Mocny Nocny "Misiak" Birthday Halloween Squash Cup - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Khan KaleemullahPotwierdzony Łódź 11 1
5 Kasperek MichałPotwierdzony Gliwice 42 2
4 Karp AdamPotwierdzony Łódź 35 3
3 Sikora GrzegorzPotwierdzony Sosnowiec 25 4
10 Wieczorek MaciejPotwierdzony Częstochowa 76 5
7 Hibner JacekPotwierdzony Łódź 54 6
17 Kowalik MaciejPotwierdzony Warszawa 98 7
8 Ratigowski MarcinPotwierdzony Warszawa 63 8
6 Szczęsny SzymonPotwierdzony Wrocław 49 9
11 Górzyński BartoszPotwierdzony Łódź 81 10
15 Stachowiak JarosławPotwierdzony Sosnowiec 92 11
12 Laszuk MarcinPotwierdzony Bytom 88 12
13 Gnitecki PrzemysławPotwierdzony Warszawa 90 13
9 Smoleń ArturPotwierdzony Gliwice 71 14
16 Bartolewski MarcinPotwierdzony Częstochowa 95 15
14 Dałek MarcinWalkover Łódź 91 16
29 Motyka DamianPotwierdzony Łódź 518 17
20 Łobos MirosławPotwierdzony Gliwice 135 18
38 Słaboszewski BartłomiejPotwierdzony Łódź 1224 19
19 Wojtunik BartłomiejPotwierdzony Nieporęt 108 20
24 Jerzykowski KrzysztofPotwierdzony Gliwice 255 21
35 Znojkiewicz RafałPotwierdzony Częstochowa 924 22
23 Mikuła GrzegorzPotwierdzony Poznań 232 23
34 Wolski MaciejPotwierdzony Częstochowa 919 24
21 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 198 25
27 Pyrsz TomaszPotwierdzony 363 26
18 Gajos JakubPotwierdzony Łódź 103 27
32 Misiak GrzegorzPotwierdzony Częstochowa 600 28
26 Musialik MariuszPotwierdzony Wierzchowisko 315 29
44 Nagiel MariuszPotwierdzony Częstochowa 2646 30
41 Nowak MariuszPotwierdzony Wieluń/Częstochowa 1507 31
1 Kozik MarcinWalkover Zabrze 10 32
25 Gurdak ŁukaszPotwierdzony Bralin 311 33
37 Supeł TomaszPotwierdzony Łódź 1089 34
43 Czok MarcelPotwierdzony Częstochowa 2027 35
28 Janiszewski PawełWalkover Łódź 456 36
33 Wilk RomanPotwierdzony Częstochowa 890 37
30 Stępień MichałPotwierdzony Częstochowa 569 38
36 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 1030 39
22 Kujawa RafałWalkover Sosnowiec 228 40
42 Flak KamilPotwierdzony Zawodzie 1895 41
40 Karoń ŁukaszPotwierdzony Częstochowa 1488 42
45 Kowalski DariuszPotwierdzony Częstochowa 2098 43
31 Pałka JakubPotwierdzony Częstochowa 576 45
39 Grabny PawełWalkover Częstochowa 1395 46


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 26-10-2015


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kozik Marcin
Bye
Bye
Kowalik Maciej
Łobos Mirosław
2
  11:3  11:6
Filipczak Arkadiusz
0
Bye
Górzyński Bartosz
Gnitecki Przemysław
Bye
Bye
Mikuła Grzegorz
Pyrsz Tomasz
2
  11:2  11:6
Czok Marcel
0
Bye
Kasperek Michał
Hibner Jacek
Bye
Supeł Tomasz
1
  11:9  2:11  3:11
Musialik Mariusz
2
Jerzykowski Krzysztof
2
  11:5  11:7
Grabny Paweł
0
Bye
Stachowiak Jarosław
Bartolewski Marcin
Bye
Wilk Roman
1
  10:12  11:9  9:11
Wojtunik Bartłomiej
2
Gajos Jakub
2
  8:11  11:4  11:5
Flak Kamil
1
Bye
Karp Adam
Sikora Grzegorz
Bye
Karoń Łukasz
0
  4:11  6:11
Janiszewski Michał
2
Stępień Michał
0
  9:11  9:11
Wolski Maciej
2
Bye
Laszuk Marcin
Smoleń Artur
Bye
Nowak Mariusz
2
  16:14  11:6
Pałka Jakub
0
Janiszewski Paweł
1
  7:11  12:10  8:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Bye
Ratigowski Marcin
Szczęsny Szymon
Bye
Znojkiewicz Rafał
2
  11:4  6:11  11:9
Gurdak Łukasz
1
Misiak Grzegorz
2
  11:5  11:2
Kowalski Dariusz
0
Bye
Wieczorek Maciej
Dałek Marcin
Bye
Nagiel Mariusz
2
  11:6  11:7
Kujawa Rafał
0
Motyka Damian
Bye
Bye
Khan Kaleemullah
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Kowalik Maciej
2
Łobos Mirosław
1
  11:7  3:11  5:11
Górzyński Bartosz
2
Gnitecki Przemysław
2
  11:5  11:8
Mikuła Grzegorz
0
Pyrsz Tomasz
0
  2:11  7:11
Kasperek Michał
2
Hibner Jacek
2
  11:6  11:0
Musialik Mariusz
0
Jerzykowski Krzysztof
0
  8:11  8:11
Stachowiak Jarosław
2
Bartolewski Marcin
2
  8:11  11:8  12:10
Wojtunik Bartłomiej
1
Gajos Jakub
0
  10:12  5:11
Karp Adam
2
Sikora Grzegorz
2
  11:5  11:7
Janiszewski Michał
0
Wolski Maciej
0
  6:11  8:11
Laszuk Marcin
2
Smoleń Artur
2
  11:7  11:2
Nowak Mariusz
0
Słaboszewski Bartłomiej
0
  2:11  5:11
Ratigowski Marcin
2
Szczęsny Szymon
2
  11:5  11:5
Znojkiewicz Rafał
0
Misiak Grzegorz
0
  6:11  7:11
Wieczorek Maciej
2
Dałek Marcin
2
  11:6  11:7
Nagiel Mariusz
0
Motyka Damian
1
  11:7  6:11  12:14
Khan Kaleemullah
2
Kowalik Maciej
3
  11:7  12:10  12:10
Górzyński Bartosz
0
Gnitecki Przemysław
0
  4:11  7:11  8:11
Kasperek Michał
3
Hibner Jacek
3
  11:5  11:5  11:9
Stachowiak Jarosław
0
Bartolewski Marcin
0
  6:11  4:11  5:11
Karp Adam
3
Sikora Grzegorz
3
  8:11  11:1  11:5  11:6
Laszuk Marcin
1
Smoleń Artur
2
  11:9  9:11  8:11  11:6  9:11
Ratigowski Marcin
3
Szczęsny Szymon
2
  11:6  7:11  11:5  7:11  13:15
Wieczorek Maciej
3
Dałek Marcin
0
  7:11  1:11  5:11
Khan Kaleemullah
3
Kowalik Maciej
0
  2:11  10:12  7:11
Kasperek Michał
3
Hibner Jacek
1
  5:11  7:11  11:9  8:11
Karp Adam
3
Sikora Grzegorz
3
  7:11  11:7  9:11  11:4  11:9
Ratigowski Marcin
2
Wieczorek Maciej
0
  2:11  4:11  5:11
Khan Kaleemullah
3
Kasperek Michał
3
  8:11  7:11  11:9  12:10  11:8
Karp Adam
2
Sikora Grzegorz
0
  2:11  7:11  4:11
Khan Kaleemullah
3
Kasperek Michał
1
  5:11  2:11  11:9  6:11
Khan Kaleemullah
3
Khan Kaleemullah
Miejsca 3 - 4
Karp Adam
2
  4:11  11:5  11:6
Sikora Grzegorz
1
Karp Adam
Miejsca 5 - 8
Kowalik Maciej
1
  10:12  11:5  3:11
Hibner Jacek
2
Ratigowski Marcin
1
  8:11  13:11  9:11
Wieczorek Maciej
2
Hibner Jacek
1
  11:4  13:15  8:11
Wieczorek Maciej
2
Wieczorek Maciej
Miejsca 7 - 8
Kowalik Maciej
2
  11:8  12:10
Ratigowski Marcin
0
Kowalik Maciej
Miejsca 9 - 16
Górzyński Bartosz
2
  18:16  11:13  11:4
Gnitecki Przemysław
1
Stachowiak Jarosław
2
  11:5  11:9
Bartolewski Marcin
0
Laszuk Marcin
2
  11:3  11:8
Smoleń Artur
0
Szczęsny Szymon
2
  7:11  11:4  11:4
Dałek Marcin
1
Górzyński Bartosz
2
  11:8  13:11
Stachowiak Jarosław
0
Laszuk Marcin
0
  3:11  9:11
Szczęsny Szymon
2
Górzyński Bartosz
1
  5:11  11:9  6:11
Szczęsny Szymon
2
Szczęsny Szymon
Miejsca 11 - 12
Stachowiak Jarosław
2
  11:4  11:13  11:8
Laszuk Marcin
1
Stachowiak Jarosław
Miejsca 13 - 16
Gnitecki Przemysław
2
  5:11  11:3  12:10
Bartolewski Marcin
1
Smoleń Artur
2
WALKOVER
Dałek Marcin
W
Gnitecki Przemysław
2
  11:8  13:11
Smoleń Artur
0
Gnitecki Przemysław
Miejsca 15 - 16
Bartolewski Marcin
2
WALKOVER
Dałek Marcin
W
Bartolewski Marcin
Miejsca 17 - 32
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Łobos Mirosław
2
Mikuła Grzegorz
2
  11:8  11:5
Pyrsz Tomasz
0
Musialik Mariusz
0
  1:11  3:11
Jerzykowski Krzysztof
2
Wojtunik Bartłomiej
2
  8:11  12:10  11:8
Gajos Jakub
1
Janiszewski Michał
1
  11:9  7:11  6:11
Wolski Maciej
2
Nowak Mariusz
0
  2:11  3:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Znojkiewicz Rafał
2
  11:2  11:3
Misiak Grzegorz
0
Nagiel Mariusz
0
  3:11  3:11
Motyka Damian
2
Łobos Mirosław
2
  9:11  11:6  11:5
Mikuła Grzegorz
1
Jerzykowski Krzysztof
1
  11:9  3:11  5:11
Wojtunik Bartłomiej
2
Wolski Maciej
1
  6:11  11:5  3:11
Słaboszewski Bartłomiej
2
Znojkiewicz Rafał
0
  9:11  2:11
Motyka Damian
2
Łobos Mirosław
2
  11:0  11:0
Wojtunik Bartłomiej
0
Słaboszewski Bartłomiej
0
  1:11  4:11
Motyka Damian
2
Łobos Mirosław
0
  4:11  9:11
Motyka Damian
2
Motyka Damian
Miejsca 19 - 20
Wojtunik Bartłomiej
W
WALKOVER
Słaboszewski Bartłomiej
2
Słaboszewski Bartłomiej
Miejsca 21 - 24
Mikuła Grzegorz
1
  11:5  2:11  1:11
Jerzykowski Krzysztof
2
Wolski Maciej
0
  7:11  7:11
Znojkiewicz Rafał
2
Jerzykowski Krzysztof
2
  11:7  11:4
Znojkiewicz Rafał
0
Jerzykowski Krzysztof
Miejsca 23 - 24
Mikuła Grzegorz
2
  11:1  12:14  12:10
Wolski Maciej
1
Mikuła Grzegorz
Miejsca 25 - 32
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Pyrsz Tomasz
2
Musialik Mariusz
0
  2:11  6:11
Gajos Jakub
2
Janiszewski Michał
2
  11:7  11:7
Nowak Mariusz
0
Misiak Grzegorz
2
  10:12  11:7  11:7
Nagiel Mariusz
1
Pyrsz Tomasz
2
  11:4  11:9
Gajos Jakub
0
Janiszewski Michał
2
  11:5  11:6
Misiak Grzegorz
0
Pyrsz Tomasz
W
WALKOVER
Janiszewski Michał
2
Janiszewski Michał
Miejsca 27 - 28
Gajos Jakub
2
  11:5  11:3
Misiak Grzegorz
0
Gajos Jakub
Miejsca 29 - 32
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Musialik Mariusz
2
Nowak Mariusz
1
  8:11  11:6  7:11
Nagiel Mariusz
2
Musialik Mariusz
2
  11:7  11:8
Nagiel Mariusz
0
Musialik Mariusz
Miejsca 31 - 32
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Nowak Mariusz
2
Nowak Mariusz
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Filipczak Arkadiusz
Bye
Bye
Bye
Czok Marcel
Bye
Bye
Supeł Tomasz
Grabny Paweł
Bye
Bye
Wilk Roman
Flak Kamil
Bye
Bye
Karoń Łukasz
Stępień Michał
Bye
Bye
Pałka Jakub
Janiszewski Paweł
Bye
Bye
Gurdak Łukasz
Kowalski Dariusz
Bye
Bye
Kujawa Rafał
Bye
Bye
Bye
Filipczak Arkadiusz
Bye
Czok Marcel
Supeł Tomasz
2
WALKOVER
Grabny Paweł
W
Wilk Roman
2
  11:8  11:4
Flak Kamil
0
Karoń Łukasz
0
  6:11  9:11
Stępień Michał
2
Pałka Jakub
0
  7:11  7:11
Janiszewski Paweł
2
Gurdak Łukasz
2
  11:8  11:7
Kowalski Dariusz
0
Kujawa Rafał
Bye
Filipczak Arkadiusz
1
  11:9  11:13  8:11
Czok Marcel
2
Supeł Tomasz
2
  11:7  8:11  11:9
Wilk Roman
1
Stępień Michał
0
  6:11  11:13
Janiszewski Paweł
2
Gurdak Łukasz
2
WALKOVER
Kujawa Rafał
W
Czok Marcel
0
  5:11  2:11
Supeł Tomasz
2
Janiszewski Paweł
W
WALKOVER
Gurdak Łukasz
2
Supeł Tomasz
1
  11:9  11:13  7:11
Gurdak Łukasz
2
Gurdak Łukasz
Miejsca 35 - 36
Czok Marcel
2
WALKOVER
Janiszewski Paweł
W
Czok Marcel
Miejsca 37 - 40
Filipczak Arkadiusz
0
  7:11  7:11
Wilk Roman
2
Stępień Michał
2
WALKOVER
Kujawa Rafał
W
Wilk Roman
2
  11:4  11:5
Stępień Michał
0
Wilk Roman
Miejsca 39 - 40
Filipczak Arkadiusz
2
WALKOVER
Kujawa Rafał
W
Filipczak Arkadiusz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Grabny Paweł
0
  6:11  5:11
Flak Kamil
2
Karoń Łukasz
2
  11:1  11:3
Pałka Jakub
0
Kowalski Dariusz
Bye
Bye
Flak Kamil
Karoń Łukasz
2
  11:5  11:5
Kowalski Dariusz
0
Flak Kamil
2
  2:11  11:9  12:10
Karoń Łukasz
1
Flak Kamil
Miejsca 43 - 44
Bye
Kowalski Dariusz
Kowalski Dariusz
Miejsca 45 - 48
Bye
Grabny Paweł
Pałka Jakub
Bye
Grabny Paweł
W
WALKOVER
Pałka Jakub
2
Pałka Jakub
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 05:17:55 19-10-2017