Najważniejsze jest uczestnictwo CUP B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Daniluk RafałPotwierdzony Białystok 39 1
4 Królewski EdwardPotwierdzony Białystok 70 2
3 Soszka StefanPotwierdzony Białystok 56 3
1 Popko ŁukaszPotwierdzony Białystok 26 4
5 Busłowski LeszekPotwierdzony 97 5
6 Gawryluk OlafPotwierdzony Białystok 149 6
7 Purzewski MateuszPotwierdzony Białystok 250 7
8 Purta MaciejPotwierdzony Białystok 258 8
14 Kukiełka ŁukaszPotwierdzony Białystok 681 9
9 Tomczyk KonradPotwierdzony Białystok 363 10
16 Łukaszewicz AdamPotwierdzony Białystok 727 11
19 Yarmak PavelPotwierdzony Mińsk, Belarus 1457 12
11 Grochocki TomaszPotwierdzony Białystok 563 13
12 Purta DariuszPotwierdzony Białystok 570 14
18 Kulikowski SebastianPotwierdzony Białystok 1212 15
20 Jackowski FranciszekPotwierdzony Białystok 2652 16
13 Ostaszewski AdamPotwierdzony Białystok 659 17
10 Kułak PawełPotwierdzony Białystok 392 18
15 Popko AleksandraPotwierdzony Białystok 703 19
17 Popko KingaWalkover 730 20
21 Gołębiewski SławomirPotwierdzony Białystok 21


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Popko Łukasz
Bye
Bye
Yarmak Pavel
Ostaszewski Adam
1
  5:11  11:8  8:11  7:11
Kulikowski Sebastian
3
Bye
Gawryluk Olaf
Purta Maciej
Bye
Bye
Grochocki Tomasz
Kukiełka Łukasz
3
  11:3  11:5  11:4
Popko Kinga
0
Bye
Królewski Edward
Soszka Stefan
Bye
Łukaszewicz Adam
3
  11:8  11:5  11:3
Kułak Paweł
0
Purta Dariusz
3
  10:12  11:6  11:9  9:11  11:8
Gołębiewski Sławomir
2
Bye
Purzewski Mateusz
Busłowski Leszek
Bye
Popko Aleksandra
0
  6:11  4:11  5:11
Tomczyk Konrad
3
Jackowski Franciszek
Bye
Bye
Daniluk Rafał
Popko Łukasz
3
  11:9  11:3  11:2
Yarmak Pavel
0
Kulikowski Sebastian
0
  3:11  2:11  6:11
Gawryluk Olaf
3
Purta Maciej
3
  11:4  11:5  11:3
Grochocki Tomasz
0
Kukiełka Łukasz
1
  4:11  7:11  11:8  2:11
Królewski Edward
3
Soszka Stefan
3
  11:7  11:3  11:7
Łukaszewicz Adam
0
Purta Dariusz
0
  9:11  7:11  2:11
Purzewski Mateusz
3
Busłowski Leszek
3
  11:5  11:7  9:11  7:11  11:2
Tomczyk Konrad
2
Jackowski Franciszek
0
  8:11  10:12  3:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
3
  11:1  11:2  11:7
Gawryluk Olaf
0
Purta Maciej
0
  9:11  10:12  8:11
Królewski Edward
3
Soszka Stefan
3
  12:10  11:4  11:7
Purzewski Mateusz
0
Busłowski Leszek
0
  7:11  12:14  4:11
Daniluk Rafał
3
Popko Łukasz
1
  11:4  6:11  9:11  8:11
Królewski Edward
3
Soszka Stefan
2
  8:11  8:11  11:9  11:6  9:11
Daniluk Rafał
3
Królewski Edward
1
  11:7  7:11  5:11  11:13
Daniluk Rafał
3
Daniluk Rafał
Miejsca 3 - 4
Popko Łukasz
1
  11:2  5:11  10:12  6:11
Soszka Stefan
3
Soszka Stefan
Miejsca 5 - 8
Gawryluk Olaf
3
  11:5  11:6  11:5
Purta Maciej
0
Purzewski Mateusz
2
  13:11  8:11  11:8  5:11  10:12
Busłowski Leszek
3
Gawryluk Olaf
1
  8:11  11:6  7:11  5:11
Busłowski Leszek
3
Busłowski Leszek
Miejsca 7 - 8
Purta Maciej
2
  4:11  11:3  12:10  9:11  3:11
Purzewski Mateusz
3
Purzewski Mateusz
Miejsca 9 - 16
Yarmak Pavel
3
  9:11  6:11  11:4  11:3  11:4
Kulikowski Sebastian
2
Grochocki Tomasz
0
  3:11  7:11  6:11
Kukiełka Łukasz
3
Łukaszewicz Adam
3
  11:9  11:5  11:8
Purta Dariusz
0
Tomczyk Konrad
3
  11:5  11:1  11:7
Jackowski Franciszek
0
Yarmak Pavel
0
  10:12  1:11  9:11
Kukiełka Łukasz
3
Łukaszewicz Adam
0
  3:11  5:11  10:12
Tomczyk Konrad
3
Kukiełka Łukasz
3
  11:5  11:5  10:12  13:11
Tomczyk Konrad
1
Kukiełka Łukasz
Miejsca 11 - 12
Yarmak Pavel
2
  11:8  7:11  5:11  11:6  6:11
Łukaszewicz Adam
3
Łukaszewicz Adam
Miejsca 13 - 16
Kulikowski Sebastian
2
  11:5  11:6  8:11  14:16  6:11
Grochocki Tomasz
3
Purta Dariusz
3
  11:7  11:5  10:12  11:4
Jackowski Franciszek
1
Grochocki Tomasz
3
  11:5  11:6  11:1
Purta Dariusz
0
Grochocki Tomasz
Miejsca 15 - 16
Kulikowski Sebastian
3
  15:13  11:4  11:9
Jackowski Franciszek
0
Kulikowski Sebastian
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Ostaszewski Adam
Bye
Bye
Bye
Popko Kinga
Bye
Bye
Kułak Paweł
Gołębiewski Sławomir
Bye
Bye
Popko Aleksandra
Bye
Bye
Bye
Ostaszewski Adam
Bye
Popko Kinga
Kułak Paweł
3
  11:2  11:6  11:7
Gołębiewski Sławomir
0
Popko Aleksandra
Bye
Ostaszewski Adam
3
  11:6  11:1  11:5
Popko Kinga
0
Kułak Paweł
3
  10:12  11:9  10:12  11:4  11:9
Popko Aleksandra
2
Ostaszewski Adam
3
  2:11  11:6  11:9  11:2
Kułak Paweł
1
Ostaszewski Adam
Miejsca 19 - 20
Popko Kinga
W
WALKOVER
Popko Aleksandra
3
Popko Aleksandra
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Gołębiewski Sławomir
Bye
Bye
Gołębiewski Sławomir
Gołębiewski Sławomir
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:47:46 17-12-2017