Otwarcie Prime Fitness Club Bezrzecze - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Khan FaizanPotwierdzony 5 1
3 Jarota FilipPotwierdzony Przecław 23 2
6 Korsak MikołajPotwierdzony Bezrzecze 180 3
2 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 9 4
4 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 135 5
8 Roguski JakubPotwierdzony Szczecin 219 6
7 Zawadzki PatrykPotwierdzony 206 7
12 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 701 8
10 Kuliński WojciechPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 582 9
20 Klimowicz DawidPotwierdzony Szczecin 1785 10
11 Ochociński KrzysztofPotwierdzony Kołobrzeg 623 11
16 Robb PeterPotwierdzony Szczecin 1307 12
18 Dybioch LeonPotwierdzony Wołczkowo 1541 13
13 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 1001 14
23 Jaworski MaciejPotwierdzony Szczecin 2388 15
5 Somoza-Suarez RubenWalkover Szczecin 142 16
15 Margraf DorianPotwierdzony Szczecin 1298 17
9 Piotrowski KarolPotwierdzony Szczecin 373 18
19 Osowski RemikPotwierdzony Szczecin 1722 19
24 Lenkiewicz ŁukaszPotwierdzony 20
17 Kmieć MichałPotwierdzony Szczecin 1391 21
14 Błaszkiewicz MartaPotwierdzony Zielona Góra 1136 22
22 Kościelnik KrystianPotwierdzony Trzcianka 1962 23
21 Mrozik TomaszPotwierdzony Trzcianka 1860 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 11-09-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Khan Faizan
Bye
Klimowicz Dawid
2
  11:7  11:8
Lenkiewicz Łukasz
0
Sikorski Grzegorz
2
  11:6  11:9
Kmieć Michał
0
Bye
Somoza-Suarez Ruben
Korsak Mikołaj
Bye
Piotrowski Karol
0
  6:11  10:12
Robb Peter
2
Ślązak Marcin
2
  11:6  11:8
Mrozik Tomasz
0
Bye
Stachurski Jakub
Jarota Filip
Bye
Błaszkiewicz Marta
0
  2:11  1:11
Ochociński Krzysztof
2
Osowski Remik
0
  4:11  8:11
Dybioch Leon
2
Bye
Roguski Jakub
Zawadzki Patryk
Bye
Margraf Dorian
1
  4:11  11:9  4:11
Jaworski Maciej
2
Kościelnik Krystian
0
  4:11  3:11
Kuliński Wojciech
2
Bye
Matejski Tomasz
Khan Faizan
2
  11:1  11:1
Klimowicz Dawid
0
Sikorski Grzegorz
2
WALKOVER
Somoza-Suarez Ruben
W
Korsak Mikołaj
2
  11:3  11:0
Robb Peter
0
Ślązak Marcin
1
  7:11  11:8  5:11
Stachurski Jakub
2
Jarota Filip
2
  11:4  11:3
Ochociński Krzysztof
0
Dybioch Leon
0
  7:11  8:11
Roguski Jakub
2
Zawadzki Patryk
2
  11:6  11:13  11:6
Jaworski Maciej
1
Kuliński Wojciech
0
  7:11  6:11
Matejski Tomasz
2
Khan Faizan
2
  11:2  11:1
Sikorski Grzegorz
0
Korsak Mikołaj
2
  11:3  11:2
Stachurski Jakub
0
Jarota Filip
2
  11:3  11:7
Roguski Jakub
0
Zawadzki Patryk
0
  4:11  4:11
Matejski Tomasz
2
Khan Faizan
3
  11:9  6:11  11:8  11:3
Korsak Mikołaj
1
Jarota Filip
3
  8:11  11:5  3:11  11:7  11:6
Matejski Tomasz
2
Khan Faizan
3
  11:13  11:9  11:2  13:15  11:4
Jarota Filip
2
Khan Faizan
Miejsca 3 - 4
Korsak Mikołaj
3
  11:8  9:11  14:12  11:9
Matejski Tomasz
1
Korsak Mikołaj
Miejsca 5 - 8
Sikorski Grzegorz
0
  6:11  7:11
Stachurski Jakub
2
Roguski Jakub
2
  11:4  11:6
Zawadzki Patryk
0
Stachurski Jakub
3
  11:6  7:11  11:8  11:7
Roguski Jakub
1
Stachurski Jakub
Miejsca 7 - 8
Sikorski Grzegorz
1
  3:11  8:11  11:6  6:11
Zawadzki Patryk
3
Zawadzki Patryk
Miejsca 9 - 16
Klimowicz Dawid
Bye
Robb Peter
2
  11:9  9:11  11:2
Ślązak Marcin
1
Ochociński Krzysztof
2
  9:11  12:10  11:4
Dybioch Leon
1
Jaworski Maciej
0
  1:11  2:11
Kuliński Wojciech
2
Klimowicz Dawid
2
  11:4  11:6
Robb Peter
0
Ochociński Krzysztof
0
  6:11  3:11
Kuliński Wojciech
2
Klimowicz Dawid
0
  7:11  2:11  2:11
Kuliński Wojciech
3
Kuliński Wojciech
Miejsca 11 - 12
Robb Peter
1
  11:7  5:11  4:11  2:11
Ochociński Krzysztof
3
Ochociński Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Bye
Ślązak Marcin
Dybioch Leon
2
  6:11  11:5  11:7
Jaworski Maciej
1
Ślązak Marcin
1
  7:11  7:11  11:9  3:11
Dybioch Leon
3
Dybioch Leon
Miejsca 15 - 16
Bye
Jaworski Maciej
Jaworski Maciej
Miejsca 17 - 32
Bye
Lenkiewicz Łukasz
Kmieć Michał
Bye
Bye
Piotrowski Karol
Mrozik Tomasz
Bye
Bye
Błaszkiewicz Marta
Osowski Remik
Bye
Bye
Margraf Dorian
Kościelnik Krystian
Bye
Lenkiewicz Łukasz
2
  11:8  5:11  11:9
Kmieć Michał
1
Piotrowski Karol
2
  11:9  11:6
Mrozik Tomasz
0
Błaszkiewicz Marta
0
  5:11  4:11
Osowski Remik
2
Margraf Dorian
2
  11:5  11:9
Kościelnik Krystian
0
Lenkiewicz Łukasz
0
  3:11  8:11
Piotrowski Karol
2
Osowski Remik
1
  11:8  7:11  8:11
Margraf Dorian
2
Piotrowski Karol
1
  5:11  11:7  7:11  2:11
Margraf Dorian
3
Margraf Dorian
Miejsca 19 - 20
Lenkiewicz Łukasz
2
  11:13  11:2  12:10  3:11  1:11
Osowski Remik
3
Osowski Remik
Miejsca 21 - 24
Kmieć Michał
2
  6:11  11:6  12:10
Mrozik Tomasz
1
Błaszkiewicz Marta
2
  11:5  7:11  11:3
Kościelnik Krystian
1
Kmieć Michał
3
  5:11  11:9  11:7  11:8
Błaszkiewicz Marta
1
Kmieć Michał
Miejsca 23 - 24
Mrozik Tomasz
1
  9:11  12:10  7:11  9:11
Kościelnik Krystian
3
Kościelnik Krystian
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 09:31:20 15-12-2017