kraków 25 24
28 Olejniczak RobertPotwierdzony Żory 33 31
3 Karwowski MarcinPotwierdzony Warszawa 3 2
20 Mazurkiewicz FilipPotwierdzony Kraków 24 27
49 Gryz WitoldPotwierdzony Katowice 55 46
25 Kasperek MichałPotwierdzony Gliwice 30 44
10 Dominiak KamilPotwierdzony Warszawa 12 11
22 Sikora GrzegorzPotwierdzony Sosnowiec 26 28
12 Kozik MarcinPotwierdzony Zabrze 16 10
44 Dróżdż PrzemysławPotwierdzony Sanok 50 47
35 Ratigowski MarcinWalkover Warszawa 40 64
31 Przytuła MichałPotwierdzony Poznan 36 15
51 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 59 53
23 Kischel JulianPotwierdzony 27 9
46 Kondratowicz ŁukaszPotwierdzony Warszawa 52 20
52 Galant WojciechPotwierdzony Szczecin 61 35
58 Wilczyński TomaszPotwierdzony Kraków 68 59
50 Gigoń GrzegorzPotwierdzony Gliwice 57 52
4 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 5 1
26 Kozłowski RafałPotwierdzony Lublin 31 61
30 Jaworski JakubPotwierdzony 35 26
11 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 13 14
61 Smoleń ArturWalkover Gliwice 71 60
33 Bolechała TomaszPotwierdzony Kraków 38 57
71 Michałowski KrzysztofRezerwowy Lublin 92
74 Stachowiak JarosławRezerwowy Sosnowiec 105
40 Matejski TomaszPotwierdzony 46 18
72 Maliński DamianRezerwowy Poznań 95
42 Andrzejczak KarolWalkover Poznań 48 48
68 Machno ArturRezerwowy Kraków 82
14 Marszał AdrianPotwierdzony Kraków 18 13
79 Ganczarski MarcinRezerwowy Luboszyce 135
39 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 45 33
34 Szymanowski MarekPotwierdzony Poznań 39 42
27 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 32 56
13 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 17 34
17 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 21 16
37 Krzyżaniak TomaszPotwierdzony Łódź 42 36
57 Peukert TomaszPotwierdzony Poznań 67 54
66 Dziurzyński PawełRezerwowy Szczawnica 77
45 Juzwa ŁukaszPotwierdzony Gliwice 51 29
19 Jankowski MarekPotwierdzony Warszawa 23 21
64 Sowa Grzegorz "Tiger"Potwierdzony Zielona Góra 75 45
54 Karp AdamPotwierdzony Łódź 63 30
62 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 72 49
24 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 29 25
77 Wojtunik BartlomiejRezerwowy Nieporęt 115
15 Rusek StanisławPotwierdzony Kraków 19 19
65 Kalinowski KamilRezerwowy Katowice 76
80 Banasiak TomaszRezerwowy Warszawa 148
43 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 49 39
47 Skorek MateuszPotwierdzony Elbląg 53 37
70 Michalczuk PawełRezerwowy Białystok 86
38 Grabowski MarcinPotwierdzony Wrocław 43 22
32 Terlecki JarosławPotwierdzony Wrocław 37 50
73 Pach PiotrRezerwowy Tarnowskie Góry 99
78 Łobos MirosławRezerwowy Gliwice 122
41 Krysicki JakubWalkover Łódź 47 62
53 Korostyński DamianPotwierdzony Kraków 62 51
60 Szczęsny SzymonPotwierdzony Wrocław 70 41
81 Karwowski WojciechRezerwowy Warszawa 154
75 Wierzba AndrzejRezerwowy Warszawa 111


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-05-2015


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Atras Przemysław
3
  11:9  11:13  11:4  11:9
Ratigowski Marcin
1
Andrzejczak Karol
2
  6:11  5:11  11:6  11:6  4:11
Mazurkiewicz Filip
3
Kischel Julian
3
  11:4  11:7  11:4
Kaleta Grzegorz
0
Krzanik Jakub
0
  4:11  9:11  7:11
Wasilewski Jakub
3
Pełczyński Adam
3
  11:5  11:3  11:6
Smoleń Artur
0
Bartolewski Marcin
0
  6:11  5:11  9:11
Jankowski Marek
3
Terlecki Jarosław
2
  10:12  7:11  11:8  11:4  12:14
Juzwa Łukasz
3
Krzyżaniak Tomasz
0
  2:11  2:11  2:11
Wojnarski Marek
3
Stachowski Łukasz
3
  11:2  11:8  11:6
Kleszcz Piotr
0
Szczęsny Szymon
0
  0:11  15:17  7:11
Rykowski Rafał
3
Kowalski Dominik
3
  9:11  11:6  6:11  11:8  11:7
Kapral Dawid
2
Florczyk Paweł
0
  9:11  5:11  6:11
Dominiak Kamil
3
Rusek Stanisław
3
  11:4  11:4  5:11  18:16
Korostyński Damian
1
Gryz Witold
0
  6:11  6:11  1:11
Przytuła Michał
3
Jaworski Jakub
3
  9:11  7:11  12:10  11:5  11:8
Przybysz Grzegorz
2
Krysicki Jakub
0
  1:11  3:11  6:11
Karwowski Marcin
3
Kotra Mateusz
3
  11:2  11:3  11:4
Hibner Jacek
0
Karp Adam
3
  11:8  9:11  11:9  14:12
Kasperek Michał
1
Kozłowski Rafał
2
  11:8  9:11  11:7  5:11  9:11
Grabowski Marcin
3
Kurek Michał
1
  8:11  12:10  3:11  3:11
Pyda Andrzej
3
Marszał Adrian
3
  11:8  11:5  11:7
Galant Wojciech
0
Wilczyński Tomasz
1
  7:11  13:15  11:7  10:12
Gajewski Grzegorz
3
Filipowski Dariusz
1
  8:11  11:7  9:11  7:11
Matejski Tomasz
3
Sowa Grzegorz "Tiger"
0
  1:11  4:11  7:11
Maciantowicz Maciej
3
Kotra Michał
3
  11:7  11:7  11:6
Peukert Tomasz
0
Dróżdż Przemysław
1
  9:11  5:11  11:9  9:11
Olejniczak Robert
3
Pietras Krzysztof
3
  7:11  12:10  11:4  11:8
Bolechała Tomasz
1
Skorek Mateusz
0
  6:11  3:11  6:11
Kozik Marcin
3
Gałecki Tomasz
2
  14:12  8:11  11:7  3:11  9:11
Kondratowicz Łukasz
3
Szewczyk Filip
0
  8:11  9:11  3:11
Hemmerling Piotr
3
Sikora Grzegorz
3
  12:10  12:10  5:11  11:7
Gigoń Grzegorz
1
Szymanowski Marek
1
  11:9  8:11  7:11  10:12
Nowisz Wojciech
3
Atras Przemysław
3
  11:7  12:10  11:8
Mazurkiewicz Filip
0
Kischel Julian
3
  15:13  11:2  6:11  11:4
Wasilewski Jakub
1
Pełczyński Adam
3
  11:6  11:6  8:11  11:8
Jankowski Marek
1
Juzwa Łukasz
0
  2:11  9:11  2:11
Wojnarski Marek
3
Stachowski Łukasz
1
  7:11  10:12  11:8  7:11
Rykowski Rafał
3
Kowalski Dominik
0
  15:17  2:11  11:13
Dominiak Kamil
3
Rusek Stanisław
0
  14:16  6:11  6:11
Przytuła Michał
3
Jaworski Jakub
0
  6:11  3:11  3:11
Karwowski Marcin
3
Kotra Mateusz
3
  11:4  11:6  11:4
Karp Adam
0
Grabowski Marcin
2
  11:9  7:11  11:9  4:11  6:11
Pyda Andrzej
3
Marszał Adrian
3
  11:4  13:11  14:12
Gajewski Grzegorz
0
Matejski Tomasz
0
  10:12  4:11  5:11
Maciantowicz Maciej
3
Kotra Michał
3
  12:10  11:8  11:2
Olejniczak Robert
0
Pietras Krzysztof
0
  6:11  8:11  4:11
Kozik Marcin
3
Kondratowicz Łukasz
1
  3:11  5:11  11:6  6:11
Hemmerling Piotr
3
Sikora Grzegorz
0
  2:11  7:11  7:11
Nowisz Wojciech
3
Atras Przemysław
3
  11:3  11:3  10:12  5:11  11:4
Kischel Julian
2
Pełczyński Adam
2
  2:11  17:15  4:11  11:9  9:11
Wojnarski Marek
3
Rykowski Rafał
3
  11:4  12:10  9:11  11:8
Dominiak Kamil
1
Przytuła Michał
0
  4:11  9:11  6:11
Karwowski Marcin
3
Kotra Mateusz
3
  11:2  11:6  11:5
Pyda Andrzej
0
Marszał Adrian
0
  7:11  3:11  6:11
Maciantowicz Maciej
3
Kotra Michał
3
  11:8  8:11  11:4  11:9
Kozik Marcin
1
Hemmerling Piotr
2
  11:8  9:11  6:11  11:6  3:11
Nowisz Wojciech
3
Atras Przemysław
3
  12:10  11:6  11:2
Wojnarski Marek
0
Rykowski Rafał
0
  5:11  5:11  6:11
Karwowski Marcin
3
Kotra Mateusz
3
  12:10  11:5  11:7
Maciantowicz Maciej
0
Kotra Michał
0
  6:11  5:11  10:12
Nowisz Wojciech
3
Atras Przemysław
1
  11:1  8:11  6:11  4:11
Karwowski Marcin
3
Kotra Mateusz
3
  11:7  11:5  14:12
Nowisz Wojciech
0
Karwowski Marcin
0
  3:11  6:11  5:11
Kotra Mateusz
3
Kotra Mateusz
Miejsca 3 - 4
Atras Przemysław
3
  9:11  10:12  11:6  12:10  11:6
Nowisz Wojciech
2
Atras Przemysław
Miejsca 5 - 8
Wojnarski Marek
2
  10:12  7:11  11:9  16:14  7:11
Rykowski Rafał
3
Maciantowicz Maciej
1
  11:7  6:11  8:11  8:11
Kotra Michał
3
Rykowski Rafał
3
  11:13  11:8  11:6  12:10
Kotra Michał
1
Rykowski Rafał
Miejsca 7 - 8
Wojnarski Marek
3
  10:12  6:11  11:8  11:3  11:3
Maciantowicz Maciej
2
Wojnarski Marek
Miejsca 9 - 16
Kischel Julian
3
  11:6  11:5  11:9
Pełczyński Adam
0
Dominiak Kamil
3
  11:6  11:6  13:11
Przytuła Michał
0
Pyda Andrzej
3
  11:6  11:6  10:12  11:5
Marszał Adrian
1
Kozik Marcin
3
  11:13  11:5  11:6  11:2
Hemmerling Piotr
1
Kischel Julian
3
  8:11  11:3  11:8  12:14  11:8
Dominiak Kamil
2
Pyda Andrzej
0
  7:11  4:11  6:11
Kozik Marcin
3
Kischel Julian
3
  11:9  11:4  9:11  11:9
Kozik Marcin
1
Kischel Julian
Miejsca 11 - 12
Dominiak Kamil
0
WALKOVER
Pyda Andrzej
W
Dominiak Kamil
Miejsca 13 - 16
Pełczyński Adam
3
  11:9  6:11  11:9  11:8
Przytuła Michał
1
Marszał Adrian
3
  11:7  11:6  11:6
Hemmerling Piotr
0
Pełczyński Adam
0
  5:11  8:11  10:12
Marszał Adrian
3
Marszał Adrian
Miejsca 15 - 16
Przytuła Michał
0
WALKOVER
Hemmerling Piotr
W
Przytuła Michał
Miejsca 17 - 32
Mazurkiewicz Filip
1
  8:11  12:10  5:11  3:11
Wasilewski Jakub
3
Jankowski Marek
3
  11:3  14:12  12:10
Juzwa Łukasz
0
Stachowski Łukasz
W
WALKOVER
Kowalski Dominik
0
Rusek Stanisław
3
  11:6  12:10  7:11  7:11  11:9
Jaworski Jakub
2
Karp Adam
1
  11:7  9:11  7:11  11:13
Grabowski Marcin
3
Gajewski Grzegorz
0
  3:11  4:11  7:11
Matejski Tomasz
3
Olejniczak Robert
2
  10:12  13:11  7:11  11:9  10:12
Pietras Krzysztof
3
Kondratowicz Łukasz
3
  13:11  9:11  11:9  11:2
Sikora Grzegorz
1
Wasilewski Jakub
3
  11:9  11:9  11:9
Jankowski Marek
0
Kowalski Dominik
0
  7:11  9:11  4:11
Rusek Stanisław
3
Grabowski Marcin
1
  2:11  9:11  11:3  10:12
Matejski Tomasz
3
Pietras Krzysztof
1
  8:11  17:15  2:11  5:11
Kondratowicz Łukasz
3
Wasilewski Jakub
3
  11:9  11:8  11:5
Rusek Stanisław
0
Matejski Tomasz
3
  11:9  8:11  11:8  2:11  13:11
Kondratowicz Łukasz
2
Wasilewski Jakub
3
  11:6  11:3  11:7
Matejski Tomasz
0
Wasilewski Jakub
Miejsca 19 - 20
Rusek Stanisław
3
  12:10  11:7  9:11  9:11  11:3
Kondratowicz Łukasz
2
Rusek Stanisław
Miejsca 21 - 24
Jankowski Marek
3
  12:10  11:9  8:11  11:4
Kowalski Dominik
1
Grabowski Marcin
3
  9:11  11:6  8:11  11:7  11:7
Pietras Krzysztof
2
Jankowski Marek
3
  9:11  11:2  11:13  13:11  11:1
Grabowski Marcin
2
Jankowski Marek
Miejsca 23 - 24
Kowalski Dominik
0
WALKOVER
Pietras Krzysztof
W
Kowalski Dominik
Miejsca 25 - 32
Mazurkiewicz Filip
3
  11:6  14:16  11:8  11:7
Juzwa Łukasz
1
Stachowski Łukasz
W
WALKOVER
Jaworski Jakub
0
Karp Adam
2
  11:2  11:2  4:11  4:11  4:11
Gajewski Grzegorz
3
Olejniczak Robert
0
  4:11  9:11  4:11
Sikora Grzegorz
3
Mazurkiewicz Filip
2
  1:11  11:5  11:7  8:11  7:11
Jaworski Jakub
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:2  11:6  11:9
Sikora Grzegorz
0
Jaworski Jakub
1
  8:11  9:11  11:7  3:11
Gajewski Grzegorz
3
Gajewski Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Mazurkiewicz Filip
3
  11:8  12:14  11:4  6:11  11:7
Sikora Grzegorz
2
Mazurkiewicz Filip
Miejsca 29 - 32
Juzwa Łukasz
0
WALKOVER
Stachowski Łukasz
W
Karp Adam
1
  11:3
Olejniczak Robert
0
Juzwa Łukasz
3
  11:7  9:11  6:11  11:8  11:9
Karp Adam
2
Juzwa Łukasz
Miejsca 31 - 32
Stachowski Łukasz
W
WALKOVER
Olejniczak Robert
0
Olejniczak Robert
Miejsca 33 - 64
Ratigowski Marcin
1
  9:11  11:13  11:5  12:14
Andrzejczak Karol
3
Kaleta Grzegorz
3
  11:3  11:7  14:12
Krzanik Jakub
0
Smoleń Artur
1
  11:7  5:11  3:11  5:11
Bartolewski Marcin
3
Terlecki Jarosław
1
  8:11  11:13  11:5  11:13
Krzyżaniak Tomasz
3
Kleszcz Piotr
1
  4:11  17:15  7:11  9:11
Szczęsny Szymon
3
Kapral Dawid
3
  11:6  11:1  11:6
Florczyk Paweł
0
Korostyński Damian
2
  8:11  11:9  11:7  6:11  5:11
Gryz Witold
3
Przybysz Grzegorz
3
  7:11  11:9  2:11  11:6  11:9
Krysicki Jakub
2
Hibner Jacek
1
  11:3  7:11  8:11  6:11
Kasperek Michał
3
Kozłowski Rafał
1
  0:11  6:11  14:12  8:11
Kurek Michał
3
Galant Wojciech
3
  11:4  14:16  11:4  11:0
Wilczyński Tomasz
1
Filipowski Dariusz
0
  7:11  4:11  6:11
Sowa Grzegorz "Tiger"
3
Peukert Tomasz
2
  13:11  5:11  13:11  5:11  6:11
Dróżdż Przemysław
3
Bolechała Tomasz
1
  5:11  5:11  12:10  9:11
Skorek Mateusz
3
Gałecki Tomasz
3
  11:7  11:7  9:11  11:2
Szewczyk Filip
1
Gigoń Grzegorz
0
  9:11  6:11  9:11
Szymanowski Marek
3
Andrzejczak Karol
1
  11:9  3:11  10:12  5:11
Kaleta Grzegorz
3
Bartolewski Marcin
1
  6:11  6:11  12:10  6:11
Krzyżaniak Tomasz
3
Szczęsny Szymon
2
  9:11  9:11  11:7  11:3  8:11
Kapral Dawid
3
Gryz Witold
1
  8:11  5:11  11:7  7:11
Przybysz Grzegorz
3
Kasperek Michał
0
  7:11  5:11  12:14
Kurek Michał
3
Galant Wojciech
3
  12:10  11:6  11:6
Sowa Grzegorz "Tiger"
0
Dróżdż Przemysław
0
  5:11  8:11  6:11
Skorek Mateusz
3
Gałecki Tomasz
3
  11:9  9:11  15:17  11:9  11:5
Szymanowski Marek
2
Kaleta Grzegorz
1
  11:7  4:11  10:12  7:11
Krzyżaniak Tomasz
3
Kapral Dawid
1
  6:11  7:11  11:1  12:14
Przybysz Grzegorz
3
Kurek Michał
0
  9:11  9:11  8:11
Galant Wojciech
3
Skorek Mateusz
1
  6:11  11:8  6:11  8:11
Gałecki Tomasz
3
Krzyżaniak Tomasz
2
  6:11  11:5  5:11  11:8  5:11
Przybysz Grzegorz
3
Galant Wojciech
2
  11:1  11:4  9:11  11:13  7:11
Gałecki Tomasz
3
Przybysz Grzegorz
3
  11:13  9:11  12:10  12:10  11:7
Gałecki Tomasz
2
Przybysz Grzegorz
Miejsca 35 - 36
Krzyżaniak Tomasz
2
  9:11  11:9  12:10  7:11  9:11
Galant Wojciech
3
Galant Wojciech
Miejsca 37 - 40
Kaleta Grzegorz
3
  11:13  11:6  7:11  11:7  11:8
Kapral Dawid
2
Kurek Michał
0
  10:12  11:13  0:0  8:11
Skorek Mateusz
3
Kaleta Grzegorz
0
  8:11  9:11  9:11
Skorek Mateusz
3
Skorek Mateusz
Miejsca 39 - 40
Kapral Dawid
W
WALKOVER
Kurek Michał
0
Kurek Michał
Miejsca 41 - 48
Andrzejczak Karol
W
WALKOVER
Bartolewski Marcin
0
Szczęsny Szymon
3
  17:15  11:5  11:3
Gryz Witold
0
Kasperek Michał
3
  7:11  11:3  11:3  11:9
Sowa Grzegorz "Tiger"
1
Dróżdż Przemysław
2
  9:11  11:7  1:11  13:11  11:13
Szymanowski Marek
3
Bartolewski Marcin
1
  10:12  15:13  13:15  8:11
Szczęsny Szymon
3
Kasperek Michał
0
  12:14  4:11  5:11
Szymanowski Marek
3
Szczęsny Szymon
0
WALKOVER
Szymanowski Marek
W
Szczęsny Szymon
Miejsca 43 - 44
Bartolewski Marcin
3
  11:9  11:7  11:9
Kasperek Michał
0
Bartolewski Marcin
Miejsca 45 - 48
Andrzejczak Karol
W
WALKOVER
Gryz Witold
0
Sowa Grzegorz "Tiger"
3
  11:9  11:5  11:9
Dróżdż Przemysław
0
Gryz Witold
W
WALKOVER
Sowa Grzegorz "Tiger"
0
Sowa Grzegorz "Tiger"
Miejsca 47 - 48
Andrzejczak Karol
W
WALKOVER
Dróżdż Przemysław
0
Dróżdż Przemysław
Miejsca 49 - 64
Ratigowski Marcin
W
WALKOVER
Krzanik Jakub
0
Smoleń Artur
0
  2:11  4:11  0:11
Terlecki Jarosław
3
Kleszcz Piotr
3
  3:11  11:9  5:11  11:9  14:12
Florczyk Paweł
2
Korostyński Damian
0
WALKOVER
Krysicki Jakub
W
Hibner Jacek
3
  12:10  11:6  11:0
Kozłowski Rafał
0
Wilczyński Tomasz
2
  11:2  12:10  9:11  3:11  9:11
Filipowski Dariusz
3
Peukert Tomasz
3
  11:5  11:1  1:11  6:11  11:5
Bolechała Tomasz
2
Szewczyk Filip
1
  18:16  4:11  2:5  0:11
Gigoń Grzegorz
2
Krzanik Jakub
0
  3:11  9:11  11:13
Terlecki Jarosław
3
Kleszcz Piotr
1
  9:11  11:6  8:11  9:11
Korostyński Damian
3
Hibner Jacek
3
  11:8  11:6  11:6
Filipowski Dariusz
0
Peukert Tomasz
0
  8:11  10:12  11:13
Gigoń Grzegorz
3
Terlecki Jarosław
3
  11:7  11:6  7:11  11:0
Korostyński Damian
1
Hibner Jacek
3
  11:4  11:4  11:2
Gigoń Grzegorz
0
Terlecki Jarosław
1
  9:11  11:3  11:13  8:11
Hibner Jacek
3
Hibner Jacek
Miejsca 51 - 52
Korostyński Damian
3
  11:9  12:10  2:11  3:11  11:9
Gigoń Grzegorz
2
Korostyński Damian
Miejsca 53 - 56
Krzanik Jakub
1
  12:10  10:12  6:11  8:11
Kleszcz Piotr
3
Filipowski Dariusz
0
  2:11  3:11  5:11
Peukert Tomasz
3
Kleszcz Piotr
3
  11:8  11:6  11:8
Peukert Tomasz
0
Kleszcz Piotr
Miejsca 55 - 56
Krzanik Jakub
0
WALKOVER
Filipowski Dariusz
W
Krzanik Jakub
Miejsca 57 - 64
Ratigowski Marcin
W
WALKOVER
Smoleń Artur
0
Florczyk Paweł
0
WALKOVER
Krysicki Jakub
W
Kozłowski Rafał
1
  9:11  7:11  12:10  8:11
Wilczyński Tomasz
3
Bolechała Tomasz
0
WALKOVER
Szewczyk Filip
W
Smoleń Artur
W
WALKOVER
Florczyk Paweł
0
Wilczyński Tomasz
1
  6:11  10:12  11:9  6:12
Bolechała Tomasz
3
Florczyk Paweł
1
  11:13  11:1  8:11  4:11
Bolechała Tomasz
3
Bolechała Tomasz
Miejsca 59 - 60
Smoleń Artur
W
WALKOVER
Wilczyński Tomasz
0
Wilczyński Tomasz
Miejsca 61 - 64
Ratigowski Marcin
W
WALKOVER
Krysicki Jakub
0
Kozłowski Rafał
0
WALKOVER
Szewczyk Filip
W
Krysicki Jakub
W
WALKOVER
Kozłowski Rafał
0
Kozłowski Rafał
Miejsca 63 - 64
Ratigowski Marcin
W
WALKOVER
Szewczyk Filip
0
Szewczyk Filip
Stan na: 14:39:20 29-06-2016