Milon Turniej B+ - Open

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
3 Teichert MichałPotwierdzony Warszawa 84 1
4 Piskórz TomaszPotwierdzony Lublin 107 2
1 Michałowski KrzysztofPotwierdzony Lublin 64 3
2 Włodarczyk SzymonWalkover Lublin 81 4
6 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 158 5
5 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 137 6
7 Derecki ŁukaszPotwierdzony Lublin 163 7
8 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 199 8
13 Jasiński PawełPotwierdzony Siedlce 389 9
31 Kozioł MarcinPotwierdzony 1723 10
22 Kierylak ArninPotwierdzony Siedlce 840 11
24 Tymoszuk MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 1141 12
19 Czarnecki MarcinPotwierdzony 771 13
12 Król RafałPotwierdzony Lublin 377 14
18 Głuchowski ArturPotwierdzony Siedlce 716 15
28 Bieńczyk TomaszPotwierdzony Biała Podlaska 1577 16
9 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 214 17
11 Dunikowski PiotrPotwierdzony Lublin 341 18
14 Śpiewak KamilPotwierdzony Lublin 445 19
16 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 563 20
25 Paprocki SławomirPotwierdzony Mordy 1193 21
15 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 556 22
10 Dunikowski PawełPotwierdzony Lublin 328 23
30 Piotrowicz PawełPotwierdzony Biała Podlaska 1651 24
23 Narojek TomaszPotwierdzony Siedlce 862 25
27 Sudak RobertPotwierdzony Biała Podlaska 1563 26
17 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 663 27
21 Sikora-Bobolewska MagdalenaPotwierdzony Lublin 838 28
32 Świerczyńska MonikaPotwierdzony Warszawa 1803 29
20 Wasiluk EmilPotwierdzony Biała Podlaska 832 30
29 Szczerbetka ŁukaszPotwierdzony Biała Podlaska 1601 31
26 Kędziora TomaszWalkover Siedlce 1367 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 30-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Michałowski Krzysztof
2
  11:3  11:1
Wasiluk Emil
0
Dunikowski Paweł
0
  5:11  5:11
Kozioł Marcin
2
Sudak Robert
1
  3:11  11:9  9:11
Czarnecki Marcin
2
Śpiewak Kamil
0
  6:11  7:11
Derecki Łukasz
2
Martynowski Michał
2
  11:2  11:4
Paprocki Sławomir
0
Tymoszuk Marcin
2
  11:7  11:6
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
Bieńczyk Tomasz
2
  11:3  11:3
Kędziora Tomasz
0
Filipek Karol
0
  4:11  7:11
Teichert Michał
2
Piskórz Tomasz
2
  11:5  11:5
Papiński Marcin
0
Kierylak Arnin
2
  11:3  11:3
Narojek Tomasz
0
Dunikowski Piotr
0
  8:11  7:11
Król Rafał
2
Świerczyńska Monika
0
  4:11  6:11
Misiewicz Paweł
2
Kołodziński Michał
2
  11:1  11:3
Szczerbetka Łukasz
0
Piotrowicz Paweł
0
  8:11  2:11
Głuchowski Artur
2
Jasiński Paweł
2
  11:3  11:1
Dziewa Ernest
0
Nocuń Marcin
0
  4:11  7:11
Włodarczyk Szymon
2
Michałowski Krzysztof
2
  11:1  11:6
Kozioł Marcin
0
Czarnecki Marcin
0
  5:11  0:11
Derecki Łukasz
2
Martynowski Michał
2
  11:4  11:6
Tymoszuk Marcin
0
Bieńczyk Tomasz
0
  2:11  1:11
Teichert Michał
2
Piskórz Tomasz
2
  11:4  11:5
Kierylak Arnin
0
Król Rafał
0
  9:11  8:11
Misiewicz Paweł
2
Kołodziński Michał
2
  11:1  11:2
Głuchowski Artur
0
Jasiński Paweł
0
  7:11  9:11
Włodarczyk Szymon
2
Michałowski Krzysztof
2
  11:8  11:8
Derecki Łukasz
0
Martynowski Michał
0
  9:11  4:11
Teichert Michał
2
Piskórz Tomasz
2
  12:10  12:10
Misiewicz Paweł
0
Kołodziński Michał
0
  4:11  9:11
Włodarczyk Szymon
2
Michałowski Krzysztof
0
  4:11  7:11  4:11
Teichert Michał
3
Piskórz Tomasz
3
  14:12  1:11  11:9  11:9
Włodarczyk Szymon
1
Teichert Michał
3
  11:2  11:6  11:5
Piskórz Tomasz
0
Teichert Michał
Miejsca 3 - 4
Michałowski Krzysztof
W
WALKOVER
Włodarczyk Szymon
W
Michałowski Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Derecki Łukasz
1
  6:11  11:9  4:11
Martynowski Michał
2
Misiewicz Paweł
0
  3:11  5:11
Kołodziński Michał
2
Martynowski Michał
0
  8:11  9:11
Kołodziński Michał
2
Kołodziński Michał
Miejsca 7 - 8
Derecki Łukasz
2
  10:12  11:9  11:1
Misiewicz Paweł
1
Derecki Łukasz
Miejsca 9 - 16
Kozioł Marcin
2
  11:4  11:3
Czarnecki Marcin
0
Tymoszuk Marcin
2
  9:11  11:3  12:10
Bieńczyk Tomasz
1
Kierylak Arnin
2
  10:12  11:9  11:5
Król Rafał
1
Głuchowski Artur
0
  4:11  5:11
Jasiński Paweł
2
Kozioł Marcin
2
  11:6  11:1
Tymoszuk Marcin
0
Kierylak Arnin
0
  7:11  11:13
Jasiński Paweł
2
Kozioł Marcin
0
  4:11  11:13
Jasiński Paweł
2
Jasiński Paweł
Miejsca 11 - 12
Tymoszuk Marcin
0
  5:11  4:11
Kierylak Arnin
2
Kierylak Arnin
Miejsca 13 - 16
Czarnecki Marcin
2
  11:8  13:11
Bieńczyk Tomasz
0
Król Rafał
2
  3:11  11:1  11:4
Głuchowski Artur
1
Czarnecki Marcin
2
  11:7  11:9
Król Rafał
0
Czarnecki Marcin
Miejsca 15 - 16
Bieńczyk Tomasz
0
  8:11  5:11
Głuchowski Artur
2
Głuchowski Artur
Miejsca 17 - 32
Wasiluk Emil
0
  5:11  2:11
Dunikowski Paweł
2
Sudak Robert
0
  5:11  3:11
Śpiewak Kamil
2
Paprocki Sławomir
2
  11:7  11:8
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
Kędziora Tomasz
W
WALKOVER
Filipek Karol
2
Papiński Marcin
2
  11:2  7:11  11:9
Narojek Tomasz
1
Dunikowski Piotr
2
  11:4  9:11  11:5
Świerczyńska Monika
1
Szczerbetka Łukasz
0
  7:11  8:11
Piotrowicz Paweł
2
Dziewa Ernest
0
  4:11  5:11
Nocuń Marcin
2
Dunikowski Paweł
0
  6:11  4:11
Śpiewak Kamil
2
Paprocki Sławomir
0
  2:11  3:11
Filipek Karol
2
Papiński Marcin
0
  5:11  6:11
Dunikowski Piotr
2
Piotrowicz Paweł
0
  7:11  2:11
Nocuń Marcin
2
Śpiewak Kamil
0
  8:11  4:11
Filipek Karol
2
Dunikowski Piotr
2
  10:12  11:7  11:7
Nocuń Marcin
1
Filipek Karol
2
  11:7  11:7
Dunikowski Piotr
0
Filipek Karol
Miejsca 19 - 20
Śpiewak Kamil
2
  11:6  11:5
Nocuń Marcin
0
Śpiewak Kamil
Miejsca 21 - 24
Dunikowski Paweł
0
  4:11  10:12
Paprocki Sławomir
2
Papiński Marcin
2
  11:8  11:3
Piotrowicz Paweł
0
Paprocki Sławomir
2
  9:11  11:4  11:4
Papiński Marcin
1
Paprocki Sławomir
Miejsca 23 - 24
Dunikowski Paweł
2
  11:4  11:8
Piotrowicz Paweł
0
Dunikowski Paweł
Miejsca 25 - 32
Wasiluk Emil
0
  6:11  6:11
Sudak Robert
2
Sikora-Bobolewska Magdalena
Bye
Narojek Tomasz
2
  11:9  15:13
Świerczyńska Monika
0
Szczerbetka Łukasz
0
  8:11  6:11
Dziewa Ernest
2
Sudak Robert
2
  11:3  11:3
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
Narojek Tomasz
2
  11:6  11:7
Dziewa Ernest
0
Sudak Robert
0
  7:11  6:11
Narojek Tomasz
2
Narojek Tomasz
Miejsca 27 - 28
Sikora-Bobolewska Magdalena
0
  12:14  9:11
Dziewa Ernest
2
Dziewa Ernest
Miejsca 29 - 32
Wasiluk Emil
Bye
Świerczyńska Monika
2
  11:5  11:5
Szczerbetka Łukasz
0
Wasiluk Emil
0
  7:11  4:11
Świerczyńska Monika
2
Świerczyńska Monika
Miejsca 31 - 32
Bye
Szczerbetka Łukasz
Szczerbetka Łukasz
Stan na: 08:13:37 22-11-2017