Pierwszy klubowy turniej o ZGRZEWKĘ! - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kondziołka MaciejBrak informacji Bielsko-Biała 472 1
2 Figura TomaszBrak informacji Bielsko-Biała 1489 2
4 Salitra RobertBrak informacji Kraków 2308 3
3 Dziech JarosławBrak informacji 1579 4
8 Mazur ŁukaszBrak informacji 1805 5
7 Grzybek PrzemysławPotwierdzony 1485 6
6 Godzic MateuszBrak informacji 1248 7
5 Toboła ŁukaszWalkover Bielsko-Biała 8
9 Łapa JerzyBrak informacji Bielsko-Biała 9
19 Rozmus KrzysztofWalkover Bielsko-Biała 10
10 Porębski KrzysztofBrak informacji Bielsko-Biała 2793 11
18 Badura JerzyBrak informacji Kozy 12
11 Stefko RadoslawPotwierdzony Bielsko-Biala 13
13 Drabczyk JoannaBrak informacji Bielsko-Biała 14
20 Czana TomaszBrak informacji Bielsko-Biała 15
15 Grendowicz SylwiaBrak informacji Bielsko-Biała 16
16 Jagiełło TomaszPotwierdzony Cieszyn 17
17 Lepiarczyk WojciechBrak informacji Bielsko-Biała 18
12 Bambynek JarosławBrak informacji Bielsko-Biała 19
14 Suchy AnnaBrak informacji Bielsko-BIała 20
21 Krynicki JarosławBrak informacji Wrocław 21
22 Domachowski DamianBrak informacji 22


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 09-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kondziołka Maciej
Bye
Bye
Grendowicz Sylwia
Jagiełło Tomasz
0
  9:11  10:12  5:11
Badura Jerzy
3
Bye
Grzybek Przemysław
Toboła Łukasz
Bye
Rozmus Krzysztof
3
  11:3  11:3  11:4
Suchy Anna
0
Drabczyk Joanna
3
  11:3  11:3  11:3
Domachowski Damian
0
Bye
Salitra Robert
Dziech Jarosław
Bye
Czana Tomasz
3
  11:7  11:6  10:12  3:11  12:10
Bambynek Jarosław
2
Porębski Krzysztof
3
  11:6  12:10  13:11
Krynicki Jarosław
0
Bye
Godzic Mateusz
Mazur Łukasz
Bye
Lepiarczyk Wojciech
1
  7:11  11:7  3:11  3:11
Łapa Jerzy
3
Stefko Radoslaw
Bye
Bye
Figura Tomasz
Kondziołka Maciej
3
  11:4  11:5  11:2
Grendowicz Sylwia
0
Badura Jerzy
0
  3:11  1:11  4:11
Grzybek Przemysław
3
Toboła Łukasz
3
  11:7  8:11  3:11  11:9  11:8
Rozmus Krzysztof
2
Drabczyk Joanna
0
  3:11  6:11  6:11
Salitra Robert
3
Dziech Jarosław
3
  11:1  11:4  11:2
Czana Tomasz
0
Porębski Krzysztof
2
  11:6  7:11  5:11  11:7  10:12
Godzic Mateusz
3
Mazur Łukasz
3
  11:5  11:13  12:10  9:11  11:6
Łapa Jerzy
2
Stefko Radoslaw
1
  10:12  13:15  11:9  8:11
Figura Tomasz
3
Kondziołka Maciej
3
  11:9  11:7  11:7
Grzybek Przemysław
0
Toboła Łukasz
1
  9:11  11:8  11:13  7:11
Salitra Robert
3
Dziech Jarosław
3
  11:4  11:8  11:6
Godzic Mateusz
0
Mazur Łukasz
2
  11:7  11:5  9:11  5:11  13:15
Figura Tomasz
3
Kondziołka Maciej
3
  11:5  11:8  10:12  11:8
Salitra Robert
1
Dziech Jarosław
2
  11:9  9:11  11:9  9:11  9:11
Figura Tomasz
3
Kondziołka Maciej
3
  11:9  12:10  11:7
Figura Tomasz
0
Kondziołka Maciej
Miejsca 3 - 4
Salitra Robert
3
  11:9  11:6  11:6
Dziech Jarosław
0
Salitra Robert
Miejsca 5 - 8
Grzybek Przemysław
3
WALKOVER
Toboła Łukasz
W
Godzic Mateusz
0
  7:11  12:14  3:11
Mazur Łukasz
3
Grzybek Przemysław
1
  11:5  9:11  18:20  7:11
Mazur Łukasz
3
Mazur Łukasz
Miejsca 7 - 8
Bye
Godzic Mateusz
Godzic Mateusz
Miejsca 9 - 16
Grendowicz Sylwia
1
  9:11  11:9  1:11  7:11
Badura Jerzy
3
Rozmus Krzysztof
3
  6:11  7:11  11:7  13:11  11:6
Drabczyk Joanna
2
Czana Tomasz
0
  13:15  6:11  3:11
Porębski Krzysztof
3
Łapa Jerzy
3
  11:9  11:4  11:4
Stefko Radoslaw
0
Badura Jerzy
2
  10:12  8:11  11:9  11:9  10:12
Rozmus Krzysztof
3
Porębski Krzysztof
0
  6:11  7:11  6:11
Łapa Jerzy
3
Rozmus Krzysztof
W
WALKOVER
Łapa Jerzy
3
Łapa Jerzy
Miejsca 11 - 12
Badura Jerzy
2
  11:9  12:14  12:14  14:12  11:13
Porębski Krzysztof
3
Porębski Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Grendowicz Sylwia
0
  6:11  0:11  8:11
Drabczyk Joanna
3
Czana Tomasz
0
  6:11  8:11  8:11
Stefko Radoslaw
3
Drabczyk Joanna
1
  6:11  6:11  11:8  7:11
Stefko Radoslaw
3
Stefko Radoslaw
Miejsca 15 - 16
Grendowicz Sylwia
0
  1:11  1:11  1:11
Czana Tomasz
3
Czana Tomasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Jagiełło Tomasz
Bye
Bye
Suchy Anna
Domachowski Damian
Bye
Bye
Bambynek Jarosław
Krynicki Jarosław
Bye
Bye
Lepiarczyk Wojciech
Bye
Bye
Bye
Jagiełło Tomasz
Suchy Anna
3
  7:11  11:4  11:9  7:11  12:10
Domachowski Damian
2
Bambynek Jarosław
3
  6:11  8:11  13:11  11:4  11:1
Krynicki Jarosław
2
Lepiarczyk Wojciech
Bye
Jagiełło Tomasz
3
  11:2  11:4  11:5
Suchy Anna
0
Bambynek Jarosław
2
  11:2  9:11  4:11  11:7  9:11
Lepiarczyk Wojciech
3
Jagiełło Tomasz
3
  11:7  11:1  11:5
Lepiarczyk Wojciech
0
Jagiełło Tomasz
Miejsca 19 - 20
Suchy Anna
2
  9:11  11:7  5:11  11:7  10:12
Bambynek Jarosław
3
Bambynek Jarosław
Miejsca 21 - 24
Bye
Domachowski Damian
Krynicki Jarosław
Bye
Domachowski Damian
0
  6:11  8:11  7:11
Krynicki Jarosław
3
Krynicki Jarosław
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 09:30:46 15-12-2017