Niedzielny - turniej PFS B+ - DAMSKA

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Zarówna KlaudynaPotwierdzony Głubczyce 5 1
2 Honkisz AgnieszkaPotwierdzony Warszawa 14 2
4 Rzeszutko MałgorzataPotwierdzony Warszawa 24 3
3 Cielecka JustynaPotwierdzony Łódź 21 4
5 Kaniewska EmiliaPotwierdzony Warszawa 33 5
8 Kęsicka KarolinaPotwierdzony Kąty Węgierskie 57 6
6 Sawicka AgnieszkaPotwierdzony 42 7
7 Tomaszewska SylwiaPotwierdzony Wrocław 43 8
9 Rynska BarbaraPotwierdzony 77 9
10 Czerwinska IwonaPotwierdzony Łódź 100 10
13 Rysz-Górzyńska MagdalenaPotwierdzony Łódź 172 11
12 Otto MalwinaPotwierdzony 119 12
11 Chojecka PaulinaPotwierdzony Ząbki 116 13
14 Judina SwietlanaPotwierdzony 14


* Na podstawie notowania PFS DAMSKI z dnia 22-02-2016


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Zarówna Klaudyna
Bye
Rysz-Górzyńska Magdalena
0
  4:11  4:11
Sawicka Agnieszka
2
Kęsicka Karolina
2
  11:9  11:8
Rynska Barbara
0
Chojecka Paulina
0
  5:11  0:11
Cielecka Justyna
2
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:2  11:1
Judina Swietlana
0
Otto Malwina
0
  1:11  9:11
Tomaszewska Sylwia
2
Kaniewska Emilia
2
  11:2  11:0
Czerwinska Iwona
0
Bye
Honkisz Agnieszka
Zarówna Klaudyna
2
  11:2  11:2
Sawicka Agnieszka
0
Kęsicka Karolina
0
  3:11  8:11
Cielecka Justyna
2
Rzeszutko Małgorzata
2
  11:4  11:4
Tomaszewska Sylwia
0
Kaniewska Emilia
0
  7:11  6:11
Honkisz Agnieszka
2
Zarówna Klaudyna
3
  11:4  11:2  11:2
Cielecka Justyna
0
Rzeszutko Małgorzata
0
  2:11  6:11  8:11
Honkisz Agnieszka
3
Zarówna Klaudyna
3
  11:0  11:5  11:9
Honkisz Agnieszka
0
Zarówna Klaudyna
Miejsca 3 - 4
Cielecka Justyna
2
  1:11  14:12  11:6  2:11  6:11
Rzeszutko Małgorzata
3
Rzeszutko Małgorzata
Miejsca 5 - 8
Sawicka Agnieszka
0
  7:11  9:11
Kęsicka Karolina
2
Tomaszewska Sylwia
0
  6:11  3:11
Kaniewska Emilia
2
Kęsicka Karolina
0
  7:11  7:11
Kaniewska Emilia
2
Kaniewska Emilia
Miejsca 7 - 8
Sawicka Agnieszka
2
  9:11  12:10  11:6
Tomaszewska Sylwia
1
Sawicka Agnieszka
Miejsca 9 - 16
Bye
Rysz-Górzyńska Magdalena
Rynska Barbara
2
  11:4  11:3
Chojecka Paulina
0
Judina Swietlana
0
  1:11  1:11
Otto Malwina
2
Czerwinska Iwona
Bye
Rysz-Górzyńska Magdalena
0
  3:11  3:11
Rynska Barbara
2
Otto Malwina
0
  4:11  4:11
Czerwinska Iwona
2
Rynska Barbara
2
  13:11  8:11  11:3
Czerwinska Iwona
1
Rynska Barbara
Miejsca 11 - 12
Rysz-Górzyńska Magdalena
2
  12:10  11:13  11:5
Otto Malwina
1
Rysz-Górzyńska Magdalena
Miejsca 13 - 16
Bye
Chojecka Paulina
Judina Swietlana
Bye
Chojecka Paulina
2
  11:1  11:4
Judina Swietlana
0
Chojecka Paulina
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 03:49:14 15-12-2017