Najdłuższy mecz

Drabinka o miejsce 1.Drabinka o miejsce 9.Faza grupowa
34"13'Łasicki Bartosz3
Rajpert Michał2
25"34'Gubała Szczepan2
Hesse Krzysztof3
23"55'Rajpert Michał3
Kuczera Konrad1
21"19'Łasicki Bartosz1
Hałupka Paweł3
21"17'Gubała Szczepan0
Łasicki Bartosz3
20"46'Gubała Szczepan1
Jonkisz Paweł3
17"32'Panek Piotr3
Rajpert Michał0
16"6'Hesse Krzysztof0
Kuczera Konrad3
15"44'Hałupka Paweł0
Panek Piotr3
15"31'Jonkisz Paweł3
Kuczera Konrad0
17"2'Polak Piotr2
Gubała Wacław1
12"12'Dubiel Michał0
Pardyka Paweł2
10"22'Starczewski Ryszard0
Ostańkowicz Maciej2
9"16'Starczewski Ryszard2
Gubała Wacław0
9"3'Polak Piotr2
Janiszewski Adrian0
8"59'Rogus Marcin2
Rohleder Katarzyna0
7"14'Polak Joanna0
Polak Piotr2
6"58'Rogus Marcin2
Pardyka Paweł0
6"54'Dubiel Michał2
Polak Joanna0
6"32'Ostańkowicz Maciej2
Polak Piotr0
22"30'Rohleder Katarzyna1
Starczewski Ryszard2
20"0'Jonkisz Paweł2
Ostańkowicz Maciej1
19"57'Kuczera Konrad1
Łasicki Bartosz2
17"14'Heese Krzysztof2
Starczewski Ryszard1
13"13'Łasicki Bartosz2
Gubała Wacław1
12"23'Gubała Szczepan2
Janiszewski Adrian0
11"49'Panek Piotr2
Polak Joanna0
11"10'Polak Piotr0
Rajpert Michał2
11"7'Rohleder Katarzyna0
Heese Krzysztof2
10"31'Starczewski Ryszard0
Hałupka Paweł2

Najdłużej na korcie

Drabinka o miejsce 1.Drabinka o miejsce 9.Faza grupowa
Łasicki Bartosz61"24'
Rajpert Michał60"28'
Gubała Szczepan52"25'
Kuczera Konrad46"41'
Hałupka Paweł45"6'
Jonkisz Paweł43"47'
Hesse Krzysztof40"54'
Panek Piotr34"31'
Polak Piotr36"43'
Starczewski Ryszard30"8'
Rogus Marcin25"8'
Dubiel Michał24"27'
Gubała Wacław24"7'
Ostańkowicz Maciej22"2'
Pardyka Paweł17"53'
Polak Joanna13"45'
Rohleder Katarzyna13"37'
Janiszewski Adrian12"54'
Starczewski Ryszard45"13'
Rohleder Katarzyna38"46'
Heese Krzysztof38"16'
Łasicki Bartosz37"19'
Panek Piotr33"0'
Ostańkowicz Maciej32"20'
Kuczera Konrad30"56'
Jonkisz Paweł29"2'
Gubała Wacław28"35'
Hałupka Paweł28"22'

Czas setów

WSZYSTKIEDrabinka o miejsce 1.Drabinka o miejsce 9.Faza grupowa

569 min
30 s



9 h 29 min 30 s

192 min 38 s

6"33'
2 set
Łasicki Bartosz1
Hałupka Paweł3
6"28'
3 set
Hałupka Paweł3
Jonkisz Paweł0
5"56'
2 set
Gubała Szczepan0
Łasicki Bartosz3
5"51'
2 set
Rajpert Michał3
Kuczera Konrad1
5"46'
1 set
Gubała Szczepan1
Jonkisz Paweł3
5"42'
2 set
Panek Piotr3
Rajpert Michał0
5"37'
3 set
Łasicki Bartosz3
Rajpert Michał2
5"31'
2 set
Łasicki Bartosz3
Rajpert Michał2
5"31'
1 set
Gubała Szczepan0
Łasicki Bartosz3
5"28'
1 set
Hałupka Paweł0
Panek Piotr3

110 min 22 s

7"17'
1 set
Dubiel Michał0
Pardyka Paweł2
6"24'
3 set
Polak Piotr2
Gubała Wacław1
5"8'
1 set
Starczewski Ryszard2
Gubała Wacław0
5"7'
2 set
Polak Piotr2
Gubała Wacław1
4"54'
2 set
Starczewski Ryszard0
Ostańkowicz Maciej2
4"24'
1 set
Polak Piotr2
Janiszewski Adrian0
4"23'
2 set
Dubiel Michał0
Pardyka Paweł2
4"18'
1 set
Starczewski Ryszard0
Ostańkowicz Maciej2
4"14'
2 set
Ostańkowicz Maciej2
Rogus Marcin0
4"13'
1 set
Rogus Marcin2
Rohleder Katarzyna0

266 min 30 s

6"32'
2 set
Kuczera Konrad1
Łasicki Bartosz2
6"23'
2 set
Panek Piotr2
Polak Joanna0
6"12'
1 set
Rohleder Katarzyna1
Starczewski Ryszard2
6"6'
1 set
Heese Krzysztof2
Starczewski Ryszard1
6"3'
3 set
Jonkisz Paweł2
Ostańkowicz Maciej1
5"59'
1 set
Kuczera Konrad1
Łasicki Bartosz2
5"56'
1 set
Dubiel Michał0
Gubała Wacław2
5"20'
1 set
Starczewski Ryszard0
Hałupka Paweł2
5"14'
1 set
Rohleder Katarzyna0
Heese Krzysztof2
5"14'
2 set
Polak Piotr0
Rajpert Michał2

małych punktów

WSZYSTKIEDrabinka o miejsce 1.Drabinka o miejsce 9.Faza grupowa

2459

780

Rajpert Michał110
Łasicki Bartosz108
Jonkisz Paweł104
Panek Piotr100
Hałupka Paweł97
Gubała Szczepan91
Hesse Krzysztof86
Kuczera Konrad84

468

Polak Piotr87
Starczewski Ryszard81
Rogus Marcin74
Ostańkowicz Maciej66
Gubała Wacław41
Dubiel Michał41
Pardyka Paweł27
Rohleder Katarzyna18
Janiszewski Adrian18
Polak Joanna15

1211

Łasicki Bartosz100
Kuczera Konrad91
Starczewski Ryszard89
Hałupka Paweł88
Panek Piotr88
Heese Krzysztof85
Jonkisz Paweł83
Ostańkowicz Maciej80
Gubała Wacław75
Rohleder Katarzyna71

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEDrabinka o miejsce 1.Drabinka o miejsce 9.Faza grupowa

62

12

14

36

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEDrabinka o miejsce 1.Drabinka o miejsce 9.Faza grupowa

149

43

29

77

Szybkość zdobycia punktów

Drabinka o miejsce 1.Drabinka o miejsce 9.Faza grupowa
11.73'
1 set
Panek Piotr3
Hesse Krzysztof0
15.55'
2 set
Hałupka Paweł0
Panek Piotr3
15.73'
2 set
Panek Piotr3
Hesse Krzysztof0
16.45'
4 set
Łasicki Bartosz1
Hałupka Paweł3
17.18'
3 set
Gubała Szczepan2
Hesse Krzysztof3
17.27'
3 set
Panek Piotr3
Hesse Krzysztof0
17.82'
3 set
Gubała Szczepan1
Jonkisz Paweł3
18.00'
1 set
Gubała Szczepan2
Hesse Krzysztof3
18.55'
2 set
Gubała Szczepan1
Jonkisz Paweł3
19.00'
1 set
Hałupka Paweł3
Jonkisz Paweł0
11.82'
1 set
Ostańkowicz Maciej2
Rogus Marcin0
12.64'
2 set
Rogus Marcin2
Janiszewski Adrian0
12.64'
1 set
Rogus Marcin2
Janiszewski Adrian0
13.82'
1 set
Starczewski Ryszard2
Rohleder Katarzyna0
14.36'
1 set
Rogus Marcin2
Pardyka Paweł0
15.73'
1 set
Starczewski Ryszard2
Dubiel Michał0
17.09'
1 set
Ostańkowicz Maciej2
Polak Piotr0
17.36'
2 set
Starczewski Ryszard2
Dubiel Michał0
17.45'
2 set
Starczewski Ryszard2
Rohleder Katarzyna0
18.00'
2 set
Ostańkowicz Maciej2
Polak Piotr0
9.82'
2 set
Rogus Marcin0
Ostańkowicz Maciej2
11.55'
1 set
Polak Joanna0
Ostańkowicz Maciej2
11.64'
1 set
Pardyka Paweł0
Hałupka Paweł2
13.27'
1 set
Polak Joanna0
Rogus Marcin2
13.73'
1 set
Rogus Marcin0
Ostańkowicz Maciej2
14.18'
2 set
Pardyka Paweł0
Hałupka Paweł2
14.55'
1 set
Janiszewski Adrian0
Rajpert Michał2
14.55'
1 set
Heese Krzysztof0
Hałupka Paweł2
15.55'
1 set
Rogus Marcin0
Jonkisz Paweł2
16.00'
2 set
Polak Joanna0
Ostańkowicz Maciej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0