Karakal - Trzej Królowie Squasha PFS B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 10 1
6 Świąder MichałPotwierdzony Wrocław 40 2
7 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 44 3
2 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 28 4
3 Karp AdamPotwierdzony Łódź 33 5
4 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 37 6
14 Ciszewski MarcinPotwierdzony Łódź 131 7
5 Krzyżaniak TomaszPotwierdzony Łódź 39 8
40 Witkowska DominikaPotwierdzony Warszawa 447 9
9 Górzyński BartoszPotwierdzony Łódź 73 10
16 Florczyk PiotrPotwierdzony Łódź 144 11
10 Ratigowski MarcinPotwierdzony Warszawa 76 12
8 Sowa Grzegorz TigerPotwierdzony Zielona Góra 65 13
12 Wąsowski PawełPotwierdzony Wrocław 103 14
11 Dałek MarcinPotwierdzony Łódź 95 15
20 Kopiec TomaszWalkover Łódź 179 16
18 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 151 17
21 Rogalski ArturPotwierdzony Warszawa 210 18
28 Meckien BartoszPotwierdzony 303 19
13 Gajos JakubWalkover Łódź 122 20
37 Janiszewski PawełPotwierdzony Łódź 385 21
26 Kędzierski MateuszWalkover Jaworzno 257 22
31 Bobkowski PrzemysławPotwierdzony Bydgoszcz 314 23
43 Polinceusz DariuszWalkover Piotrków Trybunalski 567 24
23 Wicher MateuszPotwierdzony Jaworzno 233 25
35 Sapierzyński RobertWalkover Szczecin 375 26
27 Rogaczewski FilipPotwierdzony Gdańsk 298 27
22 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 221 28
24 Owczarz JakubPotwierdzony Gdańsk 242 29
49 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 736 30
53 Suliński PiotrPotwierdzony 891 31
60 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 1798 32
39 Dudek KamilPotwierdzony Katowice 418 33
34 Wyskiel MaciejPotwierdzony Gdańsk 356 34
42 Bąkowski RafałPotwierdzony 500 35
33 Zioło ArturPotwierdzony Wrocław 349 36
36 Drobnik RafałPotwierdzony Łódź 378 37
29 Suwalski HubertPotwierdzony Koluszki 305 38
55 Cielecka JustynaPotwierdzony Łódź 899 39
59 Talar MarcinWalkover Łódź 1465 40
30 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 309 41
47 Markiewicz ArturWalkover Łódź 665 42
48 Banaszek ArkadiuszWalkover Ustronie 717 43
51 Kaczmarek NikodemWalkover Aleksandrów Łódzki 822 44
54 Wyrzykowski RobertPotwierdzony Łódź 894 45
19 Wilas DawidWalkover Bolesławiec 154 46
25 Skarbiński PrzemysławWalkover Niemcz 247 47
32 Greczka DariuszWalkover Lublewo Gdańskie 338 48
46 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 663 49
57 Mościcki ArturWalkover Łódź 958 50
45 Tarsalewski RafałPotwierdzony Pabianice 624 51
38 Białas PawełWalkover Jaworzno 397 52
41 Kaźmierczak KacperPotwierdzony Łódź 462 53
52 Kośliński SebastianWalkover Łódź 860 54
50 Walaszczyk RafałWalkover Łódź 741 55
17 Mróz JacekWalkover Wrocław 146 56
58 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 1067 57
44 Michałowski TomaszWalkover Łódź 606 58
56 Śmieszek MichałPotwierdzony Łódź 907 59
15 Siemaszko MichałWalkover Łódź 136 60


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-01-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Kaleemullah
Bye
Suliński Piotr
2
WALKOVER
Skarbiński Przemysław
W
Kopiec Tomasz
2
  11:9  11:4
Walaszczyk Rafał
0
Zioło Artur
0
  7:11  3:11
Gajos Jakub
2
Florczyk Piotr
2
  11:4  11:8
Rzeszutko Małgorzata
0
Janiszewski Paweł
2
  11:4  11:7
Suwalski Hubert
0
Rogaczewski Filip
2
  11:7  11:4
Michałowski Tomasz
0
Banaszek Arkadiusz
0
  2:11  3:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Hibner Jacek
2
  11:4  11:2
Cielecka Justyna
0
Białas Paweł
0
  2:11  5:11
Rogalski Artur
2
Kaczyński Emil
0
  7:11  10:12
Witkowska Dominika
2
Sapierzyński Robert
2
  7:11  11:7  11:6
Siemaszko Michał
1
Wąsowski Paweł
2
  11:5  11:9
Wyskiel Maciej
0
Kośliński Sebastian
0
  7:11  2:11
Bobkowski Przemysław
2
Wilas Dawid
W
WALKOVER
Kroll Adam
2
Bye
Kurek Michał
Karp Adam
Bye
Dudek Kamil
1
  11:8  7:11  11:13
Podgórski Bartłomiej
2
Wicher Mateusz
2
  11:3  11:5
Kaczmarek Nikodem
0
Tarsalewski Rafał
0
  4:11  2:11
Ratigowski Marcin
2
Dałek Marcin
2
  11:5  11:9
Kaźmierczak Kacper
0
Drobnik Rafał
0
  7:11  8:11
Kędzierski Mateusz
2
Owczarz Jakub
2
  11:4  11:3
Wyrzykowski Robert
0
Śmieszek Michał
0
  6:11  3:11
Świąder Michał
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:4  11:2
Mościcki Artur
0
Markiewicz Artur
0
  10:12  2:11
Żak Marcin
2
Meckien Bartosz
2
  11:7  11:4
Bąkowski Rafał
0
Przybyłek Paweł
0
  2:11  3:11
Ciszewski Marcin
2
Górzyński Bartosz
2
  11:3  11:3
Talar Marcin
0
Polinceusz Dariusz
2
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Greczka Dariusz
1
  5:11  11:9  9:11
Kucharski Marcin
2
Bye
Przybysz Grzegorz
Khan Kaleemullah
2
  11:4  11:5
Suliński Piotr
0
Kopiec Tomasz
2
  9:11  11:5  12:10
Gajos Jakub
1
Florczyk Piotr
2
  11:4  11:9
Janiszewski Paweł
0
Rogaczewski Filip
0
  2:11  7:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Hibner Jacek
2
  11:7  11:5
Rogalski Artur
0
Witkowska Dominika
2
  11:6  6:11  11:4
Sapierzyński Robert
1
Wąsowski Paweł
2
  11:4  14:12
Bobkowski Przemysław
0
Kroll Adam
0
  1:11  8:11
Kurek Michał
2
Karp Adam
2
  11:4  11:3
Podgórski Bartłomiej
0
Wicher Mateusz
0
  10:12  7:11
Ratigowski Marcin
2
Dałek Marcin
2
  11:9  6:11  11:3
Kędzierski Mateusz
1
Owczarz Jakub
0
  2:11  0:11
Świąder Michał
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:5  11:8
Żak Marcin
0
Meckien Bartosz
0
  4:11  6:11
Ciszewski Marcin
2
Górzyński Bartosz
2
  11:2  11:4
Polinceusz Dariusz
0
Kucharski Marcin
0
  1:11  6:11
Przybysz Grzegorz
2
Khan Kaleemullah
2
  11:8  11:4
Kopiec Tomasz
0
Florczyk Piotr
0
  5:11  8:11
Krzyżaniak Tomasz
2
Hibner Jacek
2
  11:9  9:11  12:10
Witkowska Dominika
1
Wąsowski Paweł
0
  5:11  5:11
Kurek Michał
2
Karp Adam
2
  11:8  10:12  11:7
Ratigowski Marcin
1
Dałek Marcin
0
  6:11  4:11
Świąder Michał
2
Sowa Grzegorz Tiger
1
  12:10  6:11  6:11
Ciszewski Marcin
2
Górzyński Bartosz
1
  5:11  11:9  5:11
Przybysz Grzegorz
2
Khan Kaleemullah
2
  11:4  17:15
Krzyżaniak Tomasz
0
Hibner Jacek
2
  11:2  9:11  11:6
Kurek Michał
1
Karp Adam
0
  12:14  10:12
Świąder Michał
2
Ciszewski Marcin
1
  11:9  5:11  6:11
Przybysz Grzegorz
2
Khan Kaleemullah
3
  12:10  11:4  11:9
Hibner Jacek
0
Świąder Michał
3
  9:11  11:4  12:10  11:3
Przybysz Grzegorz
1
Khan Kaleemullah
3
  11:4  11:1  11:6
Świąder Michał
0
Khan Kaleemullah
Miejsca 3 - 4
Hibner Jacek
2
  6:11  11:4  5:9  13:11  7:11
Przybysz Grzegorz
2
Przybysz Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Krzyżaniak Tomasz
1
  14:12  9:11  10:12
Kurek Michał
2
Karp Adam
2
  11:2  11:9
Ciszewski Marcin
0
Kurek Michał
1
  10:12  11:8  6:11
Karp Adam
2
Karp Adam
Miejsca 7 - 8
Krzyżaniak Tomasz
0
  6:11  7:11
Ciszewski Marcin
2
Ciszewski Marcin
Miejsca 9 - 16
Kopiec Tomasz
1
  11:8  4:11  7:11
Florczyk Piotr
2
Witkowska Dominika
2
  11:9  11:9
Wąsowski Paweł
0
Ratigowski Marcin
2
  9:11  11:5  11:4
Dałek Marcin
1
Sowa Grzegorz Tiger
0
  2:11  10:12
Górzyński Bartosz
2
Florczyk Piotr
0
  8:11  10:12
Witkowska Dominika
2
Ratigowski Marcin
0
  2:11  9:11
Górzyński Bartosz
2
Witkowska Dominika
2
  11:6  3:11  11:8
Górzyński Bartosz
1
Witkowska Dominika
Miejsca 11 - 12
Florczyk Piotr
2
  11:9  11:9
Ratigowski Marcin
0
Florczyk Piotr
Miejsca 13 - 16
Kopiec Tomasz
W
WALKOVER
Wąsowski Paweł
2
Dałek Marcin
0
  8:11  9:11
Sowa Grzegorz Tiger
2
Wąsowski Paweł
1
  7:11  11:8  6:11
Sowa Grzegorz Tiger
2
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 15 - 16
Kopiec Tomasz
W
WALKOVER
Dałek Marcin
2
Dałek Marcin
Miejsca 17 - 32
Suliński Piotr
0
  7:11  12:14
Gajos Jakub
2
Janiszewski Paweł
2
  11:7  11:7
Rogaczewski Filip
0
Rogalski Artur
2
  13:11  11:8
Sapierzyński Robert
0
Bobkowski Przemysław
2
  11:5  12:10
Kroll Adam
0
Podgórski Bartłomiej
2
  11:8  11:8
Wicher Mateusz
0
Kędzierski Mateusz
2
  9:11  11:5  11:3
Owczarz Jakub
1
Żak Marcin
1
  5:11  11:7  8:11
Meckien Bartosz
2
Polinceusz Dariusz
2
  11:6  11:6
Kucharski Marcin
0
Gajos Jakub
2
  11:3  11:7
Janiszewski Paweł
0
Rogalski Artur
2
  11:7  11:0
Bobkowski Przemysław
0
Podgórski Bartłomiej
2
  9:11  11:6  11:9
Kędzierski Mateusz
1
Meckien Bartosz
2
  11:3  11:7
Polinceusz Dariusz
0
Gajos Jakub
W
WALKOVER
Rogalski Artur
2
Podgórski Bartłomiej
2
  11:8  14:12
Meckien Bartosz
0
Rogalski Artur
0
  9:11  9:11
Podgórski Bartłomiej
2
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 19 - 20
Gajos Jakub
W
WALKOVER
Meckien Bartosz
2
Meckien Bartosz
Miejsca 21 - 24
Janiszewski Paweł
2
  13:11  11:3
Bobkowski Przemysław
0
Kędzierski Mateusz
2
  11:5  12:10
Polinceusz Dariusz
0
Janiszewski Paweł
2
WALKOVER
Kędzierski Mateusz
W
Janiszewski Paweł
Miejsca 23 - 24
Bobkowski Przemysław
2
WALKOVER
Polinceusz Dariusz
W
Bobkowski Przemysław
Miejsca 25 - 32
Suliński Piotr
0
  8:11  4:11
Rogaczewski Filip
2
Sapierzyński Robert
2
  11:6  15:13
Kroll Adam
0
Wicher Mateusz
2
  11:5  11:7
Owczarz Jakub
0
Żak Marcin
2
  11:2  11:3
Kucharski Marcin
0
Rogaczewski Filip
0
  7:11  8:11
Sapierzyński Robert
2
Wicher Mateusz
2
  11:8  11:4
Żak Marcin
0
Sapierzyński Robert
W
WALKOVER
Wicher Mateusz
2
Wicher Mateusz
Miejsca 27 - 28
Rogaczewski Filip
2
  12:10  7:11  11:9
Żak Marcin
1
Rogaczewski Filip
Miejsca 29 - 32
Suliński Piotr
0
  6:11  6:11
Kroll Adam
2
Owczarz Jakub
2
  11:2  12:10
Kucharski Marcin
0
Kroll Adam
0
  9:11  11:13
Owczarz Jakub
2
Owczarz Jakub
Miejsca 31 - 32
Suliński Piotr
2
  11:7  11:6
Kucharski Marcin
0
Suliński Piotr
Miejsca 33 - 64
Bye
Skarbiński Przemysław
Walaszczyk Rafał
0
  12:14  2:11
Zioło Artur
2
Rzeszutko Małgorzata
1
  11:8  8:11  6:11
Suwalski Hubert
2
Michałowski Tomasz
1
  11:5  5:11  4:11
Banaszek Arkadiusz
2
Cielecka Justyna
2
  11:8  11:6
Białas Paweł
0
Kaczyński Emil
2
WALKOVER
Siemaszko Michał
W
Wyskiel Maciej
2
  11:1  11:0
Kośliński Sebastian
0
Wilas Dawid
Bye
Bye
Dudek Kamil
Kaczmarek Nikodem
2
  11:4  11:6
Tarsalewski Rafał
0
Kaźmierczak Kacper
0
  9:11  4:11
Drobnik Rafał
2
Wyrzykowski Robert
2
  11:1  11:4
Śmieszek Michał
0
Mościcki Artur
0
  7:11  4:11
Markiewicz Artur
2
Bąkowski Rafał
2
  11:1  11:4
Przybyłek Paweł
0
Talar Marcin
2
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Greczka Dariusz
Bye
Skarbiński Przemysław
W
WALKOVER
Zioło Artur
2
Suwalski Hubert
2
  11:9  7:11  11:6
Banaszek Arkadiusz
1
Cielecka Justyna
2
  3:11  11:4  11:9
Kaczyński Emil
1
Wyskiel Maciej
2
WALKOVER
Wilas Dawid
W
Dudek Kamil
2
  11:6  11:9
Kaczmarek Nikodem
0
Drobnik Rafał
2
  11:7  11:6
Wyrzykowski Robert
0
Markiewicz Artur
0
  4:11  8:11
Bąkowski Rafał
2
Talar Marcin
2
  9:11  14:12  11:5
Greczka Dariusz
1
Zioło Artur
2
  12:10  11:5
Suwalski Hubert
0
Cielecka Justyna
0
  4:11  7:11
Wyskiel Maciej
2
Dudek Kamil
2
  11:9  7:11  11:6
Drobnik Rafał
1
Bąkowski Rafał
2
  11:5  11:2
Talar Marcin
0
Zioło Artur
1
  10:12  11:8  8:11
Wyskiel Maciej
2
Dudek Kamil
2
  11:7  11:3
Bąkowski Rafał
0
Wyskiel Maciej
1
  11:6  9:11  6:11
Dudek Kamil
2
Dudek Kamil
Miejsca 35 - 36
Zioło Artur
1
  11:8  8:11  3:11
Bąkowski Rafał
2
Bąkowski Rafał
Miejsca 37 - 40
Suwalski Hubert
2
  11:7  11:8
Cielecka Justyna
0
Drobnik Rafał
2
  11:5  11:5
Talar Marcin
0
Suwalski Hubert
1
  11:9  3:11  5:11
Drobnik Rafał
2
Drobnik Rafał
Miejsca 39 - 40
Cielecka Justyna
2
WALKOVER
Talar Marcin
W
Cielecka Justyna
Miejsca 41 - 48
Skarbiński Przemysław
W
WALKOVER
Banaszek Arkadiusz
2
Kaczyński Emil
2
WALKOVER
Wilas Dawid
W
Kaczmarek Nikodem
2
  8:11  11:9  11:6
Wyrzykowski Robert
1
Markiewicz Artur
2
WALKOVER
Greczka Dariusz
W
Banaszek Arkadiusz
W
WALKOVER
Kaczyński Emil
2
Kaczmarek Nikodem
W
WALKOVER
Markiewicz Artur
2
Kaczyński Emil
2
WALKOVER
Markiewicz Artur
W
Kaczyński Emil
Miejsca 43 - 44
Banaszek Arkadiusz
2
WALKOVER
Kaczmarek Nikodem
W
Banaszek Arkadiusz
Miejsca 45 - 48
Skarbiński Przemysław
W
WALKOVER
Wilas Dawid
2
Wyrzykowski Robert
2
WALKOVER
Greczka Dariusz
W
Wilas Dawid
W
WALKOVER
Wyrzykowski Robert
2
Wyrzykowski Robert
Miejsca 47 - 48
Skarbiński Przemysław
2
WALKOVER
Greczka Dariusz
W
Skarbiński Przemysław
Miejsca 49 - 64
Bye
Walaszczyk Rafał
Rzeszutko Małgorzata
2
  15:13  11:9
Michałowski Tomasz
0
Białas Paweł
2
WALKOVER
Siemaszko Michał
W
Kośliński Sebastian
Bye
Bye
Tarsalewski Rafał
Kaźmierczak Kacper
2
  11:7  7:11  11:5
Śmieszek Michał
1
Mościcki Artur
2
  13:11  11:6
Przybyłek Paweł
0
Mróz Jacek
Bye
Walaszczyk Rafał
W
WALKOVER
Rzeszutko Małgorzata
2
Białas Paweł
2
  11:2  11:2
Kośliński Sebastian
0
Tarsalewski Rafał
2
  11:8  12:10
Kaźmierczak Kacper
0
Mościcki Artur
2
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Rzeszutko Małgorzata
2
  12:10  9:11  11:0
Białas Paweł
1
Tarsalewski Rafał
0
  8:11  4:11
Mościcki Artur
2
Rzeszutko Małgorzata
2
WALKOVER
Mościcki Artur
W
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 51 - 52
Białas Paweł
W
WALKOVER
Tarsalewski Rafał
2
Tarsalewski Rafał
Miejsca 53 - 56
Walaszczyk Rafał
W
WALKOVER
Kośliński Sebastian
2
Kaźmierczak Kacper
2
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Kośliński Sebastian
W
WALKOVER
Kaźmierczak Kacper
2
Kaźmierczak Kacper
Miejsca 55 - 56
Walaszczyk Rafał
2
WALKOVER
Mróz Jacek
W
Walaszczyk Rafał
Miejsca 57 - 64
Bye
Michałowski Tomasz
Siemaszko Michał
Bye
Bye
Śmieszek Michał
Przybyłek Paweł
Bye
Michałowski Tomasz
2
WALKOVER
Siemaszko Michał
W
Śmieszek Michał
0
  9:11  8:11
Przybyłek Paweł
2
Michałowski Tomasz
W
WALKOVER
Przybyłek Paweł
2
Przybyłek Paweł
Miejsca 59 - 60
Siemaszko Michał
W
WALKOVER
Śmieszek Michał
2
Śmieszek Michał
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 13:58:06 16-12-2017