Kahuna Cup 300+ vol. 2 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Lohmann MarcinPotwierdzony Warszawa 330 1
5 Dymel KrzysztofPotwierdzony Warszawa 665 2
25 Kot GawełPotwierdzony Warszawa 1930 3
11 Zając RafałPotwierdzony Warszawa 914 4
31 Wierzbicki PawełPotwierdzony Warszawa 5
6 Działowski MichałPotwierdzony Warszawa 679 6
14 Kobylarz PrzemysławPotwierdzony Bojanów 1026 7
24 Zawadzki BartoszPotwierdzony Warszawa 1675 8
29 Plencler JanuszPotwierdzony Poznań 9
10 Kobylarz DominikPotwierdzony Bojanów 855 10
23 Chiziak JacekPotwierdzony Warszawa 1405 11
16 Kortas AndrzejPotwierdzony 1073 12
26 Karolak ŁukaszPotwierdzony Warszawa 2042 13
7 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 712 14
4 Kołodziejczyk MarcinPotwierdzony Warszawa 660 15
17 Komar KacperPotwierdzony Stalowa Wola / Warszawa 1089 16
27 Szymański PawełPotwierdzony Warszawa 2359 17
30 Sznajder RobPotwierdzony Piaseczno 18
15 Kawecki TomaszPotwierdzony 1071 19
32 Ładny JacekWalkover Warszawa 20
8 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 758 21
22 Janiszewski BartoszPotwierdzony Wałbrzych 1398 22
3 Zasowski MichałPotwierdzony Kraków 592 23
13 Wnuk MichałWalkover Oleksów 957 24
2 Kocieł PawełPotwierdzony Łańcut 477 25
9 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 786 26
19 Czarzasty PiotrPotwierdzony Warszawa 1286 27
28 Parzuchowski KamilWalkover Warszawa 2878 28
20 Timofiejuk AdamPotwierdzony Warszawa 1323 29
18 Rutkowski KrzysztofPotwierdzony Warszawa 1132 30
12 Pałka JędrzejPotwierdzony Warszawa 943 31
21 Wójcik MaciejWalkover Warszawa 1371 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Lohmann Marcin
2
  11:9  4:11  11:8
Ładny Jacek
1
Komar Kacper
2
  11:7  10:12  11:7
Parzuchowski Kamil
1
Kobylarz Dominik
2
  11:5  5:11  11:4
Wójcik Maciej
1
Janiszewski Bartosz
0
  8:11  8:11
Działowski Michał
2
Skonieczny Mateusz
2
  16:14  8:11  11:8
Timofiejuk Adam
1
Zawadzki Bartosz
2
  11:8  11:8
Sznajder Rob
0
Zając Rafał
2
  11:5  9:11  11:5
Leszczyński Stanisław
1
Kortas Andrzej
2
  11:9  11:8
Zasowski Michał
0
Kołodziejczyk Marcin
2
  11:5  11:5
Pałka Jędrzej
0
Kobylarz Przemysław
2
  11:6  11:9
Kawecki Tomasz
0
Plencler Janusz
2
  11:7  8:11  11:5
Czarzasty Piotr
1
Wnuk Michał
1
  11:7  4:11  10:12
Dymel Krzysztof
2
Sztyber Jakub
1
  4:11  11:5  3:11
Karolak Łukasz
2
Rutkowski Krzysztof
1
  3:11  11:4  3:11
Wierzbicki Paweł
2
Chiziak Jacek
2
  11:8  13:11
Szymański Paweł
0
Kot Gaweł
2
  11:5  11:4
Kocieł Paweł
0
Lohmann Marcin
2
  11:2  11:4
Komar Kacper
0
Kobylarz Dominik
1
  6:11  11:8  5:11
Działowski Michał
2
Skonieczny Mateusz
0
  6:11  8:11
Zawadzki Bartosz
2
Zając Rafał
2
  11:5  11:8
Kortas Andrzej
0
Kołodziejczyk Marcin
1
  11:9  8:11  11:13
Kobylarz Przemysław
2
Plencler Janusz
1
  8:11  16:14  11:13
Dymel Krzysztof
2
Karolak Łukasz
0
  7:11  2:11
Wierzbicki Paweł
2
Chiziak Jacek
0
  8:11  1:11
Kot Gaweł
2
Lohmann Marcin
2
  12:10  11:7
Działowski Michał
0
Zawadzki Bartosz
0
  6:11  7:11
Zając Rafał
2
Kobylarz Przemysław
0
  8:11  7:11
Dymel Krzysztof
2
Wierzbicki Paweł
0
  7:11  7:11
Kot Gaweł
2
Lohmann Marcin
3
  8:11  9:11  11:4  11:4  11:2
Zając Rafał
2
Dymel Krzysztof
3
  11:6  3:11  12:10  5:11  11:3
Kot Gaweł
2
Lohmann Marcin
3
  11:7  13:11  13:11
Dymel Krzysztof
0
Lohmann Marcin
Miejsca 3 - 4
Zając Rafał
0
  10:12  6:11  7:11
Kot Gaweł
3
Kot Gaweł
Miejsca 5 - 8
Działowski Michał
2
  11:4  9:11  11:6
Zawadzki Bartosz
1
Kobylarz Przemysław
0
  5:11  10:12
Wierzbicki Paweł
2
Działowski Michał
1
  8:11  11:9  5:11
Wierzbicki Paweł
2
Wierzbicki Paweł
Miejsca 7 - 8
Zawadzki Bartosz
1
  11:3  6:11  6:11
Kobylarz Przemysław
2
Kobylarz Przemysław
Miejsca 9 - 16
Komar Kacper
0
  6:11  7:11
Kobylarz Dominik
2
Skonieczny Mateusz
0
  2:11  7:11
Kortas Andrzej
2
Kołodziejczyk Marcin
0
  4:11  6:11
Plencler Janusz
2
Karolak Łukasz
0
  9:11  4:11
Chiziak Jacek
2
Kobylarz Dominik
2
  11:6  11:9
Kortas Andrzej
0
Plencler Janusz
2
  11:9  10:12  11:8
Chiziak Jacek
1
Kobylarz Dominik
0
  7:11  9:11
Plencler Janusz
2
Plencler Janusz
Miejsca 11 - 12
Kortas Andrzej
1
  12:10  9:11  6:11
Chiziak Jacek
2
Chiziak Jacek
Miejsca 13 - 16
Komar Kacper
0
  11:13  8:11
Skonieczny Mateusz
2
Kołodziejczyk Marcin
1
  8:11  12:10  4:11
Karolak Łukasz
2
Skonieczny Mateusz
0
  4:11  11:13
Karolak Łukasz
2
Karolak Łukasz
Miejsca 15 - 16
Komar Kacper
0
  10:12  6:11
Kołodziejczyk Marcin
2
Kołodziejczyk Marcin
Miejsca 17 - 32
Ładny Jacek
2
  11:2  11:3
Parzuchowski Kamil
0
Wójcik Maciej
0
  3:11  8:11
Janiszewski Bartosz
2
Timofiejuk Adam
0
  5:11  6:11
Sznajder Rob
2
Leszczyński Stanisław
1
  7:11  11:7  13:15
Zasowski Michał
2
Pałka Jędrzej
0
  11:13  10:12
Kawecki Tomasz
2
Czarzasty Piotr
1
  11:3  7:11  5:11
Wnuk Michał
2
Sztyber Jakub
2
  11:6  11:3
Rutkowski Krzysztof
0
Szymański Paweł
2
  11:8  11:6
Kocieł Paweł
0
Ładny Jacek
2
  11:2  11:8
Janiszewski Bartosz
0
Sznajder Rob
2
  11:8  11:9
Zasowski Michał
0
Kawecki Tomasz
2
  11:6  11:6
Wnuk Michał
0
Sztyber Jakub
1
  2:11  11:5  6:11
Szymański Paweł
2
Ładny Jacek
0
  6:11  8:11
Sznajder Rob
2
Kawecki Tomasz
0
  6:11  1:11
Szymański Paweł
2
Sznajder Rob
0
  11:13  6:11
Szymański Paweł
2
Szymański Paweł
Miejsca 19 - 20
Ładny Jacek
W
WALKOVER
Kawecki Tomasz
2
Kawecki Tomasz
Miejsca 21 - 24
Janiszewski Bartosz
2
  5:11  11:7  11:5
Zasowski Michał
1
Wnuk Michał
W
WALKOVER
Sztyber Jakub
2
Janiszewski Bartosz
1
  6:11  13:11  7:11
Sztyber Jakub
2
Sztyber Jakub
Miejsca 23 - 24
Zasowski Michał
Bye
Zasowski Michał
Miejsca 25 - 32
Parzuchowski Kamil
2
WALKOVER
Wójcik Maciej
W
Timofiejuk Adam
1
  11:5  5:11  6:11
Leszczyński Stanisław
2
Pałka Jędrzej
1
  1:11  11:6  10:12
Czarzasty Piotr
2
Rutkowski Krzysztof
0
  4:11  1:11
Kocieł Paweł
2
Parzuchowski Kamil
0
  8:11  6:11
Leszczyński Stanisław
2
Czarzasty Piotr
0
  7:11  9:11
Kocieł Paweł
2
Leszczyński Stanisław
1
  7:11  11:9  7:11
Kocieł Paweł
2
Kocieł Paweł
Miejsca 27 - 28
Parzuchowski Kamil
W
WALKOVER
Czarzasty Piotr
2
Czarzasty Piotr
Miejsca 29 - 32
Wójcik Maciej
W
WALKOVER
Timofiejuk Adam
2
Pałka Jędrzej
1
  11:13  11:6  11:13
Rutkowski Krzysztof
2
Timofiejuk Adam
2
  11:9  11:2
Rutkowski Krzysztof
0
Timofiejuk Adam
Miejsca 31 - 32
Bye
Pałka Jędrzej
Pałka Jędrzej
Stan na: 09:31:49 15-12-2017