MYSQUASH OPEN KAT. B+ , 11.08 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 9 1
2 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 13 2
9 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 106 3
4 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 53 4
16 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 248 5
6 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 64 6
5 Chomicki PiotrPotwierdzony Szczecin 58 7
3 Andrzejczak KarolWalkover Poznań 33 8
11 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 141 9
10 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 118 10
12 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 156 11
7 Kabaciński MaciejWalkover Poznań? 82 12
13 Misiński MaciejPotwierdzony Wrocław 162 13
14 Pierzgalski MarcinPotwierdzony Wrocław 176 14
15 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 209 15
8 Adamczyk ZbigniewWalkover Wrocław 89 16
25 Kornowska MałgorzataPotwierdzony Iława 625 17
21 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 458 18
30 Czarnota KacperPotwierdzony Poznań 960 19
22 Pikul DawidPotwierdzony Skórzewo 515 20
26 Bielawski KrzysztofPotwierdzony Piła 689 21
17 Brzeski MaciejPotwierdzony Palędzie 339 22
40 Kmieć MichałPotwierdzony Szczecin 3213 23
23 Murawski PiotrPotwierdzony Szczecin 536 24
19 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 412 25
18 Grishin SergeiWalkover Poznań / Russia 365 26
35 Lubińska DominikaPotwierdzony Poznań 1657 27
31 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 1006 28
33 Pazdaj CezaryPotwierdzony Piła 1373 29
28 Kiwlenko AleksanderWalkover Tarnowo Podgórne 772 30
24 Tadeusz MarcinPotwierdzony Konin 612 31
34 Walterowicz RafałPotwierdzony Śrem 1413 32
27 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 755 33
29 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 896 34
36 Lewicki JakubPotwierdzony Poznań 1881 35
32 Olejnik JeremiPotwierdzony Poznań 1179 36
39 Socha MichałPotwierdzony Środa Wielkopolska 2865 37
38 Wróblewski JakubPotwierdzony Szczecin 2308 38
37 Malinowski JakubPotwierdzony Trzcianka 2197 39
20 Stolecki PawełWalkover Jaworzno 423 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 31-07-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Matejski Tomasz
Bye
Bye
Bielawski Krzysztof
Tadeusz Marcin
2
  7:11  11:5  11:8
Lewicki Jakub
1
Bye
Pierzgalski Marcin
Stachurski Jakub
Bye
Bye
Chalimoniuk Mariusz
Grishin Sergei
2
  11:6  11:3
Malinowski Jakub
0
Bye
Podgórski Bartłomiej
Adamczyk Zbigniew
Bye
Bye
Czarnota Kacper
Krymarys Marcin
2
  9:11  11:9  11:4
Socha Michał
1
Bye
Filipowski Dariusz
Żak Marcin
Bye
Bye
Kiwlenko Aleksander
Sikorski Grzegorz
1
  6:11  11:9  7:11
Kmieć Michał
2
Bye
Andrzejczak Karol
Przytuła Michał
Bye
Wróblewski Jakub
0
  11:13  5:11
Kornowska Małgorzata
2
Chalimoniuk Łukasz
Bye
Bye
Kieruzal Piotr
Cendal Szymon
Bye
Pazdaj Cezary
2
  11:6  11:9
Rydz Romuald
0
Brzeski Maciej
Bye
Bye
Chomicki Piotr
Kabaciński Maciej
Bye
Walterowicz Rafał
2
  11:5  11:5
Stolecki Paweł
0
Murawski Piotr
Bye
Bye
Gałecki Tomasz
Misiński Maciej
Bye
Lubińska Dominika
2
  11:1  11:1
Olejnik Jeremi
0
Pikul Dawid
Bye
Bye
Pyda Andrzej
Matejski Tomasz
2
  11:4  11:5
Bielawski Krzysztof
0
Tadeusz Marcin
0
  1:11  3:11
Pierzgalski Marcin
2
Stachurski Jakub
2
  11:5  11:5
Chalimoniuk Mariusz
0
Grishin Sergei
0
  7:11  3:11
Podgórski Bartłomiej
2
Adamczyk Zbigniew
2
  11:6  11:4
Czarnota Kacper
0
Krymarys Marcin
0
  7:11  4:11
Filipowski Dariusz
2
Żak Marcin
2
  11:9  11:6
Kiwlenko Aleksander
0
Kmieć Michał
0
  1:11  5:11
Andrzejczak Karol
2
Przytuła Michał
2
  11:7  11:2
Kornowska Małgorzata
0
Chalimoniuk Łukasz
1
  11:6  7:11  12:14
Kieruzal Piotr
2
Cendal Szymon
2
  11:7  11:9
Pazdaj Cezary
0
Brzeski Maciej
0
  4:11  3:11
Chomicki Piotr
2
Kabaciński Maciej
2
  11:5  11:4
Walterowicz Rafał
0
Murawski Piotr
0
  5:11  2:11
Gałecki Tomasz
2
Misiński Maciej
2
  11:2  11:2
Lubińska Dominika
0
Pikul Dawid
0
  4:11  8:11
Pyda Andrzej
2
Matejski Tomasz
2
  11:2  11:7
Pierzgalski Marcin
0
Stachurski Jakub
0
  6:11  5:11
Podgórski Bartłomiej
2
Adamczyk Zbigniew
0
  10:12  3:11
Filipowski Dariusz
2
Żak Marcin
0
  7:11  10:12
Andrzejczak Karol
2
Przytuła Michał
2
  11:6  11:6
Kieruzal Piotr
0
Cendal Szymon
0
  3:11  5:11
Chomicki Piotr
2
Kabaciński Maciej
0
  9:11  13:15
Gałecki Tomasz
2
Misiński Maciej
0
  2:11  2:11
Pyda Andrzej
2
Matejski Tomasz
2
  12:14  11:4  11:2
Podgórski Bartłomiej
1
Filipowski Dariusz
2
  12:14  11:2  11:4
Andrzejczak Karol
1
Przytuła Michał
2
  11:6  11:8
Chomicki Piotr
0
Gałecki Tomasz
1
  8:11  11:9  4:11
Pyda Andrzej
2
Matejski Tomasz
3
  11:6  11:3  11:9
Filipowski Dariusz
0
Przytuła Michał
2
  6:11  11:9  8:11  11:9  10:12
Pyda Andrzej
3
Matejski Tomasz
3
  11:5  11:9  8:11  11:4
Pyda Andrzej
1
Matejski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Filipowski Dariusz
2
  11:3  11:9
Przytuła Michał
0
Filipowski Dariusz
Miejsca 5 - 8
Podgórski Bartłomiej
2
WALKOVER
Andrzejczak Karol
W
Chomicki Piotr
1
  9:11  11:7  10:12
Gałecki Tomasz
2
Podgórski Bartłomiej
1
  11:4  11:13  9:11
Gałecki Tomasz
2
Gałecki Tomasz
Miejsca 7 - 8
Bye
Chomicki Piotr
Chomicki Piotr
Miejsca 9 - 16
Pierzgalski Marcin
0
  10:12  4:11
Stachurski Jakub
2
Adamczyk Zbigniew
0
  7:11  10:12
Żak Marcin
2
Kieruzal Piotr
2
  2:11  11:5  14:12
Cendal Szymon
1
Kabaciński Maciej
2
  11:8  11:9
Misiński Maciej
0
Stachurski Jakub
1
  11:8  6:11  5:11
Żak Marcin
2
Kieruzal Piotr
2
WALKOVER
Kabaciński Maciej
W
Żak Marcin
1
  11:6  9:11  9:11
Kieruzal Piotr
2
Kieruzal Piotr
Miejsca 11 - 12
Stachurski Jakub
Bye
Stachurski Jakub
Miejsca 13 - 16
Pierzgalski Marcin
2
WALKOVER
Adamczyk Zbigniew
W
Cendal Szymon
0
  4:11  7:11
Misiński Maciej
2
Pierzgalski Marcin
0
  5:11  5:11
Misiński Maciej
2
Misiński Maciej
Miejsca 15 - 16
Bye
Cendal Szymon
Cendal Szymon
Miejsca 17 - 32
Bielawski Krzysztof
2
  11:7  11:9
Tadeusz Marcin
0
Chalimoniuk Mariusz
2
  7:11  11:5  11:8
Grishin Sergei
1
Czarnota Kacper
2
  11:6  11:4
Krymarys Marcin
0
Kiwlenko Aleksander
0
  9:11  9:11
Kmieć Michał
2
Kornowska Małgorzata
2
  11:9  11:5
Chalimoniuk Łukasz
0
Pazdaj Cezary
1
  11:5  7:11  4:11
Brzeski Maciej
2
Walterowicz Rafał
1
  13:11  5:11  7:11
Murawski Piotr
2
Lubińska Dominika
0
  8:11  9:11
Pikul Dawid
2
Bielawski Krzysztof
0
  3:11  4:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Czarnota Kacper
2
  11:7  11:4
Kmieć Michał
0
Kornowska Małgorzata
2
  11:3  9:11  11:4
Brzeski Maciej
1
Murawski Piotr
0
  6:11  5:11
Pikul Dawid
2
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:9  11:7
Czarnota Kacper
0
Kornowska Małgorzata
2
  11:8  11:6
Pikul Dawid
0
Chalimoniuk Mariusz
0
  5:11  2:11
Kornowska Małgorzata
2
Kornowska Małgorzata
Miejsca 19 - 20
Czarnota Kacper
2
  9:11  11:7  11:2
Pikul Dawid
1
Czarnota Kacper
Miejsca 21 - 24
Bielawski Krzysztof
2
  11:8  6:11  11:8
Kmieć Michał
1
Brzeski Maciej
2
  11:7  11:9
Murawski Piotr
0
Bielawski Krzysztof
2
  11:4  11:9
Brzeski Maciej
0
Bielawski Krzysztof
Miejsca 23 - 24
Kmieć Michał
2
  11:8  4:11  11:3
Murawski Piotr
1
Kmieć Michał
Miejsca 25 - 32
Tadeusz Marcin
0
  13:15  7:11
Grishin Sergei
2
Krymarys Marcin
2
  11:9  11:7
Kiwlenko Aleksander
0
Chalimoniuk Łukasz
2
  12:10  11:7
Pazdaj Cezary
0
Walterowicz Rafał
0
  6:11  6:11
Lubińska Dominika
2
Grishin Sergei
2
  11:9  10:12  13:11
Krymarys Marcin
1
Chalimoniuk Łukasz
2
  13:11  11:8
Lubińska Dominika
0
Grishin Sergei
W
WALKOVER
Chalimoniuk Łukasz
2
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 27 - 28
Krymarys Marcin
0
  7:11  5:11
Lubińska Dominika
2
Lubińska Dominika
Miejsca 29 - 32
Tadeusz Marcin
1
  5:11  11:8  10:12
Kiwlenko Aleksander
2
Pazdaj Cezary
2
  12:10  11:6
Walterowicz Rafał
0
Kiwlenko Aleksander
W
WALKOVER
Pazdaj Cezary
2
Pazdaj Cezary
Miejsca 31 - 32
Tadeusz Marcin
2
  11:7  9:11  11:7
Walterowicz Rafał
1
Tadeusz Marcin
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Lewicki Jakub
Bye
Bye
Bye
Malinowski Jakub
Bye
Bye
Bye
Socha Michał
Bye
Bye
Bye
Sikorski Grzegorz
Bye
Bye
Wróblewski Jakub
Bye
Bye
Bye
Rydz Romuald
Bye
Bye
Bye
Stolecki Paweł
Bye
Bye
Bye
Olejnik Jeremi
Bye
Bye
Bye
Lewicki Jakub
Bye
Malinowski Jakub
Bye
Socha Michał
Bye
Sikorski Grzegorz
Wróblewski Jakub
Bye
Rydz Romuald
Bye
Stolecki Paweł
Bye
Olejnik Jeremi
Bye
Lewicki Jakub
2
  11:6  11:9
Malinowski Jakub
0
Socha Michał
0
  4:11  8:11
Sikorski Grzegorz
2
Wróblewski Jakub
1
  9:11  11:3  4:11
Rydz Romuald
2
Stolecki Paweł
W
WALKOVER
Olejnik Jeremi
2
Lewicki Jakub
0
  5:11  5:11
Sikorski Grzegorz
2
Rydz Romuald
2
  11:3  11:4
Olejnik Jeremi
0
Sikorski Grzegorz
0
  6:11  8:11
Rydz Romuald
2
Rydz Romuald
Miejsca 35 - 36
Lewicki Jakub
2
  11:7  11:8
Olejnik Jeremi
0
Lewicki Jakub
Miejsca 37 - 40
Malinowski Jakub
0
  6:11  2:11
Socha Michał
2
Wróblewski Jakub
Bye
Socha Michał
2
  11:2  11:2
Wróblewski Jakub
0
Socha Michał
Miejsca 39 - 40
Malinowski Jakub
Bye
Malinowski Jakub
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 02:14:06 24-10-2017