Misiak Birthday Squash Cup kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 1 1
2 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 22 2
6 Szewczyk MateuszPotwierdzony Bielsko-Biała 156 3
4 Florczyk PawełPotwierdzony Łódź 92 4
8 Winiarski TomaszPotwierdzony Łódź 292 5
7 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 159 6
20 Bartolewski MarcinPotwierdzony Częstochowa 857 7
3 Kaleta BogusławWalkover Zabierzów 46 8
11 Wieczorek MaciejPotwierdzony Częstochowa 414 9
5 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 148 10
12 Nowak MariuszPotwierdzony Wieluń/Częstochowa 482 11
27 Wilk RomanPotwierdzony Częstochowa 1667 12
14 Szewczyk FilipPotwierdzony Częstochowa 590 13
13 Kowalski TomaszPotwierdzony Kraków/Radomsko 483 14
10 Wolski MaciejPotwierdzony Częstochowa 370 15
15 Lachowski KarolPotwierdzony Częstochowa 631 16
26 Szynkiel SebastianPotwierdzony Częstochowa 1629 17
18 Trela PawełPotwierdzony Blizne Jasińskiego 744 18
17 Znojkiewicz RafałPotwierdzony Częstochowa 740 19
30 Kampschoer IgorPotwierdzony 2878 20
23 Blukacz MateuszPotwierdzony Częstochowa 990 21
29 Stroiński MateuszPotwierdzony Wierzchowisko 2820 22
19 Biernat PiotrPotwierdzony Częstochowa 774 23
24 Kowalski DariuszPotwierdzony Częstochowa 1062 24
21 Lis RafałPotwierdzony Częstochowa 883 25
31 Anzorge ArturPotwierdzony Częstochowa 26
16 Dobosz MariuszPotwierdzony Kolonia Poczesna 714 27
9 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 364 28
22 Misiak GrzegorzPotwierdzony Częstochowa 945 29
32 Zimecki JakubPotwierdzony Częstochowa 30
25 Stasiński JerzyPotwierdzony Częstochowa 1176 31
28 Pałka JakubPotwierdzony Częstochowa 2510 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kotra Mateusz
3
  11:3  11:4  11:0
Blukacz Mateusz
0
Kowalski Tomasz
3
  11:9  5:11  11:4  11:5
Kucharski Marcin
1
Misiak Grzegorz
2
  3:11  10:12  12:10  11:7  7:11
Wilk Roman
3
Trela Paweł
0
  5:11  1:11  3:11
Winiarski Tomasz
3
Janiszewski Michał
3
  11:5  11:4  11:7
Znojkiewicz Rafał
0
Bartolewski Marcin
3
  11:3  11:4  11:5
Stasiński Jerzy
0
Lis Rafał
1
  3:11  8:11  11:4  10:12
Wolski Maciej
3
Biernat Piotr
0
  4:11  8:11  11:13
Florczyk Paweł
3
Kaleta Bogusław
3
  11:3  11:5  11:0
Zimecki Jakub
0
Szynkiel Sebastian
0
  6:11  5:11  6:11
Szewczyk Filip
3
Wieczorek Maciej
3
  11:2  11:8  11:5
Dobosz Mariusz
0
Stroiński Mateusz
0
  1:11  2:11  7:11
Szewczyk Mateusz
3
Gajos Jakub
3
  11:5  11:2  11:1
Kampschoer Igor
0
Anzorge Artur
1
  4:11  4:11  11:5  5:11
Nowak Mariusz
3
Lachowski Karol
3
  11:2  11:6  11:9
Kowalski Dariusz
0
Pałka Jakub
0
  3:11  3:11  3:11
Khan Kaleemullah
3
Kotra Mateusz
3
  11:1  11:1  11:2
Kowalski Tomasz
0
Wilk Roman
0
  4:11  2:11  3:11
Winiarski Tomasz
3
Janiszewski Michał
1
  11:9  5:11  8:11  10:12
Bartolewski Marcin
3
Wolski Maciej
0
  4:11  6:11  6:11
Florczyk Paweł
3
Kaleta Bogusław
3
  11:5  9:11  11:7  11:6
Szewczyk Filip
1
Wieczorek Maciej
1
  11:9  6:11  4:11  5:11
Szewczyk Mateusz
3
Gajos Jakub
3
  11:5  11:7  12:10
Nowak Mariusz
0
Lachowski Karol
0
  5:11  8:11  6:11
Khan Kaleemullah
3
Kotra Mateusz
3
  11:5  11:0  11:2
Winiarski Tomasz
0
Bartolewski Marcin
1
  6:11  7:11  11:9  8:11
Florczyk Paweł
3
Kaleta Bogusław
0
  12:14  5:11  12:14
Szewczyk Mateusz
3
Gajos Jakub
1
  11:3  5:11  6:11  4:11
Khan Kaleemullah
3
Kotra Mateusz
3
  11:4  11:5  11:3
Florczyk Paweł
0
Szewczyk Mateusz
1
  11:9  12:14  5:11  6:11
Khan Kaleemullah
3
Kotra Mateusz
3
  11:8  11:6  11:3
Khan Kaleemullah
0
Kotra Mateusz
Miejsca 3 - 4
Florczyk Paweł
1
  12:10  3:11  4:11  5:11
Szewczyk Mateusz
3
Szewczyk Mateusz
Miejsca 5 - 8
Winiarski Tomasz
2
  11:7  11:7
Bartolewski Marcin
0
Kaleta Bogusław
W
WALKOVER
Gajos Jakub
2
Winiarski Tomasz
2
  11:8  11:7
Gajos Jakub
0
Winiarski Tomasz
Miejsca 7 - 8
Bartolewski Marcin
Bye
Bartolewski Marcin
Miejsca 9 - 16
Kowalski Tomasz
1
  9:11  11:5  7:11
Wilk Roman
2
Janiszewski Michał
2
  12:14  11:6  11:4
Wolski Maciej
1
Szewczyk Filip
0
  6:11  9:11
Wieczorek Maciej
2
Nowak Mariusz
2
  7:11  11:9  11:5
Lachowski Karol
1
Wilk Roman
0
  4:11  6:11
Janiszewski Michał
2
Wieczorek Maciej
2
  11:3  11:3
Nowak Mariusz
0
Janiszewski Michał
0
  6:11  5:11
Wieczorek Maciej
2
Wieczorek Maciej
Miejsca 11 - 12
Wilk Roman
W
WALKOVER
Nowak Mariusz
2
Nowak Mariusz
Miejsca 13 - 16
Kowalski Tomasz
2
  11:9  11:8
Wolski Maciej
0
Szewczyk Filip
2
  11:4  11:5
Lachowski Karol
0
Kowalski Tomasz
0
  8:11  11:13
Szewczyk Filip
2
Szewczyk Filip
Miejsca 15 - 16
Wolski Maciej
2
  11:3  12:10
Lachowski Karol
0
Wolski Maciej
Miejsca 17 - 32
Blukacz Mateusz
3
  11:8  11:7  11:4
Kucharski Marcin
0
Misiak Grzegorz
0
  6:11  9:11  7:11
Trela Paweł
3
Znojkiewicz Rafał
2
  11:2  11:7
Stasiński Jerzy
0
Lis Rafał
0
  7:11  9:11
Biernat Piotr
2
Zimecki Jakub
0
  5:11  10:12  10:12
Szynkiel Sebastian
3
Dobosz Mariusz
2
  9:11  11:13  13:11  13:11  11:13
Stroiński Mateusz
3
Kampschoer Igor
3
  11:7  11:6  11:0
Anzorge Artur
0
Kowalski Dariusz
3
  11:6  11:6  11:1
Pałka Jakub
0
Blukacz Mateusz
0
  9:11  8:11
Trela Paweł
2
Znojkiewicz Rafał
2
  11:9  13:11
Biernat Piotr
0
Szynkiel Sebastian
2
  11:7  15:17  11:6
Stroiński Mateusz
1
Kampschoer Igor
2
  12:10  11:9
Kowalski Dariusz
0
Trela Paweł
2
  11:3  11:9
Znojkiewicz Rafał
0
Szynkiel Sebastian
2
  11:7  11:5
Kampschoer Igor
0
Trela Paweł
1
  11:8  4:11  11:13
Szynkiel Sebastian
2
Szynkiel Sebastian
Miejsca 19 - 20
Znojkiewicz Rafał
2
  11:6  11:4
Kampschoer Igor
0
Znojkiewicz Rafał
Miejsca 21 - 24
Blukacz Mateusz
2
  11:8  11:6
Biernat Piotr
0
Stroiński Mateusz
2
  12:10  11:8
Kowalski Dariusz
0
Blukacz Mateusz
2
  11:6  11:7
Stroiński Mateusz
0
Blukacz Mateusz
Miejsca 23 - 24
Biernat Piotr
2
  12:10  11:7
Kowalski Dariusz
0
Biernat Piotr
Miejsca 25 - 32
Kucharski Marcin
2
  7:11  11:8  11:4
Misiak Grzegorz
1
Stasiński Jerzy
1
  8:11  11:7  4:11
Lis Rafał
2
Zimecki Jakub
0
  5:11  6:11
Dobosz Mariusz
2
Anzorge Artur
2
  13:11  12:10
Pałka Jakub
0
Kucharski Marcin
1
  11:9  9:11  9:11
Lis Rafał
2
Dobosz Mariusz
0
  12:14  8:11
Anzorge Artur
2
Lis Rafał
2
  6:11  11:6  11:7
Anzorge Artur
1
Lis Rafał
Miejsca 27 - 28
Kucharski Marcin
1
  11:9  4:11  4:11
Dobosz Mariusz
2
Dobosz Mariusz
Miejsca 29 - 32
Misiak Grzegorz
2
  11:4  11:5
Stasiński Jerzy
0
Zimecki Jakub
2
  12:10  12:10
Pałka Jakub
0
Misiak Grzegorz
2
WALKOVER
Zimecki Jakub
W
Misiak Grzegorz
Miejsca 31 - 32
Stasiński Jerzy
2
  5:11  11:6  11:5
Pałka Jakub
1
Stasiński Jerzy
Stan na: 09:31:36 15-12-2017