Malta Squash Cup Henclewski & Wyjatek Adwokaci Twojego Biznesu - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
5 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 6 1
3 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 3 2
6 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 7 3
2 Nowisz WojciechPotwierdzony Warszawa 2 4
4 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 4 5
10 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 12 6
7 Kotra MichałPotwierdzony Rzeszów 8 7
15 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 20 8
1 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 1 9
18 Marszał AdrianPotwierdzony Kraków 25 10
9 Wojnarski MarekPotwierdzony Kietrz 10 11
13 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 17 12
23 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 35 13
31 Kleszcz PiotrPotwierdzony Poznań 47 14
14 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 19 15
16 Rewilak BartoszPotwierdzony Kraków 22 16
17 Jarota FilipPotwierdzony Przecław 23 17
11 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 14 18
8 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 9 19
22 Rogalski MikołajWalkover Wrocław 33 20
27 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 51 21
12 Kondratowicz ŁukaszPotwierdzony Warszawa 16 22
25 Gnitecki PrzemysławWalkover Warszawa 39 24
24 Tannen NadavWalkover Szczecin 965 24
29 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań? 67 25
20 Popko ŁukaszWalkover Białystok 31 26
28 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 59 27
26 Szymczak MarcinWalkover Siedlce 48 28
32 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 69 29
30 Gałecki TomaszWalkover Poznań 133 30
21 Andrzejczak KarolWalkover Poznań 32 32
19 Szymanowski MarekWalkover Poznań 29 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kotra Mateusz
3
  11:4  11:8  11:8
Szymanowski Marek
0
Kondratowicz Łukasz
0
  1:11  6:11  12:14
Hemmerling Piotr
3
Kowalski Dominik
3
  17:15  11:3  11:5
Popko Łukasz
0
Tyma Konrad
2
  11:5  11:8  10:12  7:11  5:11
Rykowski Rafał
3
Shinnie Chris
3
  11:5  11:7  11:5
Rogalski Mikołaj
0
Soszka Stefan
1
  8:11  11:6  10:12  5:11
Wojnarski Marek
3
Gnitecki Przemysław
1
  10:12  8:11  14:12  6:11
Przybysz Grzegorz
3
Gałecki Tomasz
1
  11:8  8:11  9:11  10:12
Pełczyński Adam
3
Atras Przemysław
3
  11:8  11:6  11:7
Jarota Filip
0
Rewilak Bartosz
3
  2:11  11:5  11:5  11:5
Kabaciński Maciej
1
Marszał Adrian
3
  11:5  11:0  11:9
Przybitkowski Kamil
0
Andrzejczak Karol
0
  4:11  12:14  6:11
Kotra Michał
3
Matejski Tomasz
2
  7:11  13:11  9:11  11:5  4:11
Pyda Andrzej
3
Królewski Edward
0
  4:11  10:12  6:11
Kleszcz Piotr
3
Szymczak Marcin
0
  6:11  4:11  8:11
Spoljar Domagoj
3
Tannen Nadav
2
  8:11  7:11  11:7  11:6  10:12
Nowisz Wojciech
3
Kotra Mateusz
2
  9:11  3:11  13:11  12:10  11:13
Hemmerling Piotr
3
Kowalski Dominik
0
  8:11  3:11  6:11
Rykowski Rafał
3
Shinnie Chris
3
  7:11  11:2  9:11  14:12  11:2
Wojnarski Marek
2
Przybysz Grzegorz
1
  12:10  5:11  9:11  8:11
Pełczyński Adam
3
Atras Przemysław
3
  11:4  11:6  11:6
Rewilak Bartosz
0
Marszał Adrian
2
  8:11  12:10  11:8  7:11  7:11
Kotra Michał
3
Pyda Andrzej
3
  11:6  11:2  12:10
Kleszcz Piotr
0
Spoljar Domagoj
1
  10:12  4:11  11:6  9:11
Nowisz Wojciech
3
Hemmerling Piotr
1
  11:5  11:13  7:11  4:11
Rykowski Rafał
3
Shinnie Chris
3
  11:8  11:2  12:14  6:11  12:10
Pełczyński Adam
2
Atras Przemysław
3
  11:3  11:7  11:6
Kotra Michał
0
Pyda Andrzej
0
  9:11  9:11  10:12
Nowisz Wojciech
3
Rykowski Rafał
0
  6:11  9:11  1:11
Shinnie Chris
3
Atras Przemysław
3
  11:6  9:11  11:9  11:5
Nowisz Wojciech
1
Shinnie Chris
3
  11:2  5:11  11:6  11:6
Atras Przemysław
1
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Rykowski Rafał
3
  7:11  11:9  11:1  11:3
Nowisz Wojciech
1
Rykowski Rafał
Miejsca 5 - 8
Hemmerling Piotr
2
  11:13  11:3  11:7  9:11  7:11
Pełczyński Adam
3
Kotra Michał
0
  11:13  4:11  7:11
Pyda Andrzej
3
Pełczyński Adam
3
  11:9  7:11  11:9  11:8
Pyda Andrzej
1
Pełczyński Adam
Miejsca 7 - 8
Hemmerling Piotr
1
  12:14  11:5  7:11  12:14
Kotra Michał
3
Kotra Michał
Miejsca 9 - 16
Kotra Mateusz
3
  11:5  11:7  10:12  11:0
Kowalski Dominik
1
Wojnarski Marek
3
  11:8  11:2  11:6
Przybysz Grzegorz
0
Rewilak Bartosz
1
  9:11  8:11  11:6  6:11
Marszał Adrian
3
Kleszcz Piotr
1
  11:9  10:12  8:11  3:11
Spoljar Domagoj
3
Kotra Mateusz
3
  11:6  11:7  11:5
Wojnarski Marek
0
Marszał Adrian
3
  11:1  12:10  11:4
Spoljar Domagoj
0
Kotra Mateusz
3
  11:7  11:5  13:11
Marszał Adrian
0
Kotra Mateusz
Miejsca 11 - 12
Wojnarski Marek
3
  11:7  11:4  11:8
Spoljar Domagoj
0
Wojnarski Marek
Miejsca 13 - 16
Kowalski Dominik
3
  11:7  11:3  11:5
Przybysz Grzegorz
0
Rewilak Bartosz
0
  8:11  10:12  7:11
Kleszcz Piotr
3
Kowalski Dominik
3
  11:9  11:6  11:4
Kleszcz Piotr
0
Kowalski Dominik
Miejsca 15 - 16
Przybysz Grzegorz
3
WALKOVER
Rewilak Bartosz
W
Przybysz Grzegorz
Miejsca 17 - 32
Szymanowski Marek
1
  8:11  11:7  8:11  9:11
Kondratowicz Łukasz
3
Popko Łukasz
0
  3:11  6:11  3:11
Tyma Konrad
3
Rogalski Mikołaj
3
  12:10  11:3  8:11  9:11  11:6
Soszka Stefan
2
Gnitecki Przemysław
3
  11:7  8:11  11:13  11:9  11:8
Gałecki Tomasz
2
Jarota Filip
3
  15:13  11:8  11:7
Kabaciński Maciej
0
Przybitkowski Kamil
3
  11:9  11:3  11:9
Andrzejczak Karol
0
Matejski Tomasz
3
  11:3  7:11  11:6  11:6
Królewski Edward
1
Szymczak Marcin
0
  8:11  8:11  10:12
Tannen Nadav
3
Kondratowicz Łukasz
0
  6:11  2:11  4:11
Tyma Konrad
3
Rogalski Mikołaj
3
  11:8  9:11  11:8  11:8
Gnitecki Przemysław
1
Jarota Filip
3
  12:10  11:6  11:9
Przybitkowski Kamil
0
Matejski Tomasz
3
  9:11  3:11  11:6  11:9  11:7
Tannen Nadav
2
Tyma Konrad
3
WALKOVER
Rogalski Mikołaj
W
Jarota Filip
2
  11:5  4:9  11:0
Matejski Tomasz
0
Tyma Konrad
0
  10:12  4:11  8:11
Jarota Filip
3
Jarota Filip
Miejsca 19 - 20
Bye
Matejski Tomasz
Matejski Tomasz
Miejsca 21 - 24
Kondratowicz Łukasz
3
WALKOVER
Gnitecki Przemysław
W
Przybitkowski Kamil
3
WALKOVER
Tannen Nadav
W
Kondratowicz Łukasz
0
  9:11  9:11  9:11
Przybitkowski Kamil
3
Przybitkowski Kamil
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Szymanowski Marek
W
WALKOVER
Popko Łukasz
3
Soszka Stefan
3
  11:1  13:11  10:12  11:9
Gałecki Tomasz
1
Kabaciński Maciej
3
WALKOVER
Andrzejczak Karol
W
Królewski Edward
0
  4:11  10:12  1:11
Szymczak Marcin
3
Popko Łukasz
3
  11:9  12:10  4:11  11:8
Soszka Stefan
1
Kabaciński Maciej
3
WALKOVER
Szymczak Marcin
W
Popko Łukasz
W
WALKOVER
Kabaciński Maciej
3
Kabaciński Maciej
Miejsca 27 - 28
Soszka Stefan
Bye
Soszka Stefan
Miejsca 29 - 32
Bye
Gałecki Tomasz
Bye
Królewski Edward
Gałecki Tomasz
W
WALKOVER
Królewski Edward
3
Królewski Edward
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 04:17:57 19-11-2017