Kahuna Cup 300+ vol. 4 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
24 Kofin WojciechNieobecny Warszawa
16 Apoń DawidNieobecny Warszawa 1382
25 Buda MichałNieobecny Lublin
1 Wójcicki MarcinPotwierdzony Warszawa 367 1
12 Nowisz SławomirPotwierdzony Warszawa 947 2
3 Kocieł PawełPotwierdzony Łańcut 473 3
11 Zając RafałPotwierdzony Warszawa 895 4
15 Zawadzki BartoszPotwierdzony Warszawa 1183 5
26 Otto JanPotwierdzony 6
9 Leszczyński StanisławPotwierdzony Warszawa 766 7
2 Podleś DawidWalkover 419 8
21 Plencler JanuszBrak informacji Poznań 1604 9
20 Karolak ŁukaszPotwierdzony Warszawa 1552 10
23 Trzaskoma AdamPotwierdzony Warszawa 2459 11
6 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 620 12
13 Timofiejuk AdamPotwierdzony Warszawa 1103 13
27 Kaniewska EmiliaPotwierdzony Warszawa 14
22 Łopaciuk PiotrPotwierdzony Siedlce 1851 15
4 Działowski MichałWalkover Warszawa 499 16
28 Olczak ŁukaszPotwierdzony Warszawa 17
8 Sztyber JakubPotwierdzony Ząbki 708 18
5 Skonieczny MateuszPotwierdzony Warszawa 567 19
19 Parzuchowski KamilPotwierdzony Warszawa 1535 20
18 Wójcik MichałPotwierdzony Kielce 1405 21
17 Czarzasty PiotrPotwierdzony Warszawa 1404 22
10 Sasinowski ArturPotwierdzony Marki 844 23
14 Rutkowski KrzysztofPotwierdzony Warszawa 1133 25
7 Olczak MateuszWalkover Piaseczno 652 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wójcicki Marcin
Bye
Wójcik Michał
0
  5:11  3:11
Kaniewska Emilia
2
Apoń Dawid
W
WALKOVER
Leszczyński Stanisław
2
Plencler Janusz
2
  11:6  11:3
Sztyber Jakub
0
Skonieczny Mateusz
0
  10:12  8:11
Trzaskoma Adam
2
Kofin Wojciech
W
WALKOVER
Zawadzki Bartosz
2
Buda Michał
W
WALKOVER
Łopaciuk Piotr
2
Bye
Kocieł Paweł
Działowski Michał
Bye
Olczak Łukasz
0
  5:11  9:11
Zając Rafał
2
Otto Jan
2
  11:5  11:4
Sasinowski Artur
0
Rutkowski Krzysztof
1
  3:11  11:6  10:12
Filipczak Arkadiusz
2
Olczak Mateusz
W
WALKOVER
Nowisz Sławomir
2
Karolak Łukasz
2
  12:10  11:4
Parzuchowski Kamil
0
Czarzasty Piotr
0
  6:11  6:11
Timofiejuk Adam
2
Bye
Podleś Dawid
Wójcicki Marcin
2
  11:3  11:5
Kaniewska Emilia
0
Leszczyński Stanisław
2
  11:7  11:8
Plencler Janusz
0
Trzaskoma Adam
0
  3:11  6:11
Zawadzki Bartosz
2
Łopaciuk Piotr
0
  5:11  0:11
Kocieł Paweł
2
Działowski Michał
W
WALKOVER
Zając Rafał
2
Otto Jan
2
  11:8  11:7
Filipczak Arkadiusz
0
Nowisz Sławomir
2
  11:9  8:11  11:6
Karolak Łukasz
1
Timofiejuk Adam
1
  11:7  5:11  6:11
Podleś Dawid
2
Wójcicki Marcin
3
  11:7  11:6  11:5
Leszczyński Stanisław
0
Zawadzki Bartosz
2
  11:3  2:11  8:11  11:5  2:11
Kocieł Paweł
3
Zając Rafał
3
  11:6  11:3  11:5
Otto Jan
0
Nowisz Sławomir
3
  11:8  11:2  11:7
Podleś Dawid
0
Wójcicki Marcin
3
  11:7  11:3  11:2
Kocieł Paweł
0
Zając Rafał
1
  9:11  11:3  12:14  8:11
Nowisz Sławomir
3
Wójcicki Marcin
3
  11:5  19:17  11:9
Nowisz Sławomir
0
Wójcicki Marcin
Miejsca 3 - 4
Kocieł Paweł
3
  11:8  11:2  12:10
Zając Rafał
0
Kocieł Paweł
Miejsca 5 - 8
Leszczyński Stanisław
0
  5:11  6:11  9:11
Zawadzki Bartosz
3
Otto Jan
3
WALKOVER
Podleś Dawid
W
Zawadzki Bartosz
3
  11:7  11:4  11:8
Otto Jan
0
Zawadzki Bartosz
Miejsca 7 - 8
Leszczyński Stanisław
Bye
Leszczyński Stanisław
Miejsca 9 - 16
Kaniewska Emilia
0
  3:11  9:11  9:11
Plencler Janusz
3
Trzaskoma Adam
3
  11:6  11:5  11:9
Łopaciuk Piotr
0
Bye
Filipczak Arkadiusz
Karolak Łukasz
3
  11:8  13:11  11:8
Timofiejuk Adam
0
Plencler Janusz
3
  11:8  11:9  11:8
Trzaskoma Adam
0
Filipczak Arkadiusz
2
  11:7  7:11  3:11  11:4  12:14
Karolak Łukasz
3
Plencler Janusz
3
  11:3  11:5  11:3
Karolak Łukasz
0
Plencler Janusz
Miejsca 11 - 12
Trzaskoma Adam
3
  11:9  11:8  14:12
Filipczak Arkadiusz
0
Trzaskoma Adam
Miejsca 13 - 16
Kaniewska Emilia
3
  11:6  11:4  11:6
Łopaciuk Piotr
0
Bye
Timofiejuk Adam
Kaniewska Emilia
0
  8:11  2:11  1:11
Timofiejuk Adam
3
Timofiejuk Adam
Miejsca 15 - 16
Łopaciuk Piotr
Bye
Łopaciuk Piotr
Miejsca 17 - 32
Bye
Wójcik Michał
Bye
Sztyber Jakub
Skonieczny Mateusz
Bye
Bye
Bye
Bye
Olczak Łukasz
Sasinowski Artur
2
  11:6  11:3
Rutkowski Krzysztof
0
Bye
Parzuchowski Kamil
Czarzasty Piotr
Bye
Wójcik Michał
0
  4:11  5:11
Sztyber Jakub
2
Skonieczny Mateusz
Bye
Olczak Łukasz
3
  11:7  11:3  11:4
Sasinowski Artur
0
Parzuchowski Kamil
2
  11:9  9:11  12:10
Czarzasty Piotr
1
Sztyber Jakub
3
  11:6  11:13  12:10  11:7
Skonieczny Mateusz
1
Olczak Łukasz
3
  11:2  11:1  11:9
Parzuchowski Kamil
0
Sztyber Jakub
0
  3:11  4:11  5:11
Olczak Łukasz
3
Olczak Łukasz
Miejsca 19 - 20
Skonieczny Mateusz
3
  11:9  7:11  11:3  11:4
Parzuchowski Kamil
1
Skonieczny Mateusz
Miejsca 21 - 24
Wójcik Michał
Bye
Sasinowski Artur
1
  8:11  11:8  7:11  13:15
Czarzasty Piotr
3
Wójcik Michał
3
  12:10  11:4  9:11  12:10
Czarzasty Piotr
1
Wójcik Michał
Miejsca 23 - 24
Bye
Sasinowski Artur
Sasinowski Artur
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Rutkowski Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Bye
Rutkowski Krzysztof
Bye
Bye
Rutkowski Krzysztof
Rutkowski Krzysztof
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:51:56 17-12-2017