Piątek 13-tego Turniej kat.B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
4 Hełminiak PiotrPotwierdzony Bydgoszcz 131 1
1 Kapuściński BartoszPotwierdzony Bydgoszcz 112 2
2 Wyskiel MaciejPotwierdzony Gdańsk 114 3
3 Meckien BartoszBrak informacji 118 4
9 Rabcewicz TomaszPotwierdzony 284 5
12 Grochowski PatrykPotwierdzony Bydgoszcz 408 6
7 Konopa BartoszPotwierdzony Solec Kujawski 255 7
5 Kroll AdamPotwierdzony Bydgoszcz 156 8
8 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 275 9
10 Sokołowski AndrzejPotwierdzony Bydgoszcz 297 10
15 Cirocki MarcinBrak informacji Rębiska 1092 11
6 Firfas RafałPotwierdzony Maksymilianowo 242 12
16 Lipiński TomaszBrak informacji Toruń 733 13
14 Niklas JakubPotwierdzony Bydgoszcz 632 14
11 Kapuściński RafałBrak informacji Bydgoszcz 317 15
13 Firfas DamianBrak informacji Maksymilianowo 630 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kapuściński Bartosz
3
  11:9  11:4  11:2
Firfas Damian
0
Grochowski Patryk
3
  12:10  11:13  11:3  11:6
Ladziński Michał
1
Konopa Bartosz
3
  11:8  8:11  11:7  13:11
Firfas Rafał
1
Niklas Jakub
2
  11:6  9:11  4:11  11:7  3:11
Meckien Bartosz
3
Hełminiak Piotr
3
  11:4  11:7  11:6
Kapuściński Rafał
0
Sokołowski Andrzej
1
  2:11  11:8  8:11  8:11
Kroll Adam
3
Rabcewicz Tomasz
3
  11:4  11:4  11:5
Lipiński Tomasz
0
Cirocki Marcin
1
  7:11  4:11  11:9  2:11
Wyskiel Maciej
3
Kapuściński Bartosz
3
  11:9  11:8  11:5
Grochowski Patryk
0
Konopa Bartosz
2
  11:9  7:11  11:9  10:12  11:13
Meckien Bartosz
3
Hełminiak Piotr
3
  11:7  11:6  11:8
Kroll Adam
0
Rabcewicz Tomasz
2
  9:11  11:9  6:11  11:2  6:11
Wyskiel Maciej
3
Kapuściński Bartosz
3
  11:8  13:11  11:6
Meckien Bartosz
0
Hełminiak Piotr
3
  11:6  11:6  11:6
Wyskiel Maciej
0
Kapuściński Bartosz
1
  6:11  11:9  5:11  2:11
Hełminiak Piotr
3
Hełminiak Piotr
Miejsca 3 - 4
Meckien Bartosz
W
WALKOVER
Wyskiel Maciej
3
Wyskiel Maciej
Miejsca 5 - 8
Grochowski Patryk
3
  9:11  11:8  11:8  11:5
Konopa Bartosz
1
Kroll Adam
0
  8:11  4:11  10:12
Rabcewicz Tomasz
3
Grochowski Patryk
1
  8:11  5:11  11:8  4:11
Rabcewicz Tomasz
3
Rabcewicz Tomasz
Miejsca 7 - 8
Konopa Bartosz
3
WALKOVER
Kroll Adam
W
Konopa Bartosz
Miejsca 9 - 16
Firfas Damian
2
  7:11  13:11  11:9  1:11  4:11
Ladziński Michał
3
Firfas Rafał
3
  10:12  11:7  11:9  11:1
Niklas Jakub
1
Kapuściński Rafał
0
  6:11  3:11  6:11
Sokołowski Andrzej
3
Lipiński Tomasz
0
  4:11  4:11  6:11
Cirocki Marcin
3
Ladziński Michał
3
  5:11  11:4  11:8  9:11  11:5
Firfas Rafał
2
Sokołowski Andrzej
3
  11:7  11:6  6:11  11:5
Cirocki Marcin
1
Ladziński Michał
3
  11:6  11:6  11:6
Sokołowski Andrzej
0
Ladziński Michał
Miejsca 11 - 12
Firfas Rafał
1
  4:11  11:6  1:11  6:11
Cirocki Marcin
3
Cirocki Marcin
Miejsca 13 - 16
Firfas Damian
2
  11:7  8:11  5:11  12:10  8:11
Niklas Jakub
3
Kapuściński Rafał
2
  4:11  11:5  9:11  11:7  5:11
Lipiński Tomasz
3
Niklas Jakub
1
  7:11  11:4  7:11  6:11
Lipiński Tomasz
3
Lipiński Tomasz
Miejsca 15 - 16
Firfas Damian
0
  8:11  6:11  6:11
Kapuściński Rafał
3
Kapuściński Rafał
Stan na: 09:30:01 15-12-2017