Next 18 Wolf B'Day - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Wicher MateuszPotwierdzony Jaworzno 77 1
2 Dawid KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 91 2
4 Janiga KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 322 3
3 Rygielski RafałBrak informacji Sosnowiec 209 4
5 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 361 5
6 Wilk ArturBrak informacji Jaworzno 688 6
7 Noszczyk MichałBrak informacji Sosowiec 702 7
9 Adolf AdrianPotwierdzony Będzin 837 8
8 Białas PawełPotwierdzony Jaworzno 786 9
10 Irach MarcinPotwierdzony Chorzów 965 10
11 Sikora AdamBrak informacji 992 11
13 Wójs KatarzynaPotwierdzony Jaworzno 2669 12
12 Jarmułowicz EliaszPotwierdzony Bytom 1052 13


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-12-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Wicher Mateusz
Bye
Jarmułowicz Eliasz
1
  8:11  11:5  3:11  10:12
Adolf Adrian
3
Wójs Katarzyna
1
  14:16  11:9  10:12  8:11
Wilk Artur
3
Bye
Janiga Krzysztof
Rygielski Rafał
3
  4:11  11:7  5:11  11:8  11:8
Sikora Adam
2
Noszczyk Michał
3
  11:3  11:6  11:3
Irach Marcin
0
Koch Mateusz
3
  11:6  11:9  11:5
Białas Paweł
0
Bye
Dawid Krzysztof
Wicher Mateusz
3
  11:3  11:5  11:2
Adolf Adrian
0
Wilk Artur
1
  8:11  6:11  14:12  7:11
Janiga Krzysztof
3
Rygielski Rafał
3
  8:11  11:6  11:9  11:9
Noszczyk Michał
1
Koch Mateusz
0
  8:11  7:11  3:11
Dawid Krzysztof
3
Wicher Mateusz
3
  11:7  11:8  12:10
Janiga Krzysztof
0
Rygielski Rafał
1
  7:11  3:11  11:9  5:11
Dawid Krzysztof
3
Wicher Mateusz
3
  8:11  14:16  11:8  11:4  11:9
Dawid Krzysztof
2
Wicher Mateusz
Miejsca 3 - 4
Janiga Krzysztof
3
  13:15  11:9  11:8  11:3
Rygielski Rafał
1
Janiga Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Adolf Adrian
0
  3:11  4:11  7:11
Wilk Artur
3
Noszczyk Michał
1
  11:5  3:11  6:11  7:11
Koch Mateusz
3
Wilk Artur
0
  7:11  4:11  8:11
Koch Mateusz
3
Koch Mateusz
Miejsca 7 - 8
Adolf Adrian
2
  5:11  11:6  14:12  11:13  14:16
Noszczyk Michał
3
Noszczyk Michał
Stan na: 16:52:16 17-12-2017

    o miejsce 9 Irach MarcinWójs KatarzynaBiałas PawełJarmułowicz EliaszSikora Adam Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Irach MarcinX
    3 2 10 11 7 11 11
    12 9 11 2 0
    2 3 4 11 2 11 5
    11 7 11 5 11
    3 1 11 8 11 11  
    9 11 1 4  
    3 0 12 11 11    
    10 4 5    
    Wójs Katarzyna
    2 3 12 9 11 2 0
    10 11 7 11 11
    X
    2 3 11 6 11 8 6
    8 11 8 11 11
    3 0 12 11 11    
    10 3 5    
    2 3 11 11 5 11 6
    13 9 11 7 11
    Białas Paweł
    3 2 11 7 11 5 11
    4 11 2 11 5
    3 2 8 11 8 11 11
    11 6 11 8 6
    X
    3 0 11 11 11    
    2 3 9    
    3 1 11 9 12 11  
    4 11 10 1  
    Jarmułowicz Eliasz
    1 3 9 11 1 4  
    11 8 11 11  
    0 3 10 3 5    
    12 11 11    
    0 3 2 3 9    
    11 11 11    
    X
    0 3 5 9 6    
    11 11 11    
    Sikora Adam
    0 3 10 4 5    
    12 11 11    
    3 2 13 9 11 7 11
    11 11 5 11 6
    1 3 4 11 10 1  
    11 9 12 11  
    3 0 11 11 11    
    5 9 6    
    X