Kat. B w Squash Up - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Zjawin JakubBrak informacji Zielona Góra 182 1
14 Matukiewicz MarekBrak informacji Poznań 2273 2
7 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 410 3
3 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 213 4
5 Jagiełowicz SylwesterBrak informacji Zielona Góra 291 5
1 Przygocki PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 178 6
9 Kucza PrzemysławBrak informacji Gubin 513 7
12 Dąbrowski GrzegorzBrak informacji Zielona Góra 1246 8
4 Sawicki ŁukaszBrak informacji Zielona Góra 274 9
8 Bąk BorysBrak informacji Zielona Góra 463 10
11 Narkun RobertBrak informacji Stary Raduszec 697 11
15 Janowski TomaszBrak informacji Zielona Góra 2416 12
6 Manow StefanBrak informacji 310 13
10 Rozestwiński JacekBrak informacji Zielona Góra 563 14
13 Smulski HubertBrak informacji Zielona Góra 1667 15
16 Adamczak JakubBrak informacji Wilkanowo 2455 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Przygocki Przemysław
2
  11:13  13:11  11:3
Rozestwiński Jacek
1
Matukiewicz Marek
2
  11:13  13:11  13:11
Narkun Robert
1
Bąk Borys
1
  13:11  11:13  11:13
Kucza Przemysław
2
Adamczak Jakub
0
  11:13  11:13
Ripa Adam
2
Sawicki Łukasz
0
  6:11  9:11  9:11
Sobków Szymon
3
Manow Stefan
1
  9:11  11:9  9:11
Dąbrowski Grzegorz
2
Janowski Tomasz
1
  11:2  13:15  3:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Smulski Hubert
0
  0:11  0:11  0:11
Zjawin Jakub
3
Przygocki Przemysław
0
  11:13  11:13
Matukiewicz Marek
2
Kucza Przemysław
0
  11:13  11:13
Ripa Adam
2
Sobków Szymon
2
  13:11  13:11
Dąbrowski Grzegorz
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  11:13  11:13
Zjawin Jakub
2
Matukiewicz Marek
2
  13:11  13:11
Ripa Adam
0
Sobków Szymon
0
  11:13  11:13
Zjawin Jakub
2
Matukiewicz Marek
0
  11:13  11:13
Zjawin Jakub
2
Zjawin Jakub
Miejsca 3 - 4
Ripa Adam
0
  11:13  11:13
Sobków Szymon
2
Sobków Szymon
Miejsca 5 - 8
Przygocki Przemysław
2
  13:11  13:11
Kucza Przemysław
0
Dąbrowski Grzegorz
0
  11:13  11:13
Jagiełowicz Sylwester
2
Przygocki Przemysław
0
  11:13  11:13
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 7 - 8
Kucza Przemysław
2
  13:11  13:11
Dąbrowski Grzegorz
0
Kucza Przemysław
Miejsca 9 - 16
Rozestwiński Jacek
0
  11:13  11:13
Narkun Robert
2
Bąk Borys
2
  13:11  13:11
Adamczak Jakub
0
Sawicki Łukasz
2
  13:11  13:11
Manow Stefan
0
Janowski Tomasz
2
  11:3  11:3
Smulski Hubert
0
Narkun Robert
0
  11:13  11:13
Bąk Borys
2
Sawicki Łukasz
2
  13:11  13:11
Janowski Tomasz
0
Bąk Borys
0
  11:13  11:13
Sawicki Łukasz
2
Sawicki Łukasz
Miejsca 11 - 12
Narkun Robert
2
  13:11  13:11
Janowski Tomasz
0
Narkun Robert
Miejsca 13 - 16
Rozestwiński Jacek
2
  13:11  13:11
Adamczak Jakub
0
Manow Stefan
2
  13:11  13:11
Smulski Hubert
0
Rozestwiński Jacek
0
  11:13  11:13
Manow Stefan
2
Manow Stefan
Miejsca 15 - 16
Adamczak Jakub
0
  11:13  11:13
Smulski Hubert
2
Smulski Hubert
Stan na: 20:11:33 20-11-2017