Pierwszy turniej ligowy (zamknięty) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
12 Kalinowski KamilBrak informacji Katowice 701 1
13 Wojciechowski MarcinPotwierdzony Jaworzno 728 2
9 Brzozowski TomaszBrak informacji Katowice 374 3
4 Rygielski RafałPotwierdzony Sosnowiec 209 4
1 Stachowiak JarosławBrak informacji Sosnowiec 75 5
10 Patałąg PiotrBrak informacji Mysłowice 378 6
7 Koch MateuszPotwierdzony Sosnowiec 365 7
2 Dawid KrzysztofWalkover Sosnowiec 103 8
6 Janiga KrzysztofBrak informacji Sosnowiec 275 9
5 Patałąg ŁukaszBrak informacji Imielin 217 10
3 Miliński KrystianPotwierdzony Sosnowiec 142 11
11 Adamiec RafałBrak informacji Jaworzno 582 12
23 Łukasik PawełBrak informacji Katowice 1969 13
20 Filipczyk AureliuszBrak informacji Jaworzno 1148 14
22 Tłustochowicz MarcinBrak informacji Sosnowiec 1571 15
8 Sodo WojciechWalkover Sosnowiec 372 16
15 Niechciał PiotrPotwierdzony Sosnowiec 803 17
21 Wikliński WojciechBrak informacji Dabrowa Górnicza 1326 18
17 Bekus RadosławBrak informacji Dąbrowa Górnicza 872 19
19 Ormianin MarcinBrak informacji Dąbrowa Górnicza 1043 20
14 Białas PawełPotwierdzony Jaworzno 778 21
16 Adolf AdrianPotwierdzony Będzin 808 22
18 Sikora AdamPotwierdzony 894 23
24 Polanowski MichałBrak informacji Sosnowiec 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-10-2017


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Stachowiak Jarosław
Bye
Filipczyk Aureliusz
3
  11:9  11:7  7:11  4:11  11:9
Niechciał Piotr
2
Wojciechowski Marcin
3
  11:5  11:6  11:2
Sikora Adam
0
Bye
Patałąg Łukasz
Koch Mateusz
Bye
Tłustochowicz Marcin
3
  9:11  11:5  11:7  11:8
Białas Paweł
1
Brzozowski Tomasz
3
  11:0  11:6  11:5
Ormianin Marcin
0
Bye
Miliński Krystian
Rygielski Rafał
Bye
Adamiec Rafał
3
  6:11  11:9  11:7  4:11  11:7
Polanowski Michał
2
Patałąg Piotr
3
  11:9  11:7  11:7
Wikliński Wojciech
0
Bye
Sodo Wojciech
Janiga Krzysztof
Bye
Adolf Adrian
0
  6:11  4:11  5:11
Kalinowski Kamil
3
Bekus Radosław
0
  5:11  2:11  5:11
Łukasik Paweł
3
Bye
Dawid Krzysztof
Stachowiak Jarosław
3
  12:10  11:5  11:3
Filipczyk Aureliusz
0
Wojciechowski Marcin
3
  11:9  15:13  3:11  12:10
Patałąg Łukasz
1
Koch Mateusz
3
  11:6  11:6  11:7
Tłustochowicz Marcin
0
Brzozowski Tomasz
3
  14:12  11:5  9:11  11:7
Miliński Krystian
1
Rygielski Rafał
3
  12:10  11:5  2:11  12:10
Adamiec Rafał
1
Patałąg Piotr
3
WALKOVER
Sodo Wojciech
W
Janiga Krzysztof
0
  3:11  7:11  5:11
Kalinowski Kamil
3
Łukasik Paweł
2
  5:11  11:2  7:11  12:10  9:11
Dawid Krzysztof
3
Stachowiak Jarosław
1
  6:11  11:6  5:11  3:11
Wojciechowski Marcin
3
Koch Mateusz
2
  11:4  9:11  6:11  11:7  6:11
Brzozowski Tomasz
3
Rygielski Rafał
3
  13:11  11:7  8:11  10:12  11:8
Patałąg Piotr
2
Kalinowski Kamil
3
  11:5  15:13  11:6
Dawid Krzysztof
0
Wojciechowski Marcin
3
  11:4  11:6  11:5
Brzozowski Tomasz
0
Rygielski Rafał
0
  3:11  5:11  5:11
Kalinowski Kamil
3
Wojciechowski Marcin
2
  6:11  11:6  5:11  11:6  8:11
Kalinowski Kamil
3
Kalinowski Kamil
Miejsca 3 - 4
Brzozowski Tomasz
3
  11:6  10:12  7:11  11:8  12:10
Rygielski Rafał
2
Brzozowski Tomasz
Miejsca 5 - 8
Stachowiak Jarosław
2
  9:11  11:8  11:7
Koch Mateusz
1
Patałąg Piotr
2
  14:16  11:4  11:9
Dawid Krzysztof
1
Stachowiak Jarosław
2
  11:5  5:11  11:2
Patałąg Piotr
1
Stachowiak Jarosław
Miejsca 7 - 8
Koch Mateusz
2
WALKOVER
Dawid Krzysztof
W
Koch Mateusz
Miejsca 9 - 16
Filipczyk Aureliusz
0
  5:11  9:11
Patałąg Łukasz
2
Tłustochowicz Marcin
1
  11:9  8:11  9:11
Miliński Krystian
2
Adamiec Rafał
Bye
Janiga Krzysztof
2
  11:9  3:11  11:9
Łukasik Paweł
1
Patałąg Łukasz
2
  11:3  11:7
Miliński Krystian
0
Adamiec Rafał
0
  3:11  4:11
Janiga Krzysztof
2
Patałąg Łukasz
0
  5:11  7:11
Janiga Krzysztof
2
Janiga Krzysztof
Miejsca 11 - 12
Miliński Krystian
2
  11:7  12:10
Adamiec Rafał
0
Miliński Krystian
Miejsca 13 - 16
Filipczyk Aureliusz
2
  13:11  5:11  11:8
Tłustochowicz Marcin
1
Bye
Łukasik Paweł
Filipczyk Aureliusz
0
  5:11  4:11
Łukasik Paweł
2
Łukasik Paweł
Miejsca 15 - 16
Tłustochowicz Marcin
Bye
Tłustochowicz Marcin
Miejsca 17 - 32
Bye
Niechciał Piotr
Sikora Adam
Bye
Bye
Białas Paweł
Ormianin Marcin
Bye
Bye
Polanowski Michał
Wikliński Wojciech
Bye
Bye
Adolf Adrian
Bekus Radosław
Bye
Niechciał Piotr
2
  13:11  11:9
Sikora Adam
0
Białas Paweł
1
  11:4  11:13  10:12
Ormianin Marcin
2
Polanowski Michał
0
  5:11  6:11
Wikliński Wojciech
2
Adolf Adrian
0
  7:11  3:11
Bekus Radosław
2
Niechciał Piotr
2
  11:3  10:12  11:8
Ormianin Marcin
1
Wikliński Wojciech
2
  11:5  11:6
Bekus Radosław
0
Niechciał Piotr
2
  11:3  11:6
Wikliński Wojciech
0
Niechciał Piotr
Miejsca 19 - 20
Ormianin Marcin
0
  8:11  1:11
Bekus Radosław
2
Bekus Radosław
Miejsca 21 - 24
Sikora Adam
0
  5:11  5:11
Białas Paweł
2
Polanowski Michał
1
  9:11  11:5  7:11
Adolf Adrian
2
Białas Paweł
2
  11:3  11:6
Adolf Adrian
0
Białas Paweł
Miejsca 23 - 24
Sikora Adam
2
  11:5  11:8
Polanowski Michał
0
Sikora Adam
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:11:09 22-11-2017