Piątkowy turniej kat. C godz. 19:00 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Kaczyński EmilPotwierdzony Borkowo 389 1
1 Gidziński AndrzejPotwierdzony Gdańsk 338 2
3 Wilski MarcinPotwierdzony Gdańsk 459 3
11 Malicki KrzysztofPotwierdzony Gdańsk 2579 4
4 Greczka DariuszPotwierdzony Lublewo Gdańskie 753 5
5 Gołuchowski TomaszPotwierdzony Gdańsk 801 6
10 Mysior DawidPotwierdzony 1694 7
12 Justka AdamPotwierdzony Borkowo 8
7 Kaczyński JakubPotwierdzony Gdynia 1268 9
6 Kochański JanuszPotwierdzony Gdańsk 840 10
8 Jagiełka RobertPotwierdzony 1467 11
9 Kucharska SaraPotwierdzony Gdańsk 1525 12


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gidziński Andrzej
Bye
Kaczyński Jakub
1
  4:11  10:12  11:9  5:11
Mysior Dawid
3
Malicki Krzysztof
3
  11:7  11:3  11:4
Jagiełka Robert
0
Bye
Greczka Dariusz
Wilski Marcin
Bye
Kucharska Sara
0
  2:11  13:15  4:11
Gołuchowski Tomasz
3
Justka Adam
3
  11:7  11:3  11:6
Kochański Janusz
0
Bye
Kaczyński Emil
Gidziński Andrzej
3
  11:7  11:4  8:11  7:11  11:4
Mysior Dawid
2
Malicki Krzysztof
3
  11:9  11:7  11:4
Greczka Dariusz
0
Wilski Marcin
3
  11:5  11:7  13:11
Gołuchowski Tomasz
0
Justka Adam
0
  6:11  5:11  8:11
Kaczyński Emil
3
Gidziński Andrzej
3
  12:14  11:9  11:9  11:3
Malicki Krzysztof
1
Wilski Marcin
2
  12:10  5:11  11:6  5:11  4:11
Kaczyński Emil
3
Gidziński Andrzej
1
  10:12  11:6  7:11  4:11
Kaczyński Emil
3
Kaczyński Emil
Miejsca 3 - 4
Malicki Krzysztof
2
  4:11  11:5  11:7  7:11  8:11
Wilski Marcin
3
Wilski Marcin
Miejsca 5 - 8
Mysior Dawid
1
  11:8  7:11  6:11  7:11
Greczka Dariusz
3
Gołuchowski Tomasz
3
  7:11  11:3  11:8  4:11  11:8
Justka Adam
2
Greczka Dariusz
3
  11:7  11:8  11:8
Gołuchowski Tomasz
0
Greczka Dariusz
Miejsca 7 - 8
Mysior Dawid
3
  11:8  11:8  11:7
Justka Adam
0
Mysior Dawid
Miejsca 9 - 16
Bye
Kaczyński Jakub
Jagiełka Robert
Bye
Bye
Kucharska Sara
Kochański Janusz
Bye
Kaczyński Jakub
3
  14:12  14:12  11:4
Jagiełka Robert
0
Kucharska Sara
0
  6:11  7:11  6:11
Kochański Janusz
3
Kaczyński Jakub
3
  11:4  11:2  11:9
Kochański Janusz
0
Kaczyński Jakub
Miejsca 11 - 12
Jagiełka Robert
3
  4:11  12:10  8:11  11:9  11:8
Kucharska Sara
2
Jagiełka Robert
Miejsca 13 - 16
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 09:30:38 15-12-2017