Lipcowy Ogród OPEN - II OMB 2017 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 29 1
2 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 45 2
4 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 71 3
3 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 48 4
7 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 84 5
6 Michalczuk PawełPotwierdzony Białystok 79 6
5 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 72 7
8 Busłowski LeszekPotwierdzony 106 8
9 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 127 9
14 Aksiucik PawełPotwierdzony Białystok 381 10
10 Gawryluk OlafPotwierdzony Białystok 169 11
23 Czaban IgorWalkover Zaścianki 619 12
18 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 558 13
16 Łukaszewicz AdamPotwierdzony Białystok 464 14
11 Piekarski MichałPotwierdzony Białystok 277 15
31 Czaban ŁukaszWalkover Zaścianki 1056 16
17 Jońca WojciechPotwierdzony Olsztyn 526 17
13 Ginter JakubPotwierdzony 357 18
12 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 278 19
21 Szmigiel PiotrPotwierdzony Olsztyn 587 20
25 Chojnowski RafałPotwierdzony 725 21
28 Ostaszewski AdamPotwierdzony Białystok 896 22
15 Kułak PawełPotwierdzony Białystok 436 23
27 Popko KingaPotwierdzony 746 24
22 Dębicki GrzegorzPotwierdzony 602 25
37 Kraszewski BartoszPotwierdzony Białystok 1615 26
30 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 1035 27
20 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 579 28
32 Grochocki TomaszPotwierdzony Białystok 1080 29
33 Tomczyk KonradPotwierdzony Białystok 1334 30
24 Kozak AgataWalkover Białystok 722 32
26 Gorzeń JerzyNieobecny Lublin 735 32
34 Gawryluk MonikaPotwierdzony Białystok 1353 33
35 Bołtryk TomaszPotwierdzony Białystok 1450 34
19 Królewska ElżbietaPotwierdzony 569 35
39 Rusinkiewicz ŁukaszPotwierdzony Olsztyn 36
36 Łącki KamilWalkover Białystok 1491 40
29 Soszka AleksandraWalkover 995 40
38 Popko HannaPotwierdzony Białystok 2863 41


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 22-05-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Popko Łukasz
Bye
Bye
Popko Aleksandra
Czaban Łukasz
3
  11:0  11:1  11:2
Rusinkiewicz Łukasz
0
Bye
Kułak Paweł
Aksiucik Paweł
Bye
Bye
Szmigiel Piotr
Gorzeń Jerzy
W
WALKOVER
Łącki Kamil
W
Bye
Michalczuk Paweł
Busłowski Leszek
Bye
Bye
Dębicki Grzegorz
Jońca Wojciech
3
  11:4  11:3  11:5
Bołtryk Tomasz
0
Bye
Gawryluk Olaf
Łukaszewicz Adam
Bye
Bye
Grochocki Tomasz
Chojnowski Rafał
Bye
Bye
Soszka Stefan
Daniluk Rafał
Bye
Bye
Purta Dariusz
Popko Kinga
Bye
Bye
Piekarski Michał
Ginter Jakub
Bye
Gawryluk Monika
0
  4:11  4:11  4:11
Czaban Igor
3
Kozak Agata
3
  11:3  11:7  11:4
Popko Hanna
0
Bye
Królewski Edward
Michałowski Krzysztof
Bye
Tomczyk Konrad
3
  11:3  11:2  11:4
Soszka Aleksandra
0
Purzewski Mateusz
Bye
Bye
Purta Maciej
Piskórz Tomasz
Bye
Kraszewski Bartosz
3
  7:11  11:4  11:8  5:11  11:5
Królewska Elżbieta
2
Ostaszewski Adam
Bye
Bye
Gnitecki Przemysław
Popko Łukasz
3
  11:5  11:9  11:5
Popko Aleksandra
0
Czaban Łukasz
3
  11:1  11:6  11:1
Kułak Paweł
0
Aksiucik Paweł
3
  11:7  11:9  11:9
Szmigiel Piotr
0
Gorzeń Jerzy
W
WALKOVER
Michalczuk Paweł
3
Busłowski Leszek
3
  11:8  11:6  11:8
Dębicki Grzegorz
0
Jońca Wojciech
1
  11:3  5:11  13:15  8:11
Gawryluk Olaf
3
Łukaszewicz Adam
3
  10:12  11:5  11:8  11:3
Grochocki Tomasz
1
Chojnowski Rafał
0
  7:11  3:11  6:11
Soszka Stefan
3
Daniluk Rafał
3
  11:1  11:1  11:1
Purta Dariusz
0
Popko Kinga
0
  5:11  5:11  0:11
Piekarski Michał
3
Ginter Jakub
0
  9:11  9:11  9:11
Czaban Igor
3
Kozak Agata
0
  3:11  7:11  10:12
Królewski Edward
3
Michałowski Krzysztof
3
  11:1  11:1  11:0
Tomczyk Konrad
0
Purzewski Mateusz
3
  11:4  5:11  11:5  11:9
Purta Maciej
1
Piskórz Tomasz
3
  11:1  11:6  11:4
Kraszewski Bartosz
0
Ostaszewski Adam
0
  6:11  4:11  4:11
Gnitecki Przemysław
3
Popko Łukasz
3
  11:3  11:5  11:8
Czaban Łukasz
0
Aksiucik Paweł
0
  8:11  5:11  7:11
Michalczuk Paweł
3
Busłowski Leszek
3
  11:8  11:4  11:2
Gawryluk Olaf
0
Łukaszewicz Adam
0
  6:11  9:11  3:11
Soszka Stefan
3
Daniluk Rafał
3
  11:4  11:6  11:7
Piekarski Michał
0
Czaban Igor
0
  8:11  7:11  5:11
Królewski Edward
3
Michałowski Krzysztof
3
  11:4  11:4  11:1
Purzewski Mateusz
0
Piskórz Tomasz
0
  6:11  4:11  8:11
Gnitecki Przemysław
3
Popko Łukasz
3
  11:7  11:9  13:11
Michalczuk Paweł
0
Busłowski Leszek
1
  16:14  8:11  9:11  4:11
Soszka Stefan
3
Daniluk Rafał
3
  11:9  10:12  11:8  7:11  11:7
Królewski Edward
2
Michałowski Krzysztof
1
  8:11  8:11  11:8  5:11
Gnitecki Przemysław
3
Popko Łukasz
3
  11:8  11:6  11:5
Soszka Stefan
0
Daniluk Rafał
0
  7:11  5:11  8:11
Gnitecki Przemysław
3
Popko Łukasz
3
  10:12  11:8  5:11  11:5  11:7
Gnitecki Przemysław
2
Popko Łukasz
Miejsca 3 - 4
Soszka Stefan
3
  4:11  11:3  12:10  9:11  11:4
Daniluk Rafał
2
Soszka Stefan
Miejsca 5 - 8
Michalczuk Paweł
3
  6:11  11:3  11:6  7:11  11:8
Busłowski Leszek
2
Królewski Edward
2
  11:6  11:13  5:11  11:7  7:11
Michałowski Krzysztof
3
Michalczuk Paweł
2
  9:11  11:8  11:6  8:11  1:11
Michałowski Krzysztof
3
Michałowski Krzysztof
Miejsca 7 - 8
Busłowski Leszek
1
  7:11  11:9  5:11  10:12
Królewski Edward
3
Królewski Edward
Miejsca 9 - 16
Czaban Łukasz
2
  6:11  11:8  14:16  12:10  8:11
Aksiucik Paweł
3
Gawryluk Olaf
3
  11:3  11:7  11:2
Łukaszewicz Adam
0
Piekarski Michał
0
  8:11  8:11  5:11
Czaban Igor
3
Purzewski Mateusz
0
  7:11  5:11  7:11
Piskórz Tomasz
3
Aksiucik Paweł
3
  9:11  9:11  11:5  11:9  12:10
Gawryluk Olaf
2
Czaban Igor
W
WALKOVER
Piskórz Tomasz
3
Aksiucik Paweł
0
  4:11  9:11  6:11
Piskórz Tomasz
3
Piskórz Tomasz
Miejsca 11 - 12
Gawryluk Olaf
3
WALKOVER
Czaban Igor
W
Gawryluk Olaf
Miejsca 13 - 16
Czaban Łukasz
W
WALKOVER
Łukaszewicz Adam
3
Piekarski Michał
2
  18:16  4:11  11:5  8:11  10:12
Purzewski Mateusz
3
Łukaszewicz Adam
1
  6:11  9:11  11:6  6:11
Purzewski Mateusz
3
Purzewski Mateusz
Miejsca 15 - 16
Bye
Piekarski Michał
Piekarski Michał
Miejsca 17 - 32
Popko Aleksandra
0
  6:11  4:11  3:11
Kułak Paweł
3
Szmigiel Piotr
3
WALKOVER
Gorzeń Jerzy
W
Dębicki Grzegorz
1
  11:4  6:11  0:11  4:11
Jońca Wojciech
3
Grochocki Tomasz
0
  5:11  10:12  7:11
Chojnowski Rafał
3
Purta Dariusz
1
  11:5  8:11  8:11  6:11
Popko Kinga
3
Ginter Jakub
3
  11:5  11:2  11:4
Kozak Agata
0
Tomczyk Konrad
0
  6:11  4:11  8:11
Purta Maciej
3
Kraszewski Bartosz
0
  4:11  9:11  7:11
Ostaszewski Adam
3
Kułak Paweł
0
  4:11  5:11  9:11
Szmigiel Piotr
3
Jońca Wojciech
3
  11:6  11:3  11:3
Chojnowski Rafał
0
Popko Kinga
0
  2:11  2:11  2:11
Ginter Jakub
3
Purta Maciej
3
  11:8  11:2  11:8
Ostaszewski Adam
0
Szmigiel Piotr
1
  1:11  11:7  7:11  7:11
Jońca Wojciech
3
Ginter Jakub
3
  11:8  11:8  11:13  7:11  12:10
Purta Maciej
2
Jońca Wojciech
3
  11:5  11:9  11:9
Ginter Jakub
0
Jońca Wojciech
Miejsca 19 - 20
Szmigiel Piotr
0
  5:11  9:11  5:11
Purta Maciej
3
Purta Maciej
Miejsca 21 - 24
Kułak Paweł
0
  10:12  15:17  8:11
Chojnowski Rafał
3
Popko Kinga
0
  1:11  10:12  5:11
Ostaszewski Adam
3
Chojnowski Rafał
3
  11:4  11:2  11:9
Ostaszewski Adam
0
Chojnowski Rafał
Miejsca 23 - 24
Kułak Paweł
3
  11:7  11:6  9:11  11:6
Popko Kinga
1
Kułak Paweł
Miejsca 25 - 32
Popko Aleksandra
Bye
Dębicki Grzegorz
3
  13:11  2:11  11:9  6:11  12:10
Grochocki Tomasz
2
Purta Dariusz
3
WALKOVER
Kozak Agata
W
Tomczyk Konrad
1
  7:11  11:4  6:11  3:11
Kraszewski Bartosz
3
Popko Aleksandra
1
  8:11  7:11  11:8  8:11
Dębicki Grzegorz
3
Purta Dariusz
0
  4:11  5:11  8:11
Kraszewski Bartosz
3
Dębicki Grzegorz
3
  7:11  11:6  12:10  11:0
Kraszewski Bartosz
1
Dębicki Grzegorz
Miejsca 27 - 28
Popko Aleksandra
3
  5:11  8:11  11:4  11:7  11:9
Purta Dariusz
2
Popko Aleksandra
Miejsca 29 - 32
Bye
Grochocki Tomasz
Bye
Tomczyk Konrad
Grochocki Tomasz
3
  11:7  12:10  8:11  11:7
Tomczyk Konrad
1
Grochocki Tomasz
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Rusinkiewicz Łukasz
Bye
Bye
Bye
Łącki Kamil
Bye
Bye
Bye
Bołtryk Tomasz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Gawryluk Monika
Popko Hanna
Bye
Bye
Soszka Aleksandra
Bye
Bye
Bye
Królewska Elżbieta
Bye
Bye
Bye
Rusinkiewicz Łukasz
Bye
Łącki Kamil
Bye
Bołtryk Tomasz
Bye
Bye
Bye
Bye
Gawryluk Monika
3
  11:4  11:2  11:7
Popko Hanna
0
Soszka Aleksandra
Bye
Królewska Elżbieta
Bye
Rusinkiewicz Łukasz
3
WALKOVER
Łącki Kamil
W
Bołtryk Tomasz
Bye
Bye
Gawryluk Monika
Soszka Aleksandra
W
WALKOVER
Królewska Elżbieta
3
Rusinkiewicz Łukasz
0
  2:11  7:11  6:11
Bołtryk Tomasz
3
Gawryluk Monika
3
  4:11  11:9  7:11  11:8  11:3
Królewska Elżbieta
2
Bołtryk Tomasz
2
  7:11  11:8  11:9  7:11  8:11
Gawryluk Monika
3
Gawryluk Monika
Miejsca 35 - 36
Rusinkiewicz Łukasz
0
  6:11  6:11  3:11
Królewska Elżbieta
3
Królewska Elżbieta
Miejsca 37 - 40
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Popko Hanna
Bye
Bye
Bye
Bye
Popko Hanna
Bye
Bye
Popko Hanna
Popko Hanna
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:56:10 27-07-2017