Piątkowe B+ w Squash Korona - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B4)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
12 Sanz Blanco EnriquePotwierdzony Radom/Gran Canaria 607
5 Pędzik GrzegorzPotwierdzony Kielce 344
2 Giemza MikołajPotwierdzony Piekoszów 77 1
3 Kowal MichałPotwierdzony Kielce 255 2
6 Dutka DariuszPotwierdzony Nowy Sącz 389 3
8 Korzeniowski TomaszPotwierdzony Mysłowice 496 4
4 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 338 7
23 Figarski JanPotwierdzony Skarżysko-Kamienna 1251 8
22 Kumański ŁukaszPotwierdzony Kielce 1220 9
9 Karwowski WojciechPotwierdzony Warszawa 507 10
19 Pawlik ArturPotwierdzony Kielce 998 11
11 Wróbel AdamPotwierdzony 573 12
17 Jelonek GrzegorzPotwierdzony Kielce 775 13
20 Zieliński FabianPotwierdzony Kielce 1049 14
24 Trybulak PawełPotwierdzony Masłów I 1288 15
1 Michałowski KrzysztofWalkover Lublin 66 16
15 Urbański KrzysztofPotwierdzony Woźniki 741 17
10 Krysiak GrzegorzPotwierdzony Masłów 555 18
7 Sieradzan MichałPotwierdzony Kielce 445 19
16 Gredka NorbertPotwierdzony Kielce 762 20
18 Filipczak ArkadiuszPotwierdzony Wolbórz 908 21
25 Sieradzan Wojciech Potwierdzony Kielce 1498 22
26 Wójcik MichałPotwierdzony Kielce 2207 23
14 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 656 24
21 Kowalski MarekPotwierdzony Kutno 1098 25
13 Wróbel WaldemarWalkover 609 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Michałowski Krzysztof
Bye
Sanz Blanco Enrique
3
  11:5  11:6  11:4
Krysiak Grzegorz
0
Wójcik Michał
0
  8:11  12:14  8:11
Wróbel Adam
3
Bye
Korzeniowski Tomasz
Sieradzan Michał
0
  2:11  1:11  6:11
Kumański Łukasz
3
Figarski Jan
3
  11:4  11:3  11:8  0:0
Wróbel Waldemar
0
Jelonek Grzegorz
3
  12:10  11:7  25:23
Filipczak Arkadiusz
0
Bye
Kowal Michał
Zielak Jarosław
Bye
Dziewa Ernest
0
  0:2  2:11  2:11
Karwowski Wojciech
2
Urbański Krzysztof
0
  12:14  4:11  6:11
Zieliński Fabian
3
Kowalski Marek
0
  11:13  11:13  8:11
Dutka Dariusz
3
Pędzik Grzegorz
Bye
Trybulak Paweł
3
  11:6  13:11  11:9
Sieradzan Wojciech
0
Gredka Norbert
1
  11:5  9:11  8:11  9:11
Pawlik Artur
3
Bye
Giemza Mikołaj
Michałowski Krzysztof
W
WALKOVER
Sanz Blanco Enrique
3
Wróbel Adam
1
  2:11  7:11  11:9  2:11
Korzeniowski Tomasz
3
Kumański Łukasz
2
  11:7  11:7  7:11  8:11  7:11
Figarski Jan
3
Jelonek Grzegorz
1
  11:9  6:11  1:11  11:13
Kowal Michał
3
Zielak Jarosław
3
  11:7  11:8  6:11  16:14
Karwowski Wojciech
1
Zieliński Fabian
0
  7:11  9:11  10:12
Dutka Dariusz
3
Pędzik Grzegorz
3
  11:4  11:13  12:10  11:9
Trybulak Paweł
1
Pawlik Artur
0
  6:11  4:11  4:11
Giemza Mikołaj
3
Sanz Blanco Enrique
0
  8:11  9:11  12:14
Korzeniowski Tomasz
3
Figarski Jan
0
  13:15  4:11  4:11
Kowal Michał
3
Zielak Jarosław
1
  10:12  11:7  4:11  9:11
Dutka Dariusz
3
Pędzik Grzegorz
0
  5:11  7:11  8:11
Giemza Mikołaj
3
Korzeniowski Tomasz
0
  3:11  9:11  10:12
Kowal Michał
3
Dutka Dariusz
0
  0:11  9:11  7:11
Giemza Mikołaj
3
Kowal Michał
0
  5:11  6:11  3:11
Giemza Mikołaj
3
Giemza Mikołaj
Miejsca 3 - 4
Korzeniowski Tomasz
2
  11:6  7:11  7:11  11:9  3:11
Dutka Dariusz
3
Dutka Dariusz
Miejsca 5 - 8
Sanz Blanco Enrique
3
  11:9  11:8  11:8
Figarski Jan
0
Zielak Jarosław
1
  11:13  11:9  8:11  2:11
Pędzik Grzegorz
3
Sanz Blanco Enrique
0
Kort 4, 00:50 21.10.2017
Pędzik Grzegorz
0
Miejsca 7 - 8
Figarski Jan
2
  11:7  3:11  3:11  11:8  7:11
Zielak Jarosław
3
Zielak Jarosław
Miejsca 9 - 16
Bye
Wróbel Adam
Kumański Łukasz
3
  11:8  11:5  16:14
Jelonek Grzegorz
0
Karwowski Wojciech
3
  13:11  11:8  8:11  11:4
Zieliński Fabian
1
Trybulak Paweł
0
  6:11  10:12  5:11
Pawlik Artur
3
Wróbel Adam
0
  7:11  3:11  5:11
Kumański Łukasz
3
Karwowski Wojciech
3
  7:11  8:11  11:6  11:7  13:11
Pawlik Artur
2
Kumański Łukasz
3
  11:8  6:11  11:7  11:0
Karwowski Wojciech
1
Kumański Łukasz
Miejsca 11 - 12
Wróbel Adam
1
  7:11  9:11  11:7  4:11
Pawlik Artur
3
Pawlik Artur
Miejsca 13 - 16
Bye
Jelonek Grzegorz
Zieliński Fabian
3
  11:6  11:7  11:8
Trybulak Paweł
0
Jelonek Grzegorz
3
  11:3  11:5  11:6
Zieliński Fabian
0
Jelonek Grzegorz
Miejsca 15 - 16
Bye
Trybulak Paweł
Trybulak Paweł
Miejsca 17 - 32
Bye
Krysiak Grzegorz
Wójcik Michał
Bye
Sieradzan Michał
3
WALKOVER
Wróbel Waldemar
W
Filipczak Arkadiusz
Bye
Bye
Dziewa Ernest
Urbański Krzysztof
3
  11:8  11:9  10:12  11:8
Kowalski Marek
1
Bye
Sieradzan Wojciech
Gredka Norbert
Bye
Krysiak Grzegorz
3
  11:2  11:7  13:11
Wójcik Michał
0
Sieradzan Michał
3
  11:8  2:11  11:1  11:2
Filipczak Arkadiusz
1
Dziewa Ernest
0
  2:11  3:11  7:11
Urbański Krzysztof
3
Sieradzan Wojciech
1
  6:11  11:5  7:11  9:11
Gredka Norbert
3
Krysiak Grzegorz
3
  11:7  11:9  7:11  11:7
Sieradzan Michał
1
Urbański Krzysztof
3
  11:9  11:7  11:9
Gredka Norbert
0
Krysiak Grzegorz
0
  10:12  11:13  8:11
Urbański Krzysztof
3
Urbański Krzysztof
Miejsca 19 - 20
Sieradzan Michał
3
  11:5  11:4  12:10
Gredka Norbert
0
Sieradzan Michał
Miejsca 21 - 24
Wójcik Michał
0
  5:11  8:11  10:12
Filipczak Arkadiusz
3
Dziewa Ernest
1
  8:11  11:7  7:11  9:11
Sieradzan Wojciech
3
Filipczak Arkadiusz
3
  11:6  12:10  11:4
Sieradzan Wojciech
0
Filipczak Arkadiusz
Miejsca 23 - 24
Wójcik Michał
3
  11:6  11:6  11:3
Dziewa Ernest
0
Wójcik Michał
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Kowalski Marek
Bye
Bye
Bye
Bye
Kowalski Marek
Bye
Bye
Kowalski Marek
Kowalski Marek
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:17:12 22-10-2017