NOWOROCZNY DEVELEY OPEN KAT. C, 05.01.2018 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Grzelczak WłodzimierzPotwierdzony Poznań 227 1
6 Szymaniak KingaPotwierdzony Poznań 645 2
3 Cieśluk PatrykPotwierdzony Poznań 279 3
5 Rydz RomualdPotwierdzony Poznań 548 4
1 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 182 5
7 Urbaniak PiotrPotwierdzony 648 6
4 Bałdyga ArturPotwierdzony Poznań 482 7
8 Buszkiewicz Tomasz Potwierdzony Kościan 722 8
10 Magdziarz PawełPotwierdzony Poznań 729 9
25 Surdziel AleksandraPotwierdzony Poznań 10
14 Kroll WojciechPotwierdzony Poznań 1065 11
21 Sołtysiak MaciejPotwierdzony Kościan 1733 12
9 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 725 13
11 Raburski MironPotwierdzony 764 14
13 Socha MichałPotwierdzony Środa Wielkopolska 1055 15
18 Kołacki MikołajPotwierdzony Kościan 1295 16
20 Bednarek BartoszPotwierdzony Poznań 1497 17
23 Twardy JakubPotwierdzony Poznań 2717 18
16 Gąsior GrzegorzPotwierdzony Poznań 1120 19
12 Szubert PrzemysławPotwierdzony Kościan 1007 20
22 Kurasiak ArturPotwierdzony Kościan 2412 21
24 Zaremba PawełPotwierdzony Poznań 2875 22
26 Krawczyk PiotrPotwierdzony Poznań 23
15 Rawecki RafałPotwierdzony Kościan 1108 24
17 Szarafiński MikołajPotwierdzony 1252 25
19 Chęciński RadosławPotwierdzony Poznań 1401 26


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 01-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Cendal Szymon
Bye
Szubert Przemysław
0
  5:11  2:11
Kroll Wojciech
2
Socha Michał
2
  11:3  11:5
Krawczyk Piotr
0
Bye
Rydz Romuald
Szymaniak Kinga
2
  11:2  11:2
Szarafiński Mikołaj
0
Twardy Jakub
0
  2:11  5:11
Surdziel Aleksandra
2
Zaremba Paweł
1
  5:11  11:7  9:11
Wroński Piotr
2
Bye
Bałdyga Artur
Cieśluk Patryk
Bye
Rawecki Rafał
1
  4:11  11:8  7:11
Kołacki Mikołaj
2
Chęciński Radosław
1
  5:11  11:7  12:14
Sołtysiak Maciej
2
Gąsior Grzegorz
0
  1:11  3:11
Urbaniak Piotr
2
Buszkiewicz Tomasz
Bye
Raburski Miron
2
  5:11  11:5  11:5
Kurasiak Artur
1
Bednarek Bartosz
0
  7:11  5:11
Magdziarz Paweł
2
Bye
Grzelczak Włodzimierz
Cendal Szymon
2
  11:6  11:8
Kroll Wojciech
0
Socha Michał
0
  6:11  8:11
Rydz Romuald
2
Szymaniak Kinga
2
  11:8  14:12
Surdziel Aleksandra
0
Wroński Piotr
0
  5:11  7:11
Bałdyga Artur
2
Cieśluk Patryk
2
  11:4  11:5
Kołacki Mikołaj
0
Sołtysiak Maciej
0
  4:11  5:11
Urbaniak Piotr
2
Buszkiewicz Tomasz
2
  11:8  11:5
Raburski Miron
0
Magdziarz Paweł
0
  7:11  6:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Cendal Szymon
1
  11:8  4:11  10:12
Rydz Romuald
2
Szymaniak Kinga
2
  11:4  11:6
Bałdyga Artur
0
Cieśluk Patryk
2
  6:11  11:1  11:5
Urbaniak Piotr
1
Buszkiewicz Tomasz
0
  4:11  7:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Rydz Romuald
1
  11:9  8:11  7:11
Szymaniak Kinga
2
Cieśluk Patryk
0
  6:11  8:11
Grzelczak Włodzimierz
2
Szymaniak Kinga
2
  5:11  11:7  3:11  12:10  4:11
Grzelczak Włodzimierz
3
Grzelczak Włodzimierz
Miejsca 3 - 4
Rydz Romuald
0
  3:11  10:12
Cieśluk Patryk
2
Cieśluk Patryk
Miejsca 5 - 8
Cendal Szymon
2
  11:8  9:11  11:3
Bałdyga Artur
1
Urbaniak Piotr
2
  11:3  11:7
Buszkiewicz Tomasz
0
Cendal Szymon
2
  11:8  11:5
Urbaniak Piotr
0
Cendal Szymon
Miejsca 7 - 8
Bałdyga Artur
2
  11:8  11:6
Buszkiewicz Tomasz
0
Bałdyga Artur
Miejsca 9 - 16
Kroll Wojciech
2
  11:6  11:5
Socha Michał
0
Surdziel Aleksandra
2
  11:6  11:5
Wroński Piotr
0
Kołacki Mikołaj
1
  11:2  5:11  13:15
Sołtysiak Maciej
2
Raburski Miron
0
  7:11  6:11
Magdziarz Paweł
2
Kroll Wojciech
0
  6:11  7:11
Surdziel Aleksandra
2
Sołtysiak Maciej
0
  0:11  2:11
Magdziarz Paweł
2
Surdziel Aleksandra
1
  11:9  8:11  7:11
Magdziarz Paweł
2
Magdziarz Paweł
Miejsca 11 - 12
Kroll Wojciech
2
  9:11  11:7  11:7
Sołtysiak Maciej
1
Kroll Wojciech
Miejsca 13 - 16
Socha Michał
0
  7:11  8:11
Wroński Piotr
2
Kołacki Mikołaj
0
  10:12  5:11
Raburski Miron
2
Wroński Piotr
2
  11:8  12:10
Raburski Miron
0
Wroński Piotr
Miejsca 15 - 16
Socha Michał
2
  11:9  11:7
Kołacki Mikołaj
0
Socha Michał
Miejsca 17 - 32
Bye
Szubert Przemysław
Krawczyk Piotr
Bye
Szarafiński Mikołaj
0
  5:11  8:11
Twardy Jakub
2
Zaremba Paweł
Bye
Bye
Rawecki Rafał
Chęciński Radosław
0
  6:11  7:11
Gąsior Grzegorz
2
Bye
Kurasiak Artur
Bednarek Bartosz
Bye
Szubert Przemysław
2
  11:8  11:4
Krawczyk Piotr
0
Twardy Jakub
2
  11:8  13:11
Zaremba Paweł
0
Rawecki Rafał
0
  5:11  4:11
Gąsior Grzegorz
2
Kurasiak Artur
0
  6:11  10:12
Bednarek Bartosz
2
Szubert Przemysław
0
  7:11  6:11
Twardy Jakub
2
Gąsior Grzegorz
0
  8:11  8:11
Bednarek Bartosz
2
Twardy Jakub
1
  2:11  11:8  10:12
Bednarek Bartosz
2
Bednarek Bartosz
Miejsca 19 - 20
Szubert Przemysław
0
  11:13  10:12
Gąsior Grzegorz
2
Gąsior Grzegorz
Miejsca 21 - 24
Krawczyk Piotr
0
  3:11  2:11
Zaremba Paweł
2
Rawecki Rafał
0
  5:11  2:11
Kurasiak Artur
2
Zaremba Paweł
0
  7:11  7:11
Kurasiak Artur
2
Kurasiak Artur
Miejsca 23 - 24
Krawczyk Piotr
2
  11:2  7:11  11:9
Rawecki Rafał
1
Krawczyk Piotr
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Szarafiński Mikołaj
Bye
Bye
Chęciński Radosław
Bye
Bye
Bye
Szarafiński Mikołaj
Chęciński Radosław
Bye
Szarafiński Mikołaj
3
  11:8  7:11  11:4  13:11
Chęciński Radosław
1
Szarafiński Mikołaj
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:01:53 17-01-2018