Piątkowy turniej PFS kat. C w klubie Północ! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Głowacki MichałPotwierdzony Staszów 196 1
2 Kruczek TomaszBrak informacji Kraków 415 2
4 Żuchowicz MaciejPotwierdzony Kraków 512 3
3 Kowalski TomaszPotwierdzony Kraków/Radomsko 468 4
12 Beymart ArtemBrak informacji Kraków 1290 5
5 Rożen TomaszPotwierdzony Kraków 686 6
8 Bieniasz MarcinPotwierdzony Kraków 986 7
18 Piela ZygmuntPotwierdzony Kraków 2575 8
6 Tałach KrzysztofPotwierdzony Kraków 756 9
24 Waligóra FilipBrak informacji Kraków 10
21 Błaszczyk BorysBrak informacji Kraków 11
9 Żarów MarcinPotwierdzony Kraków 1099 12
22 Kołodziejski MarcinPotwierdzony Kraków 13
23 Boduch AndrzejPotwierdzony Gliwice 14
10 Bielecki RafałPotwierdzony Kraków 1239 15
13 Józefczyk KonradWalkover Kraków 1777 16
20 Brydak MarcinPotwierdzony Kraków 17
17 Michalik MichałBrak informacji Kraków 2458 18
26 Wójcik RafałPotwierdzony Kraków 19
25 Knopek TomaszBrak informacji Kraków 20
16 Polonskyi GrygoriiPotwierdzony Kraków 2359 21
15 Polek TomaszBrak informacji Kraków 2348 22
14 Grądziel KarolBrak informacji Kraków 2229 23
7 Kańtoch ŁukaszPotwierdzony Kraków 834 25
11 Bovsunivskyi SergiiPotwierdzony Krakow 1284 26
19 Machocki PiotrWalkover Kraków 2955 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 13-11-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Głowacki Michał
Bye
Grądziel Karol
0
  8:11  8:11
Waligóra Filip
2
Knopek Tomasz
0
  8:11  5:11
Józefczyk Konrad
2
Bye
Rożen Tomasz
Kańtoch Łukasz
1
  10:12  11:4  7:11
Piela Zygmunt
2
Michalik Michał
1
  11:8  8:11  8:11
Kołodziejski Marcin
2
Polonskyi Grygorii
0
  3:11  7:11
Błaszczyk Borys
2
Bye
Kowalski Tomasz
Żuchowicz Maciej
Bye
Boduch Andrzej
2
  11:7  11:8
Polek Tomasz
0
Bovsunivskyi Sergii
0
  7:11  4:11
Beymart Artem
2
Brydak Marcin
1
  5:11  11:9  5:11
Tałach Krzysztof
2
Bieniasz Marcin
Bye
Wójcik Rafał
0
  7:11  11:13
Żarów Marcin
2
Machocki Piotr
W
WALKOVER
Bielecki Rafał
2
Bye
Kruczek Tomasz
Głowacki Michał
2
  11:7  11:3
Waligóra Filip
0
Józefczyk Konrad
1
  12:14  12:10  5:11
Rożen Tomasz
2
Piela Zygmunt
2
  6:11  11:5  11:6
Kołodziejski Marcin
1
Błaszczyk Borys
0
  8:11  6:11
Kowalski Tomasz
2
Żuchowicz Maciej
2
  11:0  11:3
Boduch Andrzej
0
Beymart Artem
2
  12:10  11:6
Tałach Krzysztof
0
Bieniasz Marcin
2
  8:11  11:4  11:6
Żarów Marcin
1
Bielecki Rafał
0
  3:11  2:11
Kruczek Tomasz
2
Głowacki Michał
2
  11:0  11:4
Rożen Tomasz
0
Piela Zygmunt
1
  11:4  4:11  3:11
Kowalski Tomasz
2
Żuchowicz Maciej
2
  6:11  11:5  11:3
Beymart Artem
1
Bieniasz Marcin
0
  9:11  2:11
Kruczek Tomasz
2
Głowacki Michał
3
  11:4  11:4  9:11  11:5
Kowalski Tomasz
1
Żuchowicz Maciej
2
  11:5  11:7  5:11  4:11  4:11
Kruczek Tomasz
3
Głowacki Michał
3
  11:9  6:11  12:10  11:7
Kruczek Tomasz
1
Głowacki Michał
Miejsca 3 - 4
Kowalski Tomasz
1
  4:11  11:7  7:11
Żuchowicz Maciej
2
Żuchowicz Maciej
Miejsca 5 - 8
Rożen Tomasz
2
  11:9  8:11  11:0
Piela Zygmunt
1
Beymart Artem
2
  8:11  11:8  11:9
Bieniasz Marcin
1
Rożen Tomasz
0
  5:11  7:11
Beymart Artem
2
Beymart Artem
Miejsca 7 - 8
Piela Zygmunt
0
  9:11  3:11
Bieniasz Marcin
2
Bieniasz Marcin
Miejsca 9 - 16
Waligóra Filip
2
  11:8  11:9
Józefczyk Konrad
0
Kołodziejski Marcin
1
  11:7  4:11  7:11
Błaszczyk Borys
2
Boduch Andrzej
1
  6:11  11:9  7:11
Tałach Krzysztof
2
Żarów Marcin
2
  11:7  11:9
Bielecki Rafał
0
Waligóra Filip
2
  11:5  11:6
Błaszczyk Borys
0
Tałach Krzysztof
2
  11:8  11:7
Żarów Marcin
0
Waligóra Filip
0
  6:11  7:11
Tałach Krzysztof
2
Tałach Krzysztof
Miejsca 11 - 12
Błaszczyk Borys
2
  11:9  11:3
Żarów Marcin
0
Błaszczyk Borys
Miejsca 13 - 16
Józefczyk Konrad
0
  4:11  8:11
Kołodziejski Marcin
2
Boduch Andrzej
2
  9:11  11:5  11:9
Bielecki Rafał
1
Kołodziejski Marcin
2
  11:4  11:9
Boduch Andrzej
0
Kołodziejski Marcin
Miejsca 15 - 16
Józefczyk Konrad
W
WALKOVER
Bielecki Rafał
2
Bielecki Rafał
Miejsca 17 - 32
Bye
Grądziel Karol
Knopek Tomasz
Bye
Kańtoch Łukasz
1
  11:7  5:11  10:12
Michalik Michał
2
Polonskyi Grygorii
Bye
Bye
Polek Tomasz
Bovsunivskyi Sergii
0
  12:14  9:11
Brydak Marcin
2
Bye
Wójcik Rafał
Bye
Bye
Grądziel Karol
0
  7:11  7:11
Knopek Tomasz
2
Michalik Michał
2
  12:10  12:10
Polonskyi Grygorii
0
Polek Tomasz
0
  8:11  7:11
Brydak Marcin
2
Wójcik Rafał
Bye
Knopek Tomasz
1
  10:12  11:7  8:11
Michalik Michał
2
Brydak Marcin
2
  11:5  11:4
Wójcik Rafał
0
Michalik Michał
0
  5:11  10:12
Brydak Marcin
2
Brydak Marcin
Miejsca 19 - 20
Knopek Tomasz
1
  10:12  11:7  11:13
Wójcik Rafał
2
Wójcik Rafał
Miejsca 21 - 24
Grądziel Karol
1
  5:11  11:8  10:12
Polonskyi Grygorii
2
Polek Tomasz
Bye
Polonskyi Grygorii
2
  11:5  11:9
Polek Tomasz
0
Polonskyi Grygorii
Miejsca 23 - 24
Grądziel Karol
Bye
Grądziel Karol
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Kańtoch Łukasz
Bye
Bye
Bovsunivskyi Sergii
Bye
Bye
Bye
Kańtoch Łukasz
Bovsunivskyi Sergii
Bye
Kańtoch Łukasz
2
  11:4  11:7
Bovsunivskyi Sergii
0
Kańtoch Łukasz
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 15:43:14 24-11-2017