Otwarcie Sezonu Ligowego + 40 Krzysia Dawida - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
25 Ignaczak KrzysztofNieobecny Mysłowice 2551
4 Dawid KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 110 1
8 Patałąg ŁukaszBrak informacji Imielin 219 2
5 Habas KrzysztofBrak informacji Dąbrowa Górnicza 123 3
7 Rygielski RafałPotwierdzony Sosnowiec 200 4
1 Stachowiak JarosławBrak informacji Sosnowiec 76 5
6 Miliński KrystianPotwierdzony Sosnowiec 145 6
3 Wicher MateuszPotwierdzony Jaworzno 102 7
2 Kasperek MichałWalkover Gliwice 101 8
20 Filipczyk AureliuszPotwierdzony Jaworzno 1265 9
19 Wojciechowski MarcinPotwierdzony Jaworzno 923 10
12 Sodo WojciechBrak informacji Sosnowiec 415 11
15 Wronkowski MateuszPotwierdzony Jaworzno 512 12
10 Janiga KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 289 13
14 Kamracki MarcinPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 441 14
13 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 425 15
16 Sekuła PiotrBrak informacji Sosnowiec 515 16
11 Patałąg PiotrPotwierdzony Mysłowice 387 17
9 Kania TomaszBrak informacji Katowice 280 18
21 Kortas AndrzejBrak informacji 1472 19
18 Albigowska-Sodo KatarzynaBrak informacji Katowice 918 20
24 Bańska NikolaBrak informacji Katowice 1804 21
22 Patałąg SandraPotwierdzony Mysłowice 1603 22
23 Sonik JuliaBrak informacji Sosnowiec 1689 23
17 Adolf AdrianPotwierdzony Będzin 829 25


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 28-08-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Stachowiak Jarosław
Bye
Kortas Andrzej
1
  9:11  11:3  6:11
Sodo Wojciech
2
Kamracki Marcin
2
  11:4  9:11  11:7
Sonik Julia
1
Bye
Rygielski Rafał
Patałąg Łukasz
2
  11:3  11:4
Adolf Adrian
0
Filipczyk Aureliusz
2
  9:11  11:9  11:7
Patałąg Piotr
1
Koch Mateusz
2
  12:10  8:11  11:7
Bańska Nikola
1
Bye
Wicher Mateusz
Dawid Krzysztof
Bye
Ignaczak Krzysztof
W
WALKOVER
Janiga Krzysztof
2
Kania Tomasz
1
  8:11  14:12  8:11
Wojciechowski Marcin
2
Bye
Miliński Krystian
Habas Krzysztof
Bye
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
  4:11  5:11
Sekuła Piotr
2
Wronkowski Mateusz
2
  11:6  11:5
Patałąg Sandra
0
Bye
Kasperek Michał
Stachowiak Jarosław
2
  11:9  11:6
Sodo Wojciech
0
Kamracki Marcin
0
  7:11  8:11
Rygielski Rafał
2
Patałąg Łukasz
2
  11:5  11:5
Filipczyk Aureliusz
0
Koch Mateusz
0
  7:11  7:11
Wicher Mateusz
2
Dawid Krzysztof
2
  11:5  11:6
Janiga Krzysztof
0
Wojciechowski Marcin
0
  9:11  8:11
Miliński Krystian
2
Habas Krzysztof
2
  11:9  6:11  11:7
Sekuła Piotr
1
Wronkowski Mateusz
0
  2:11  7:11
Kasperek Michał
2
Stachowiak Jarosław
1
  7:11  11:5  10:12  10:12
Rygielski Rafał
3
Patałąg Łukasz
3
  11:5  11:13  12:10  11:7
Wicher Mateusz
1
Dawid Krzysztof
3
  11:8  11:5  10:12  11:7
Miliński Krystian
1
Habas Krzysztof
3
  11:6  13:11  12:14  4:11  11:7
Kasperek Michał
2
Rygielski Rafał
2
  7:11  11:8  11:8  3:11  11:13
Patałąg Łukasz
3
Dawid Krzysztof
3
  11:8  10:12  11:5  11:8
Habas Krzysztof
1
Patałąg Łukasz
1
  11:8  5:11  11:13  6:11
Dawid Krzysztof
3
Dawid Krzysztof
Miejsca 3 - 4
Rygielski Rafał
0
  9:11  10:12  10:12
Habas Krzysztof
3
Habas Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Stachowiak Jarosław
2
WALKOVER
Wicher Mateusz
W
Miliński Krystian
2
WALKOVER
Kasperek Michał
W
Stachowiak Jarosław
2
  11:8  11:4
Miliński Krystian
0
Stachowiak Jarosław
Miejsca 7 - 8
Wicher Mateusz
Bye
Wicher Mateusz
Miejsca 9 - 16
Sodo Wojciech
2
  9:11  11:5  11:7
Kamracki Marcin
1
Filipczyk Aureliusz
2
  9:11  11:3  11:8
Koch Mateusz
1
Janiga Krzysztof
0
  8:11  8:11
Wojciechowski Marcin
2
Sekuła Piotr
0
  7:11  6:11
Wronkowski Mateusz
2
Sodo Wojciech
1
  6:11  11:9  8:11
Filipczyk Aureliusz
2
Wojciechowski Marcin
2
  11:9  8:11  11:8
Wronkowski Mateusz
1
Filipczyk Aureliusz
2
  11:5  11:7
Wojciechowski Marcin
0
Filipczyk Aureliusz
Miejsca 11 - 12
Sodo Wojciech
2
  15:13  15:13
Wronkowski Mateusz
0
Sodo Wojciech
Miejsca 13 - 16
Kamracki Marcin
2
  11:9  12:10
Koch Mateusz
0
Janiga Krzysztof
2
  11:5  11:9
Sekuła Piotr
0
Kamracki Marcin
0
  8:11  7:11
Janiga Krzysztof
2
Janiga Krzysztof
Miejsca 15 - 16
Koch Mateusz
2
  12:10  9:11  11:8
Sekuła Piotr
1
Koch Mateusz
Miejsca 17 - 32
Bye
Kortas Andrzej
Sonik Julia
Bye
Adolf Adrian
0
  4:11  9:11
Patałąg Piotr
2
Bańska Nikola
Bye
Bye
Bye
Kania Tomasz
Bye
Bye
Albigowska-Sodo Katarzyna
Patałąg Sandra
Bye
Kortas Andrzej
2
  11:4  11:9
Sonik Julia
0
Patałąg Piotr
2
  11:6  12:10
Bańska Nikola
0
Bye
Kania Tomasz
Albigowska-Sodo Katarzyna
2
  11:6  11:5
Patałąg Sandra
0
Kortas Andrzej
1
  14:12  7:11  8:11
Patałąg Piotr
2
Kania Tomasz
2
  11:4  16:14
Albigowska-Sodo Katarzyna
0
Patałąg Piotr
2
WALKOVER
Kania Tomasz
W
Patałąg Piotr
Miejsca 19 - 20
Kortas Andrzej
2
  11:3  11:13  11:5
Albigowska-Sodo Katarzyna
1
Kortas Andrzej
Miejsca 21 - 24
Sonik Julia
0
  4:11  6:11
Bańska Nikola
2
Bye
Patałąg Sandra
Bańska Nikola
2
  13:11  11:4
Patałąg Sandra
0
Bańska Nikola
Miejsca 23 - 24
Sonik Julia
Bye
Sonik Julia
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Adolf Adrian
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Adolf Adrian
Bye
Bye
Adolf Adrian
Bye
Adolf Adrian
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 22:02:14 20-09-2017